• rychle dodanie tovaru
    • nakupovala som prvy krat. vsetko prebehlo bez problemou
    • bezkonkurencne ceny za tovar

Kupa na zaklade najnizsej ceny.Tento obchod odporucam. Velmi milo ma prekvapil

• rychlost dodání
    • široký sortiment
    • rychlá komunikace

Můj první nákup zde a super, jsem velmi spokojený.

• Tovar prisiel poskodeny a nikto to neriesi. Casom vam uz ani telefon nezdvihnu ani neodpisu na mail.
    • Neobjednavajte tam nic

Nebjednal by som tak uz nic

• dobre ceny a zatial dorucenie bez problemov.
    • trochu neprehladnejsi web, ale tovar sa da pozriet aj na inych strankach a odtialo iba objednat

Zatial som nemusel riesit reklamaciu, alebo iny problem, kde by sa ukazala spolahlivost a kvalita obchodu. Objednanie a dorucenie tovaru bolo OK.

• nic
    • vsetko

Ludia ktorý este nakupuju v tomto obchode asi nebudu v poriadku staci pozriet recenzie a celkove hodnotenie obchodu mali by sami posudit ci si vobec nieco od tial objendaju. Nechcem vidiet ako riesia rekalmacie ked je problem s dodanim tovaru a nie este vybavenim neakej reklamacie. Preto si myslim je na zvazenie ci usetrit 5 €alebo radsej investvat do obchodu ktore ma neake to hodnotenie a hlavne stranka je na urovni. Toto vypada ako keby robil neaky amater, ktorý sa snazi sprvit eshop ale nejde mu to.

• najnižšia cena tovaru
    • na tovar, tablet HUAWEI MediaPad M2 8.0 Silver čakám už 20 dní, stále neprišiel
    • nikto ma nekontaktoval, že by malo dodanie tovaru meškať
    • na účte na ich stránke, kde obdržal údaje na prihlásenie, nie je aktualizovaný stav objednávky (prijatie platby), ani neprebieha žiadne informovanie o objednávke prostredníctvom mailu
    • faktúra na zaplatenie tovaru prišla až na druhý deň po objednaní, skôr sa preto nedalo zaplatiť

Technickú podporu som samozrejme kontaktoval. Nechal som obchodu čas 10 dní na dodanie tovaru, potom som cez chat komunikoval, či je všetko v poriadku. Uistili ma o obdržaní platby na druhý deň po vystavení faktúry a zaplatení (tj. 3 dni po objednaní tovaru) a že tovar bude dodaný v najbližšej dobe. Odvtedy prešlo ďalších 10 dní, nikto ma nekontaktoval o akýchkoľvek ťažkostiach s dodaním tovaru, tovar stále nedorazil na stránke na mojom účte stále nie je aktualizovaný stav objednávky (píše len - platba prijatá). Opäť som kontaktoval obchod cez chat - opäť prisľúbili nápravu, tentokrát som však poslal aj mail s výzvou k dodaniu tovaru.
    Tento obchod v žiadnom prípade neodporúčam.

• ochotná podpora cez live chat, ktorá mi poradila s výberom produktu
    • vcelku rýchle dodanie tovaru
    • hodnotím bez vedľajších problémov
    • zatiaľ som nezistil žiadne

• - ceny
    • - žiadne

- vrele odporúčam každému

• 2 dni po objednavke mi bolo napisane, ze tovar mi pride zaciatkom buduceho tyzdna, buduci tyzden mi bolo napisane ze mi pride za 2-5 pracovnych dni, budú to 2 tyzdne od objednavky a stale nič

• Nakupoval som prvy krat no vsetko prebehlo bez problemou
    • Jednalo sa o tazko zohnatelny produkt ale oni ho mali na externom sklade
    • Hlavne som spokojny s produktom
    • neviem ked zistim dam echo

podla mna vsetko v klidku. objednal som, dorucili mi tovar, som spokojny.

• Dobrý vyber
    • Veľa produktov

Oki

• Vo vacsine pripadov omnoho lacnejsia elektronika ako v inych e-shopoch
    • pohoda, neriesim, co som si objednal to mi prislo
    • zatial som nezistil ziadne

• ochotná tetuška na telefóne
    • na vyžiadanie mi poskytli obsiahlu špecifikáciu produktu
    • doba dodania mi vyhovovala
    • množstvo tovarov v jednotlivých kategóriach, človek nevie čo si má vybrať :)
    • ale inak, oka

za pokus to stojí aj nabudúce :)

• nemajú prehlad o vlastnom tovae, žiadne popisky. keby som nevedel čo chcem kúpiť a tovar sám nepoznal tak sa to z ich stránky určite nedozviem, absolútne žiaden popis produktu

Objednal som si tovar po vyše týždni mi neprišiel. Niekoľko krát som tam volal. Ani sami nevedeli kedy tovar naskladanie hoci mi tvrdili ,že ho majú na externom sklade že "kolegyňa im ešte neodpovedala na dotaz". po skoro dvoch týždňoch mi prišiel mail že tovar naskladnili a dodacia doba bude 2-5 dní.

• ja som spokojny, vela tovaru a dobre ceny

som spokojny
    dodanie do 5 dni, samizda piatok a pondelok som objednal.

• Ceny.
    • Dosť dlho som čakala na tovar, komunikácia nula bodov.

Priemerný e-shop, sú aj horšie stránky, ale aj lepšie.

• dobra cena
    • komunikacia - bol som vopred informovany o horsej dostupnosti tovaru a teda dlhsej dodacej dobe
    • tovar bol rozbaleny a chybal manual

Tovar je urceny pre madarsky trh. Prisiel rozbaleny (porusena blomba) s chybajucim manualom, avsak nikdy nepouzity. Ide regulernu EU distribuciu so vsetkymi zarukami, takze vo vysledku bez problemov.

• Ziadne
    • Nerealne info o dostupnosti

Pred objednanim som konzultoval ci dany tovar je skladom, ako pisu.
    Nebol priamo skladom ale na externom sklade, dodanie do 5 dni.
    Po vyse 10 dnoch komunikacia ze maju len 1 kus, kedze som potreboval 2, objednavku som zrusil.

• Som za, pohode

Dobre