Veľmi ústretový prístup, k pôvodnej objednávke ochotne dodatočne pridali ďalšiu položku.

• Veľký výber produktov
    • Dobré predošlé skúsenosti
    • Tovar sme objednali pred týždňom, zatiaľ nám nevysvetlili, prečo meškajú s odoslaním

Vyhoda rychle dodanie

Expresné doručenie, obchod určite odporúčam.

Veľký výber kvalitných produktov a perfektná starostlivosť o zákazníka s rýchlym dodaním.

Rýchlosť vybavenia, kvalita produktov.

Praktické je telef.na zákaz.linku. Vemi milá. Rýchle riešenie.

• rychle dodanie

• Biela farba je slabá

Ahoj Iveta,

ďakujeme, že si si našla čas na hodnotenie.

V tvojej objednávky biely odtieň farby neevidujeme. Je možné, že si si objednala z iného e-shopu? Prípadne si si pomýlila vybraný odtieň?

V prípade akýchkoľvek nejasností nás prosím kontaktuj e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na čísle: 057 2225 030.

• Plne spokojná, rýchlo doručená

Ahoj zákazníčka,

ďakujeme za hodnotenie.

Každý štetec dotýkajúci sa plátna, je ako dych umenia. Sme tu, aby sme ťa podporili na ceste umeleckého objavovania.
    Už teraz sa tešíme na tvoju ďalšiu návštevu nášho webu.

Veronika z Artmie

Bleskovka, široký sortiment, spokojnosť. Držím palce.

Ahoj Vlado,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nákupu u nás.

Umelecké potreby sú kľúčom k rozvoju kreativity a výrazu. V našom obchode nájdeš široký výber kvalitných produktov, ktoré ti pomôžu preniesť tvoje umelecké vízie do reality.

Veľa kreatívnych dní ti praje,
    Veronika z Artmie

• 24.4 objednané a 25.4. som obdržal balík. To ani nepotrebuje komentár.

Objednával som viackrát, vždy to dopadlo k mojej plnej spokojnosti

Ahoj, milý zákazník!

ďakujeme, že si sa podelil o svoju skúsenosť.

Aktívne sme pracovali na tom, aby balíček bol u teba doma čo najskôr. Verím, že sa ti s našimi maliarskymi plátnami dobre pracuje a že si spokojný.

Veronika z ARTMIE

rýchle dodanie

Milý zákazník,

ďakujeme za úprimnú spätnú väzbu.

Tvoje hodnotenie na 60% nám dáva príležitosť zlepšiť sa ešte viac a zaistiť, aby tvoja skúsenosť s nami bola čo najlepšia.

Radi by sme sa dozvedeli viac o tom, čo by sme mohli urobiť lepšie, aby sme dosiahli 100%-nú spokojnosť. Tvoje názory sú pre nás cenné a pomáhajú nám identifikovať oblasti, ktoré potrebujú pozornosť a zlepšenie.

Ak máš konkrétne pripomienky, nápady alebo otázky ohľadom nákupu, prosím, daj nám vedieť.

S prianím pekného dňa,
    Veronika z Artmie

Pohodlný a bezpečný nákup.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za kladné hodnotenie.

Chceme, aby si pri nakupovaní cítil nielen pohodlie, ale bez ohľadu na to, či potrebuješ maliarske plátno, živé farby alebo nové štetce, sme tu, aby sme ťa podporili na tvojej tvorivej ceste a priniesli ti radosť z umenia!

Veronika z Artmie

• Rýchla, spoľahlivá a načas dodaná zásielka

Ahoj umelec,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Vášeň pre umenie a tvorivosť nás inšpiruje každý deň. Ponúkame široký výber kvalitných umeleckých potrieb, aby sme podporili tvoju tvorivú víziu. Tvoje umenie je naša vášeň a teší nás, že sme s tebou na tejto ceste!

Skvělý obchod, rychlé doručení

Ahoj Miša,

sme nesmierne radi, že ti môžeme poskytnúť takýto skvelý zážitok!

V našom obchode ide o cestu k objavovaniu umeleckých možností. S našimi kvalitnými produktmi sa tešíme, že sme súčasťou tvojej umeleckej cesty.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na tvoj ďalší nákup.

Veronika z Artmie

• rýchla dodávka, dovoz zadarmo, zaujímavé zľavy, vysoká kvalita tovaru

Ahoj zákazník,

teší nás tvoja spokojnosť s nákupom u nás v Artmie.

Každá zľava je ako malý darček pre našich milovaných zákazníkov, pretože veríme, že umenie by malo byť prístupné každému. Teší nás, že ti naše zľavy pomáhajú objavovať nové umelecké projekty a inšpirácie.

Ďakujeme ti za to, že si s nami, a tešíme sa na ďalšie spoločné umelecké dobrodružstvá!

• Rychle dodanie, kvalitne produkty

Ahoj umelec,

ďakujeme za tvoju spätnú väzbu!

Nájdeš u nás nie len umelecké potreby, ale aj inšpiráciu a podporu, aby si svoje umelecké vízie mohol plniť s radosťou a nadšením. Dúfam, že naše produkty prinesú do tvojho umenia ešte viac farieb a života.

Veronika z Artmie

Rýchle dodanie, kvalitný tovar.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu.

U nás v e-shope nejde len o obyčajné nakupovanie, ale o objavovanie sveta umenia a kreativity. Každý výber farieb, štetcov či plátien je cestou k novým umeleckým príbehom a víziám. Teší nás, že sme ti mohli byť sprievodcom na tejto ceste.

Veronika z Artmie

• Závesný obraz má neúmerne veľké (mohutné) drevené "úchytky" plátna...to na obrázku v ponuke nie je vidno... určite by som si to nekúpila(je to neestetické)..toto je prvá moja negatívnejšia skúsenosť

Pohotový, ústretový ,som spokojná a vrelo doporučujem

Ahoj umelkyňa,

ďakujeme za tvoje hodnotenie.

V prípade, ak produkt nespĺňa tvoje požiadavky vždy môžeš produkt vrátiť. Prosím napíš nám na e-mailovú adresu [email protected] alebo nám zavolaj na telefónne číslo 057 2225 030 a radi ti pomôžeme s vrátením tovaru.

S prianím pekného dňa,