bateria pasuje do BO Beolit 15 a funguje :) 3400 mAh oproti montovanej 2200 mAh dufam ze papierove hodnoty a potvrdia vydrz bude dobra

• rýchlosť
    • funkčný tovar
    • dobrá cena

Tovar mi prišiel na fakturačnú adresu miesto adresy na doručenie. Našťastie sme sa s kuriérom vedeli dohodnúť. Inak v pohode baterka dorazila o deň skôr ako mali predpokladané doručenie.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, dakujeme za pozitivnu recenziu, tesi nas. Ako vsak spominate, zasielka bola dorucena na fakturacnu adresu a nie na inu adresu. Tu ste vsak v objednavke 2024000328 neuviedli, ak si pozriete detail vasej objednvaky 2024000328, ina, ako fakturacna adresa v hlavicke objednavky nebola vyplnena a odoslana na spracovanie. Nebolo mozne ju teda poslat inam, ako ste uviedli. Lutujem, ze s tym vznikli komplikacie.

prvý raz a spokojnosť

• rýchla komunikácia

som spokojný

Spokojnosť veľká

• všetko v poriadku ,kvalitný tovar

Veľmi zlá komunikácia s obchodom.
    Telefonicky nemožné sa spojiť. Ale nakoniec čo som potrebovala som vybavila -aj keď to bolo časovo náročnejšie.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, pokial okamzite nemozeme hovorit, znamena to, ze sa vam nemozeme okamzite a plnohodnotne venovat, venujem sa inym zakaznikom, ktori nas oslovili skor, to je jedna zo slabych stranok telefonickej komunikacie. Pra preto pouzivame aj ostatne formy, kde tento problem nie je, odporucame preto mailovu kuminikaciu. Mate tiez nonstop k dispozicii chat, ako aj kontaktny online formular. Nasledny spatny telefonat z nasej strany vec vyriesil.

• Rýchlost dodania

• Tovar prisiel v predstihu o jeden den. Vdaka.

• Rýchle dodanie, batéria nabitá, funguje
    • Žiadna

Bezproblémové doručenie,rýchle doručenie

• rýchla dodavka

Napriek mojej chybe pri objednavke, tovar prisiel v poriadku a rychlo

• Myslím, že v roku 2019 som si u vás objednal baterky a teraz som bol milo prekvapený, že existujete. Ďakujem, aj v budúcnosti využijem vašu službu.

• Nasiel som co som potreboval.
    • Nevedel som najst info o zasielke, mozno som slabo hladal. Ale doba bola dodrzana ktora bola oznamena pri objednavke.

Vcelku spokojnost.

Dobrý deň, akumulátor bohužiaľ nie je kompatibilný s navigáciou Garmin, nedokáže ju nabiť, nekomunikuje s ňou.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, ako sme spolu uz telefonicky hovorili v piatok 23-10-23, je to neprijemna situacia pre obe strany, neda sa jej vsak nikdy 100%ne zabranit, nakolko firmware vo vasom pristroji je nastaveny tak, ze neakceptuje ine, ako originalne prislusentvo, teda aj bateriu. Tento udaj mate uvedeny v manuale, co pri starsich pristrojoch uz asi tazko mate k dispozicii. Kazdopadne to nie je vinou baterie, ta je vybavena spravnym a autorizovanym cipom pre komunikaciu s pristrojom. Podla nasej dohody budeme vec riesit vratenim tovaru v zakonnej lehote. Skoda len, ze aj napriek nasej komunikacii a tomuto navrhu riesenia z nasej strany sme aj tak od vas obdrzali negativnu recenziu. To vsak uz ovplyvnit ani ponukou, ani informaciami na eshope, ani nasim pristupom skutocne nevieme, vie to len objednavatel, ktory tieto informacie moze a ma vediet, resp. poznat. Inak sa tejto situacii zabranit neda. Negativna recenzia znizuje rating eshopu, dovolim si vsak povedat, ze v tomto pripade nepravom skodi nam, hoci sme ponuknli vsetky cesty, ako vec riesit rychlo a vcas. To uz nechame na posudeni citatela.

• Nedostatkový tovar rýchlo doručený

Odporúčam tento e-shop

Obchod vrelo odporúčam. Tovar mi bol na čas doručený a v poriadku.