• Pomalí !

• Išlo síce o 0,01€, ale prekvapenie pre mačku v dodávke nebola

Otras. Čakať na granule od objednávky už týždeň!

• Dobre ceny
    • Už týždeň a pól sa stále doručuje tovar
  • Objednávka bola 13.4.2024 tovar doteraz neprišiel

Velmi dlho sa čaka na tovar a žiadna komunikacia.Velmi zle
    Dakujem

Uz po druhy krat som objednala z tejto stranky a nikdy viac. Tyzden cakam na objednavku a este nic. Posledny krat

• Nedodržanie termínu dodania zásielky
    • Slaba komunikácia ohľadom dodania
    • Žiadne ospravedlnenie hoci som im jasne v emaily napísala ze čakať nemôžem. Pri objednávke bolo napísané že mi tovar bude doručený už v piatok 29.3 a nič. Doručuje sa až dnešným dátumom 2.4.2024 a to ešte nieje kompletná objednávka, keďže istý produkt nebol naskladneny.
    • Nekompletnost tovaru, nie dobrá flexibilita obchodu a nedodržanie termínov

Tovar mi nebol doručený, doručovacia spoločnosť DPD ma nekontaktovala, bez uvedenia dôvodu tovar vrátila späť do skladu.

ja tu dost casto objednavam ale mne este vobec neprisiel tovar co som si objednala

• Príliš dlhá dodacia lehota

• Tovar bol síce doručený. Ale čo som si objednala a množstvo neprišlo toľko koľko má byť Prišlo 13 konzerv miesto 30 x 800 g. Som nespokojná. Neodporúčam tento obchod,lebo vás oklamú. Dobré som si pozrela objednávku a bola objednávka 30x po 800 x. Zaplatila som za tých 30 x 800 g objednávku. A veľké prekvapenie vo veľkej krabici boli i len 13 x 800 g a nie 30 x 800 g. A ktohovie či mi prídu ešte 2x 14 kg krmivo pre mačky. Či nepošlú len 1x 14 kg. Preto tento obchod neodporúčam. Za to čo som zaplatila obrovské peniaze nech mi doložia konzervy toľko koľko chýba do 30 x800 g.

Obchod neodporúčam, nedá sa dovolať, dodané iné krmivo aké bolo objednané

• vôbec neviem čo je s objednávkou
    • nekomunikuju
    • pred troma dňami jedna stroha odpoveď ze tovar bude odoslaný a nič
    • dajú si zaplatiť a platila som dosť a čistý ignor
    • uvažujem o storne len ci sa dočkám peňazí

neskutočne zlá komunikácia resp. žiadna. Po týždni žiadna zmena v objednávke. Stále sa píše čakáme na dodanie ale pri zadávaní nikde nevybehlo že tovar nemajú na sklade a bude sa čakať. môj havkáč potrebuje už granule tak musím ešte kúpiť aj inde. nikdy viac

• Dlhá doba doručenia
  • Čakám už týždeň a nič mi dosiaľ nedošlo objednala som viskas pre mačky granule a viskas kapsičky
    Telefonicky sa tam neviem dovolať tak neviem čo si mám o tom myslieť

Objednávka bola vyriešená napol. Tovar ktorý som si objednal síce dorazil, ale dorazil ktorý som si neobjednal a firma nezdvíha telefón.

• Tovar objednany 30.12.2023 prisiel 10.1.2024 dlha doba cakania,po urgencii co je s objednavkou obchod nemal ponatia kde sa balik nachadza ked som sa nanho dopytovala 10.janura pri sledovani zasiely bol ten ten v Polsku este o 10 rano a po urgovani v ten isty den o 14.hod kurier zazrakom vola ze mi vezie balik bez sms alebo meil.upozornenia vyjdite vonku za 2min.som u vas ,balik zabaleny v potrhanej pokrčenej krabici zla skusenost.

• Dobrý výber
    • Dobre ceny
    • Dlhý termín spracovania objednávky
    • Dlhý termín doručenia
    • Komunikácia 0 bodov /telefonné čísla iba na okrasu a dokonca až dve
    • Na email raz odpísala pani ked som sa po 6 dňoch od objednávky pýtal čo je s mojou zasielkou potom už nič ani ťuk.

Objednával som prví krat ale aj posledný krát. Tovar mi nebol nikdy doručený takže balenie a to či poslali všetko a v akom stave ohodnotiť neviem nakoľko som čítal veľa nespokojných recenzií aj v tomto smere. Objednávku som zrušil sám kedže som objednal tovar 3.1.2024 a 10.1.2024 sa stálé nič nedialo tak som emailom zrušil objednávku . Samozrejme na email mi nikto neodpovedal a do 3 hodín mi došiel email že tovar je odoslaný z Poľska a doručený bude zase až o ďalšie tri dni a teda možno 12.1.2024 :D takže min 9-10 dni kým by to do objednania prišlo a to píšu rýchla doprava nad 25,95eur :D jasné . Medzi tým som objednal inde kedže som nemal už čas čakať dochádzalo mi krmivo pre psa .Objednal som tam kde som objednával predtým stalo ma to o 4 eura viac na 58 eurovom nákupe ale 10.1.24 objednane a dnes 11.1.2024 mi to bude doručene.. Takže asi tak nech si každý urobí ako chce. Ak ma niekto čas čakať dva týždne nech skúsí kvôli pár euram a viem čo mi príde a v akom stave a hlavne rýchlo!! U mňa to bolo takto..

• Dodali iný tovar a nechcú to riešiť
    • Arogantný spôsob komunikácie

Nikdy viac tu nebudem nakupovať