• Chvalim vsetko bez problemov
    • Super ceny

Doporucujem

• Pozor na tento obchod pretože na stránke majú jedno klamstvo za druhým technické problémy eshopu majú už mesiac buď nemajú peniaze na odstránenie závady alebo zavádzajú pretože pribudol technický problém zvoliť si dobierku čo je jednoduchý úkon v administracie si zvoliť možnosť aby zákazník mal povolené nakupovať na dobierku preto usudzujem že obchod krachuje pre jeho nekvalitné služby a dlhé dodacie doby. Nerozumiem prevádzkovateľovi prečo radšej eshop nevhodné a nezačne sa venovať niečomu inému čo vie robiť. Ja osobne tento obchod neodporúčam pre samé klamstvá do telefónu vám povedia dodávku dobu 5-7 dní a na pozitívnom hodnotení majú že im tovar prišiel do 5 dní mne skutočne neprišiel ani po 7 dňoch. Podozrivá možnosť platenia iba vo pred. Asi nemajú z čoho nakupovať tovar môže sa stať že pri odstúpení neuvidíte ani tovar ani pemiaze.

Nekupovať tu nič. Jedná sa o podvodníkov, ktorý ponúkajú nereálne ceny a žiadne výhodné služby.

• doslo v poriadku a za dobru cenu
    • trosku dlhsie dodanie ako u inych

ja som spokojny

Citala som recenzie skor ako som si tovar objednala, popravde som sa obavala odoslat objednavku, no cena ma presvedcila. Fotak mi poslali za 5 dni, kedze ma o tom vopred informovali, vedela som ze to potrva. Vacsina sa tu stazujete na dodanie no aj tak kazdy z nas vybera podla ceny a to ci to potrva 3 dni alebo 7 dni, za tie usetrene peniaze mi to stalo.

• nepoznam zatial žiadne prednosti
    • pripájam sa ku všetkým ktorí tu píšu negatívne recenzie...aj ked som ich žiadala o dodrzanie dodania tovaru..tovar mi zatial stale neprisiel...už je to 10 dní..telefon neberú...komunikácia žiadna. Toto je posledný krát čo som niečo objednávala cez túto firmu..našťastie lahko zapamätateľný názov...ABC už nikdy...a takto to odporučím všetkým mojim známym. Je množstvo inych firiem ktoré si svoje dodacie lehoty strážia a podmienky dodržuju.

objednavala som cez nich prvý krát...lebo mali napísané že tovar maju na sklade..a dodacia doba 2 -.5 dní. Druhý krát si dám pozor ked mi niekde vyskočí ABC...

• Hrozny obchod...na tovar cakam uz viac ako tyzden...komunikacia biedna. Nic nieje na sklade.... hrozne nieco

Nekupovat nic....recenzie si sami pisu

• Najviac vyrobkov ma jednom mieste
    • Bezkonkurencne internetove ceny

Ako nechapu komentare ze dodanie trva dlho. Ten moj bol za par dni doma

• Vela velky vyber. Da sa tu najst smad vsetko
    • Hlavne tie ceny

Ak maju vyrobok na externom sklade, tak to par dni trva. Nie to ale nic hrozne

• k nakupu darček
    • ceny lapši než konkurencia
    • doba dodani 3 dny nevadi za tu cenu

100%, doporučujem

• Nic
    • Taký neseriózny obchod asi na Slovenskom trhu není ako tento. Ako môže obchod s kopec negatívnymi recenziami zrazu behom niekoľkých dní získať toľko 100% recenzii samou schvalou. Tak okato to robíš je smiešny už len hlupák by tomu uveril keď nemáte spustenu ani službu spokojnosti zákazníkov. Tento obchod by sa mal čo najskôr zatvoriť a už len blbec by si tu niečo kúpil. Keď niečo robíte robte to poriadne a profesionálne a potom nebudete musieť si vymýšľať recenzie ale ľudia Vám ich budú písať sami. Keď to neviete robiť kvalitné začnite sa venovať niečomu inému a nemusíte podstivim obchodníkom kaziť ceny.

Nekupovať tu nič nemajú nič na sklade ale všetko externom sklade s dodaním minimálne 7 dní.

• Online poradca na chatu
    • V priebehu doručovania som bol informovaný, kde sa moje tovar nachádza
    • Za každý nákup sa načítajú body

Elektroniku som tu kúpil už 2x. Prvýkrát to bol notebook a teraz telefón. Opäť super dodanie, včas a spoľahlivo. Nákup tu odporúčam. Overená kvalita.

• paráda, nie čo hodnodit
    • 100%

Moje požiadavky spĺňa na jednotku

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Mobil doruceny velmi rychlo
    • Neposkodeny
    • Iba kladne hodnocenie

+ + +

• líbí se mi široký sortiment
    • přehledný eshop s velkým množstvím produktů

Objednala jsem zde teď podruhé. Vždy jsem velmi spokojena a není co vytknout.

• Komunikácia
    • Proti konkurencii lepšie ceny

Vo vypredaji som kúpil mobilny telefon. Ocenujem velmi rychle dodanie tovaru a dobrú komunikáciu. Dakujem

• Velmi vydareny eshop
    • Mnozstvo super tovarov
    • Zlevy a ceny
    • Nic

Jednotka a muj nej eshop pre nakup elektra