bateria pasuje do BO Beolit 15 a funguje :) 3400 mAh oproti montovanej 2200 mAh dufam ze papierove hodnoty a potvrdia vydrz bude dobra

• rýchlosť
    • funkčný tovar
    • dobrá cena

Tovar mi prišiel na fakturačnú adresu miesto adresy na doručenie. Našťastie sme sa s kuriérom vedeli dohodnúť. Inak v pohode baterka dorazila o deň skôr ako mali predpokladané doručenie.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, dakujeme za pozitivnu recenziu, tesi nas. Ako vsak spominate, zasielka bola dorucena na fakturacnu adresu a nie na inu adresu. Tu ste vsak v objednavke 2024000328 neuviedli, ak si pozriete detail vasej objednvaky 2024000328, ina, ako fakturacna adresa v hlavicke objednavky nebola vyplnena a odoslana na spracovanie. Nebolo mozne ju teda poslat inam, ako ste uviedli. Lutujem, ze s tym vznikli komplikacie.

prvý raz a spokojnosť

• rýchla komunikácia

Nedodali mnou požadovaný tovar,obr§zok je klamlivý a zavádzajäci,technické parametre nesedia!!!

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, objednavkou 2024000205 ste objednali nabijacku ALCS2-24A, tu sme vam aj zaslali a dorucili, co dokladuje aj fotografia stitku nabijacky zaslana cez chat, ktora jasne dokazuje, ze ste objednali presne ten isty model, ako sme vam zaslali, teda ALCS2-24A, https://www.aku-shop.sk/olovene-sla-nabijacky/nabijacka-ansmann-alcs2-24-pre-olovene-gelove-baterie-original/d2.86.ALL.1.1. K ziadnemu pochybeniu z nasej strany nedoslo. V popise kazdeho produktu jasne a zrozumitelne uvadzame jeho technicke parametre, kompatibilitu. Tieto ste si istotne dosledne prestudovali a odoslanim objednavky aj potvrdili a odsuhlasili.

Pokial mate este stale pocit, ze nie je nieco v poriadku z nasej strany, Obciansky zakonnik vam dava moznost, ako vec riesit v zmysle VOP a RP https://www.aku-shop.sk/obchodne-podmienky.html

My ako predajca mame tiez svoje zakonne prava dorazne sa ohradit voci tomu, ze poskytujemem cituje "klamlive a zavadzajuce udaje" a podla nich budeme aj postupovat vratane recenzie na Heureka, ktoru ste odoslali este skor, ako ste komunikovali s nami, co tiez o zamere nieco svedci.

som spokojný

Spokojnosť veľká

• všetko v poriadku ,kvalitný tovar

komunikácia s obchodom bola v pohode. Nevýhoda je že bývam od neho vo vzdialenodzi do 1 km a nemôžem nákup uskutočniť osobne, ale objednávkou a doručenie cez doručovateľskú službu. Naviac batéria sice do telefonu pasuje, ale po nabití vydrží veľmi krátko, možno rovnako ako tá čo som menil / 5 ročná/

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den. Negativna recenzia, pokial ju na internete zverejnite, je dostupna vsetkym navstevnikom a ma moznost ovplyvnovat druhych pri nakupe. Dovolim si teda tvrdit, ze by mala byt podlozena jasnymi faktami, ktore vas k takemuto verejnemu kroku opravnuju. Dovolim si teda vec zhrnut pre citatela:
    1. vase rozhorcenie, ze vam tovar dorucime po vasej objednavke a nie je mozny osobny odber, je jasne, presne a citatelne v slovenskom jazyku uverejneny na eshope a bol vam znamy pred objednanim, nechapem teda, preco ste tento fakt 8. januara akceptovali a o tyzden neskor uz odrazu nie a odoslete svoju recenziu. Nebolo by aj pre vas jednoduchsie doslednejsie zvazit svoje nakupne spravanie tak, aby vyhovovalo vam.
    2. co sa tyka vydrze baterie, je takisto uvedene na eshope, ze je potrebne baterii dapriat 2-3 nabijacie a vybijacie cykly, aby dosiahla plny a stabilny vykon, co sa od casu dorucenia zasielky do napisania recenzie nemohlo ani nahodou stat.
    3. naviac, ak uz mate takuto vyhradu, povazujeme za minimalne slusne a korektne, najskor komunikovat s nami ako predajcom, poskytnut potrebne udaje o parametroch baterie, ktoru ste nahradili, mohla mat totiz vyssiu menovitu kapacitu, nez nova bateria a teda mohla dosahovat ine vykonnostne parametre, tieto udaje ste do recenzie tiez "opomenuli" zadat.
    Verime, ze ciatatel si urobi svoj obraz o takomto "nejednani" sam.
    Tim AKU-SHOP.SK

Veľmi zlá komunikácia s obchodom.
    Telefonicky nemožné sa spojiť. Ale nakoniec čo som potrebovala som vybavila -aj keď to bolo časovo náročnejšie.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den, pokial okamzite nemozeme hovorit, znamena to, ze sa vam nemozeme okamzite a plnohodnotne venovat, venujem sa inym zakaznikom, ktori nas oslovili skor, to je jedna zo slabych stranok telefonickej komunikacie. Pra preto pouzivame aj ostatne formy, kde tento problem nie je, odporucame preto mailovu kuminikaciu. Mate tiez nonstop k dispozicii chat, ako aj kontaktny online formular. Nasledny spatny telefonat z nasej strany vec vyriesil.

• Rýchlost dodania

• Tovar prisiel v predstihu o jeden den. Vdaka.

• Rýchle dodanie, batéria nabitá, funguje
    • Žiadna

Bezproblémové doručenie,rýchle doručenie

• rýchla dodavka

Napriek mojej chybe pri objednavke, tovar prisiel v poriadku a rychlo

• Myslím, že v roku 2019 som si u vás objednal baterky a teraz som bol milo prekvapený, že existujete. Ďakujem, aj v budúcnosti využijem vašu službu.

• Nasiel som co som potreboval.
    • Nevedel som najst info o zasielke, mozno som slabo hladal. Ale doba bola dodrzana ktora bola oznamena pri objednavke.

Vcelku spokojnost.

• Neviem vyhodnotit nakolko som zasielku doteraz neobdrzal.

Reakcia obchodu AKU-SHOP.SK

Dobry den. Negativna recenzia nas naozaj netesi, poskodzuje nas eshop a znizuje nas rating. Kazdopadne, povazujeme ju za maximalne nekorektnu. Vo vasej objednavke mate uvedeny ocakavany datum dorucenia dna 24-10-2023, co je mimochodom dnes. Ak teda odoslete kriticku recenziu v den ocakavaneho dorucenia o 9.10h, pricom dorucovanie prebieha od 7-18.00h kazdy pracovny den, nemozno takyto krok povazovat za nic ine, len zlomyselnost. Toboz, ak vasa objednavka je odoslana z firmy a jej objednavatelom je pre sucasnu kuriersku sluzbu ina konkurencna prepravna a kurierska sluzba. Dufam, ze citatel tiez citi v takomto kroku nieco "divne". Pravidelne komunikujeme ako eshop aj s vasou spolocnostou, budeme ju o tomto kroku informovat, nakolko hranici s nekalou konkurenciou a vedomym poskodzovanim dobreho mena spolocnosti. Tim AKU-SHOP.SK