• Zatiaľ mi tovar nedoručili!!!
    Na email ohľadom doručenia objednávky mi odpovedali emailom na hodnotenie obchodu !

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Ospravedlňujeme sa za neskoršiu reakciu, mrzí nás Vaša zlá skúsenosť. Stalo sa pri Vašej objednávke pochybenie....

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar mi bol doruceny v poriadku,ale bez faktury.Kedze som zadaval aj ICO, DIC a ICDPH,tak to znamena,ze fakturu potrebujem do uctovnictva.
    Takze to oznacujem za nekvalitnu sluzbu.

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Zdravím Vás ako sme Vam aj písali do emailu faktúra bola vytvorená čo dokazuje aj kamerový záznam. To že ste ju neobdŕžali sme sa žiaľ dozvedeli až na základe tejto recenzie a následne odoslali emailom. Mrzi nás vzniknutá situácia. Bez faktúry balíky neposielame...

• Čo sa týka rýchlosti spracovania objednávky a je expedície spokojnosť.
    • Tovar mi bol doručený v akejsi krabici od niečoho iného. Predsa zakúpený tovar má svoje originálne balenie.
    • Pred dodaním mi bolo oznámené, že majú len posledný kus, aj ten je poškodený. Musel som teda objednávku zrušiť a objednať si inde.

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Dobrý deň prajeme mrzí nás Vaša skúsenosť. Pri príjme tovaru na sklad sa tovar kontroluje. Druhá kontrola prebieha pred odoslaním kedy sa sa zistilo že je uholník poškriabaný a je tam zlomený prvok. Na čo sme Vás predom upozornili. Žiaľ bol to posledný kus na sklade a ani dodávateľ nám nevedel zabezpečiť nový skôr ako do pár týždňov.

Tovar, ktory som si objednal a vopred zaplatil mi bol doruceny ale poskodeny. Poskodeny konkretne bol kufrik, v ktorom bola uhlova bruska. Bol na prednej strane prerazeny od nejakeho predmetu. Samozrejme, ze toto som nemohol vidiet pri preberani tovaru od kuriera, pretoze vsetok tovar bol este zabaleny v dalsom kartone, ktory bol v poriadku. Z toho vyplyva ze pri vkladani do krabice bol uz kufrik poskoteny takze ho tak tam musel dat zamerne len niekto od Vas. Zbavili ste sa sice poskodeneho tovaru lebo velmi dobre viete, ze ziaden kurier nebude pol hodiny cakat kym si poprezerate dodany tovar a hlavne ked vonkajsi karton bol uplne v poriadku , ale stratili ste mnoho potencionalnych zakaznikov lebo ja a nikto z mojho okolia si vo Vasom obchode uz nikdy nic nekupi. A asi zavesim tuto skutocnost aj na net. Mne to uz nepomoze ale upozorni to mnoho dalsich ludi na Vas pristup k zakaznikom. Potom sa nemozeme cudovat tomu , ze sa hovori : Na Slovensku ste sto rokov za opicami.
    SPIEGEL Ivan

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Dobrý deň prajeme pán Spiegel, ďakujeme za recenziu aj keď nás veľmi nepotešila. O tom že máte problém s dodaným tovarom sa dozvedáme z recenzie. Škoda že ste sa nezavolali hneď ako ste sa to dozvedeli, ušetrili by ste si pár dní ktoré ste boli na nás nahnevaný. Môžete mi veriť že sa z našej strany nejedná o zbavenie sa poškodeného tovaru to dám ruku do ohňa. To že sa chyba stať mohla a nevšimneme si že niečo na tovare je zle, sme len ľudia. Snažíme sa byť korektní a dôslední no nie vždy sa nám to 100% podarí. Ak máte kufrík poškodený na naše náklady Vám ho vymeníme, čo nám navyšuje náklady a ak by sme si to všimli skôr bolo by to pre nás lepšie a aj ľahšie.
    Volal som Vám no neúspešne, budeme sa s Vami snažiť ešte spojiť aby sme to vyriešili k Vašej spokojnosti
    Team A-Z STROJ

• Sérült volt a fűnyíró amit rendeltünk

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Mrzí ma to ale neviem po Maďarsky. Prosím kontaktujte nás ak Váš problém pretrváva.

• omylom som objednal delicku zlý rozmer, cez deň už nechcely zobrať, vrátiť peniaze

Po objednaní dňa 20.06.2022 a zaplatení mi oznámili, že na stránke mali chybný dátum dodania a tak stále čakám na doručenie, ktoré by malo byť až po 30.06.2022.

• Tovar bol uvedený skladom a ani po mesiaci mi nebol doručený Tovar som zaplatila.

moje skuse z vasimn bchodom su zatial dobre

• Predchádzajúci nákup "tlakova myčka wapka" po opätovnej oprave mi bolo zaslané so zlomenou ručkou,oprava 17 -18 dní.

Tovar mi bol celkom rýchlo dodaný. Nefunguje nabíjačka alebo baterie, alebo oboje preto sa nedá odskúšať ani píla. Nieje tam návod na použitie ani v slovenčine ani v češtine. Teraz musím riešiť reklamáciu namiesto používania píly. Obchod to síce nevyrába, takže túto vec mu nevyčítam.

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme za pripomenutie áno mate pravdu skontrolovali sme všetky píly na sklade boli bez slovenského návodu ihneď sme kontaktovali výrobcu aby odstránil tento nedostatok. Návod Vám pribalíme, Vašu reklamáciu vyriešime k Vašej spokojnosti. Mrzí nás že teraz budete bez píly, keď ste sa na ňu najviac tešili. Spravíme všetko pre to aby ste ju mali za pár dní späť doma v bezchybnom stave.

Team A-Z STROJ

namiesto objednaného a potvrdením objednávky odsúhlaseného tovaru, mi boli dodané aku batérie v počte 2ks s kapacitou 2,8 Ah, v cene ako za objednané 3,0 Ah, bez uvedenia príčiny zmeny.

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme za upozornenie mali sme chybný text na stránke. Nejde o podvod ani obohatenie z našej strany. Vysvetlenie je veľmi jednoduché, prednedávnom Makita spravila na svojich akumulátoroch premeranie kapacity. Zistili sa že pri tomto modeli čo ste objednávali 193059-5 mylne uvádzajú na obale 3Ah. Tak ich upravili a začali uvádzať 2,8Ah správnu hodnotu. My sme tento údaj nemenili keďže sa stále predávali v pôvodnom obale. Teraz už prišli v novom....
    Bez problémov Vám peniaze vrátime aby ste sa necítili ukrivdený, mrzí nás to...

cena v eshope bola 60€ v skutočnosti odo mňa pýtali 100€

• Doba dodania

Boli mi doručené iba dve veci aj keď objednané a zaplatené som mal tri veci.

Dobrý deň prajem pán Tomáš,
    veľmi sa ospravedlňujeme. Oprávnene ste nahnevaný. V tomto hektickom období toho bolo na nás trochu viac, ale to nás v žiadnom prípade neospravedlňuje. Váš podnet sme ihneď preverovali ale spätne sme Vás už o riešení neinformovali čo je naša VEĽKÁ chyba. Mrzí ma že ste nás museli ešte druhý krát kontaktovať aby sa problém vyriešil. Chýbajúci tovar Vám už dúfam dorazil aj s darčekom.
    Berieme to ako ponaučenie a spravili sme kroky pre minimalizáciu takýchto zlyhaní.
    Dúfame že táto nepríjemnosť nespôsobí zanevrenie na našom e-shope www.a-zstroj.sk .
    S pozdravom team A-Z STROJ

Na emaily nereagujú, objednávku treba párkrát (telefonicky) pourgovať a potom sa zákazník dozvie, že tovar, ktorý mal byť doručený do 3 dní, budú mať na sklade o 30 dní. Pri sezónnom tovare nie je výhodné ho dostať po sezóne a môcť vyskúšať až o 1/2 roka.

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme za recenziu no sama viete že pravdu nemáte. E-shop aktualizujeme ohľadne dodacieho termínu položiek ktoré nemáme skladom každý pracovný deň. Vaša objednávka prišla v sobotu v pondelok sme Vám volali no nedvihli ste nám. Ozvala ste sa v utorok že neprijatý hovor ste nemali, tak sme Vám vysvetlili že z dvoch položiek ktoré ste si objednali bola jedna skladom a druhá sa žiaľ u dodávateľa vypredala a termín dodania je tam 30 dní na základe čoho ste objednávku zrušili. Je nám ľúto že niektoré položky nie je možné mať podľa Vašich predstáv ihneď doma, aj keď sme sa na túto sezónu zásobili ako to len šlo. Niektoré sezónne produkty sa aj tak vypredali.
    Prajeme Vám veľa šťastia a nech sa Vám v živote darí.

Zavádzajúce informácie o termíne dodania. Predajca uvádzal termín dodania 5 - 8 dní. Nasledujúci deň po potvrdení objednávky (3.6.2020) mi oznámil, že tovar dodá až v septembri.

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Dobrý deň pán Juraj, mrzí nás Vaše sklamanie. V prípade že produkty nemáme skladom označujeme termíny dodania ako predbežné. Radi by sme sme Vám pri každom produkte zabezpečily presné informácie ohľadne dodania. No tie sa menia z minúty na minútu. No posnažíme sa spraviť všetko čo bude v našich silách o nápravu. ĎAKUJEME ZA HODNOTENIE AJ KEĎ NEGATÍVNE ALE TO NÁS POSÚVA V PRED