Ceny mal obchod preto výhodne preto nezarábal a preto skrachoval....

Majiteľ nedokázal zaplatiť daľšie náklady...

Tu je vidieť že sa neoplatí vždy nakupovať to najlacnejšie pretože v prípade reklamácie môže nastať teraz problém...

Ten kto nakúpil v tomto obchode v prípade poruchy výrobku preplatí podstatne viac...

• Co som pozeral v minulosti mali ceny prijatelne
    • Ale ako vidim obchod uz nefunguje

Nakupim inde

Oj-ebali ma o 700e ... "dakujem heureke.sk za doporucenie"

• Podvodníci

Nevrátili mi ani zrkadlovku a ani peniaze!Obchod som už nahlásil na šoi Bratislava a v pondelok na nich dávam trestné oznámenie za trestný činu podvodu za účelom obohatenia sa!!! Prosím Vás nič z tohoto obchodu nekupujte lebo sú to podvodníci a môžete dopadnúť ako ja!!
    Nedvíhajú telefóny a neodpisujú ani na meili.

• Zatial ziadne,neviem
    • Uz som napisal

Cakal som 3 tyzdne na tovar kym si ho u nich mozem objednat ale obchod nefunguje na mejl mi odpisali po dvoch dnoch ze tovar mi zatial nemozu poslat lebo nevedia kedy budu mat eshop spusteny.
    Vraj maju nejake technycke problemy a snazia sa to riesit

• Tovar - dobré ceny
    • Vymenili mi pokazený výrobok
    • Doba dodania
    • Dlhšie spracovanie objednávky

Moja reklamácia bola vybavená bez problémov.
    Jediné mínus bolo dlhšie vybavenie.
    Chcela som si v tomto obchode nakúpiť ešte raz, ale je pozastavený.
    Po tom, čo som sa dočítala, s niektorými vecami nemôžem súhlasiť, ja som bola s obchodom spokojná

• POZOR!!!!!

Pokial si nechcete skomplikovat zivot tak urcite z tohto shopu nic ale vobec nic nekupujte, zavadzaju zakaznikou....atd. pan /meno editované/ spolu s /meno editované/ by si mali vstupit do svedomia a uvedomit sa takto sa nepodnika !!! Uz by sa to malo zastavit !!!

• :-(
    • Žiadna komunikácia, vybavovanie reklamácií, neochota a zavádzanie.

Klasický príklad slovenského podvodníckeho podnikania, obchod pravdepodobne skončil* , od 4.7.2017 premenovaný názov z ADK MEDIA, spol. s r.o. na Obchod star s.r.o. . Ja som od nich kupoval LCD TV ktoré sa pokazilo, reklamácia v autorizovanom servise uznaná, peniaze ale od Obchod star už nikdy neuvidím.

* na ich stránke je info ohľadne dočasného pozastavenia e-shopu a aj odstávky kvôli čerpaniu dovolenky, na šťastie sa už nič nedá od nich objednať.
    Ja som sa z chyby poučil.

• Nič!!
    • Zlá komunikácia,nedvíhajú telefón,neodpovedajú na meil,predávajú už použité produkty a reklamácie sa nedočkáte!!

Cez tento internetový obchod som si objednal zrkadlovku Nikon D7200 ktorá už mala popraskanú očnicu a po dvoch týždňoch mi prestala zaostrovať tak som ju poslal na reklamáciu.No ani po mesiaci vyreklamovaní sa mi s nimi nepodarilo nadviazať kontakt a ani na moje meilové kontaktovanie neodpovedajú!! Na obchodnú stránku sa nedostanem lebo je tam vypísané že je dočasne nedostupná!!
    Tento obchod a aj jej majiteľ sú len veľký podvodníci a preto zajtra kontaktujem okamžite Obchodnú inšpekciu SOI v Bratislave.
    S tohoto obchodu prosím Vás nič neobjednávajte lebo je to podvodná predajňa!!! Už s nimi zrušili spoluprácu aj reklamačné servisi pre neplatenie!!!

• Všetko v poriadku

Možno zrýchliť dodanie ale servis a cena fajn

• 8===D ""
    • - personál
    • - reklamácie
    • - podvody
    • - repasovaný tovar

Pokazil sa mi produkt a skoro 5 mesiacov som sa s nimi snažil spojiť a reklamovať ho, raz sa mi podarilo ho poslať k ním na reklamáciu a po 36 dňoch mi bol poslaný späť s tým, že ZÁVADA SA NEPREJAVILA! Druhý pokus ani neprevzali a nechali ho na pošte celý mesiac nevyzdvihnutý. Neodpisujú na maily, telefóny nezdvíhajú.
    V servise mi povedali, že ten notebook mal obsahovať podľa nejakých čísel výrobných či akých windows 8.1 a ja som ho kupoval od nich bez OS, nálepku kde je zvyčajne Win 8.1 nahradili nálepkou od GEFORCE!

V autorizovanom servise bola moja požiadavka na reklamáciu od abcvelkoobchodu vytvorená, no žiaľ nikdy nevyriešená, lebo tí ***editované*** ho tam nikdy nezaslali. Poprosil som ich v autorizovanom servise o zrušenie požiadavky a následne tesne pred ukončením záruky po takmer 5 mesiacoch nefunkčného notebooku som stihol vytvoriť novú požiadavku v autorizovanom servise a za 4 (ŠTYRI) DNI !!! mi produkt zreklamovali.

Kto mieni u nich nakupovať radšej darujte peniaze na charitu.
    Nikomu neprajem zle, ale dúfam, že ***meno editované*** karma riadne potrestá!

• 10/10
    • nic

• 100%

byvala spolocnost ADK MEDIA, spol. s r.o. uz zmenena na Obchod star s.r.o. so zmenenym sidlom konatelom spolocnikom... dalej prevadzkuje http://www.abcvelkoobchod.sk

/meno editované/

U NEHO TAK KUPIT PALICU A VYMLATIT DUSU Z PODVODNIKA!!!!

• Všetko super

Tovar bol doručený včas. Tovar je podľa očakávaní.

• výborný zvuk a dobrý televízor za primeranú cenu

so službami obchodu som bol spokojný

• Bezproblémová komunikácia
    • Dodanie tovaru do 4 pracovných dní (netreba sa nechať oblbnúť negatívnymi recenziami) - samozrejme môže sa to líšiť od zákazníka k zákazníkovi
    • Ochota a príjemnosť na infolinke
    • Zmätočné značenie na internetovej stránke - rôzne ceny pre jeden produkt

V pohode

• Som spokojný s obchodom aj keď doručenie trvalo trošku dlhšie, nakoľko bol tovar v externom sklade.
    • Dlhšia čakacia doba (na TV) od objednania po doručenie to bolo cca.12 dní. Ale za tú výhodnú cenu sa oplatí počkať.

Tovar TV Samsung som kúpil v ABCvelkoobchod preto, lebo mali najvýhodnejšiu cenu, ktorá bola podstatne nižšia, ako v iných obchodoch (- 100,- €). Pri TV do 700€ je to dosť podstatný rozdiel. Bol to môj prvý nákup v totmto obchode a som spokojný aj čo sa týka komunikácie (mailovej). Odpovede na moje otázky prišli promtne. Zatiaľ TV funguje, ešte som nevyskúšal všetky funkcie, ale verím, že to pôjde ok.

• Spokojnost s obchodom
    • Komunikacia
    • Dobre a kvalitny eshop

Hodnocenie 5 hviezdami je zasluzene

• rôzne druhy sortimentov
    • rôznorodý výber

kvalitný obchod poskytujúce zodpovedajúce služby svojim zákazníkom