• Široký výber produktov
    • Najlepšie ceny na trhu
    • Doručenie trvalo trošku dlhšie ako zvyčajne

• Spokojnosť s obchodom, dobrá komunikácia, široký výber za lepšie ceny

• darceky
    • vyber tovaru

• Široká ponuka produktov
    • Najlepšie ceny
    • Darčeky k objednávke

Veľmi som bola spokojná s nákupom :) našla som všetko, čo moja mačička potrebovala za bezkonkurenčné ceny a ešte jej aj ako darčeky pamlsky pribalili.

• Výborné ceny
    • Veľký výber

• Skvely vyber, super ceny aj dodanie

• obrovský výber,dobré ceny
    • 0

• Dobrý výber
    • Dobre ceny
    • Dlhý termín spracovania objednávky
    • Dlhý termín doručenia
    • Komunikácia 0 bodov /telefonné čísla iba na okrasu a dokonca až dve
    • Na email raz odpísala pani ked som sa po 6 dňoch od objednávky pýtal čo je s mojou zasielkou potom už nič ani ťuk.

Objednával som prví krat ale aj posledný krát. Tovar mi nebol nikdy doručený takže balenie a to či poslali všetko a v akom stave ohodnotiť neviem nakoľko som čítal veľa nespokojných recenzií aj v tomto smere. Objednávku som zrušil sám kedže som objednal tovar 3.1.2024 a 10.1.2024 sa stálé nič nedialo tak som emailom zrušil objednávku . Samozrejme na email mi nikto neodpovedal a do 3 hodín mi došiel email že tovar je odoslaný z Poľska a doručený bude zase až o ďalšie tri dni a teda možno 12.1.2024 :D takže min 9-10 dni kým by to do objednania prišlo a to píšu rýchla doprava nad 25,95eur :D jasné . Medzi tým som objednal inde kedže som nemal už čas čakať dochádzalo mi krmivo pre psa .Objednal som tam kde som objednával predtým stalo ma to o 4 eura viac na 58 eurovom nákupe ale 10.1.24 objednane a dnes 11.1.2024 mi to bude doručene.. Takže asi tak nech si každý urobí ako chce. Ak ma niekto čas čakať dva týždne nech skúsí kvôli pár euram a viem čo mi príde a v akom stave a hlavne rýchlo!! U mňa to bolo takto..

• veľký výber