na objednávku obchod po týždni vôbec nereagoval, žiadne info

• Predajca ponúka tovar s poznámkou na sklade a po par dňoch od prijatia objednávky dá informáciu, že materiál nemajú a nevedia ho zohnať, a že rušia objednávku. Dosť neseriozne.

Neodporucam na základe vyššie uvedeneho.

Tovar z ponuky nie je dostupný. Až v priebehu niekoľkých mesiacov, po naplnení objemu objednávky u dodávateľa v zahraničí.

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu, ku ktorej pripájame naše stanovisko.
    Verte že by sme boli najradšej, aby každý náš zákazník dostal objednaný tovar čo najskôr – je to náš prvoradý záujem.

Naša ponuka v e-shope neobsahuje len položky ktoré ako sa hovorí sa predávajú ako „teplé rožky“ ale máme v ponuke aj špeciálny sortiment a medzi taký patria aj Vami objednané torxové skrutkovače s dierkou BONDHUS na poistné skrutky.

Keď sme sa rozhodovali čo zaradíme do našej ponuky na e-shop stály sme pred dilemou či do nej zaradíme len produkty, ktoré máme na sklade, resp. ich vieme zabezpečiť v relatívne krátkom čase, čím by sme sa vyhli možným komplikáciám, alebo aj také produkty, ktoré bežne na sklade nedržíme a ich termín dodania je aj niekoľko týždňov, alebo dokonca mesiacov.
    Rozhodli sme sa pre druhú alternatívu aj napriek očakávanej oprávnenej nespokojnosti (ako vo Vašom prípade) s tým, aby zákazník vedel, že aj taký sortiment máme v ponuke a ak ho potrebuje vieme ho zabezpečiť.

Žiaľ z cenového hľadiska nemôžeme držať na sklade celý sortiment. Dokonca ani výrobcovia s ktorými spolupracujeme, nemávajú niektorý tovar na sklade a pri jeho objednaní musíme čakať, pokiaľ sa nevyrobí. Týmto netvrdíme, že Vami objednané položky nemá výrobca firma Bondhus na sklade.
    Na dôvažok, v tomto konkrétnom prípade tovar dovážame priamo od výrobcu BONDHUS z USA cca 4x za rok a ak chceme dodržať cenovú hladinu musíme individuálne objednávky tovaru ktorý nemáme na sklade kumulovať s tovarom, ktorý si objednávame na sklad. Len pre informáciu momentálne máme na sklade 324 typov inbusového a torxového ručného náradia Bondhus.
    Ako výhradný importér výrobkov fi. BONDHUS pre Slovensku republiku si Vás dovoľujem informovať že ste boli prví, kto si na Slovensku objednal uvedené skrutkovače a to máme v ponuke ich produkty od roku 1997 (už 22 rokov).
    Je tu možnosť dodať Vám takýto tovar v relatívne krátkom čase ak ho súrne potrebujete (z USA letecky cca 2 týždne), len by sme museli do ceny zakalkulovať nemalé extra náklady za dopravu od výrobcu. Z praxe môžeme potvrdiť, že sme už niekoľko obchodov aj takto realizovali.

Ospravedlňujeme sa za dlhšie vysvetlenie a za skutočnosť že sme Vám pre vyššie uvedené nevedeli zabezpečiť objednaný tovar vo Vami akceptovateľnom termíne.

S úctou
    Rudolf Tománek a kolektív A-Z STROJ

• Príliš dlhá dodacia doba

• Židne.
    • Objednal som si brúsku na nože na ktoré proklamuju dovoz po celej SR zadarmo ale to je totálna blbosť.Musel som zaplatiť aj dovoz a po reklamácií sa mi ospravedlnili a dodali že mi to vratia.Chceli čislo, môjho úctu na ktory mi to pošlu,čakam dodnes.

Neodporúčam.

Reakcia obchodu A-Z STROJ

Ospravedlňujeme sa za omyl pracovníka ktorý zákazku realizoval. Peniaze sme už vrátili. Náš systém nám nedovolí vrátiť peniaze skôr ako nám platba príde na účet čo v prípade dobierky trvá cca 6 prac. dní.
    Po nabehnutí zaplatenej sumy sme peniaze za dopravu ihneď poukázali späť.Problém ktorý sme mali ohľadom účtovania dopravy na našej www stránke sme vyriešili zriadením novej www stránky: www.brusky-na-noze.sk. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a veríme že aj vyššie spomenutými opatreniami vylúčime podobné chyby.
    A-Z STROJ