Tento obchod vobec s vami nekomunikuje.Okrem toho,že potvrdí objednávku to je všetko.Neodpovedaju na emaili telefony su hluche,alebo je tam pustený zaznam.Nie je to profesialne.

Na objednávke mi veľmi záleží a stále neviem, v akom je stave.

hoci na objednávke s informáciou o úhrade bolo uvedené, že tovar bude odoslaný do 1 dňa, ani po 10 dňoch nebol dodaný. telefonny kontakt uvedeny na objednávke nefunguje. Na infolinke je potrebné nechať dva krat prehrať všetky ponuky 1 - 5, kým je volajúci prepojený na požadované oddelenie. informáciu o "pravdepodobnom" dodaní tovaru sa mi podarilo získať až po viacerých telefonátoch, na mail nereagoval nikto. aktuálne teda čakáme na tovar, ktorý má "vraj" doraziť budúci týždeň (čo bude min. 15 dní od zaplatenia)!!!

Tovar som objednala 11.11.2017 do dnešného dňa sa nik neozval, nereagujú na maily a nedá sa dovolať..

• Nulova komunikácia, neodpovedajú na maily, nezdvihaju telefóny a tovar za 2 týždne nebol doručený, maximálne neodporúčam

• tovar bol doručený
    • bol doručený rýchlo
    • tovar nebol ten, ktorý som si objednávala(farba),hoci faktúra bola vystavená podľa pôvodnej objednávky :-(
    • prosila som obchod o pomoc, ale som doteraz nebola kontaktovaná.

prvý nákup -prvé sklamanie bohužiaľ

Objednal som si zelezny stojan na pilenie dreva. Stojan bol skriveny a niektore casti boli tak nakryvo zvarane, ze sa nedalo ani poriadne zlozit-nepodarok.

• Dobu dodania

Tovar som objednal, zaplatil prevodom, pri odoslani mi mala prist sprava o stave objednavky. Neprislo nic uz cakam 11 dni

• Ziadne
    • Dodacia lehota neje splnena

Neodporucam. Objednal som si stolik kde pisalo: "do 3 dni". Pondelok tam volam po tyzdni ze ako to vyzera s mojou objednavkou lebo nic sa nedeje. Tak ta pani ze ani nevie ako to zistit tak ze sa spyta kolegyne a ona mi potom aj zavola. Nikto nevolal. Volam spat a ze kolegyna ma vela prace tak sa spytam ci mozem zrusit objednavku, zrazu mi vedela pomoct. Po 3 min ticha povedala ze jej kolegyna povedala ze to meska koli koncorocnej uzavierke a ze do konca tyzdna to budem mat doma. Dnes je sobota vecer a moj stolik typujem ze je este niekde na sustruhu. Nakup v tomto obchode rozhodne neodporucam kazdemu kto chce mat svoj objednany tovar doma co najskor alebo aspon v danom termine ako je uvedene na stranke.

• Nepravdivosť dodacej doby

• prijateľné ceny
    • na stránke je tovar označený že je skladom, a v skutočnosti skladom nebol

na stránke bol tovar označený že je skladom a druhý deň mi volali že skladom nebol a teda ho nemajú. ale aspoň ma kontaktovali hneď ako to bolo možné, to oceňujem.

• Ponukany Tovar nie je na sklade

• Komunikacia iba mailom, aj to odpoved dostanete po 4-5 dnoch, telefonicky kontakt sice uvedeny ale nikto nedviha.ak si zelate vratit peniaze za zaplateny tovar ktory vam nemozu dodat lebo ho uz nemaju tak prestanu komunikovat uplne. Som zdesena a nespokojna. V prvom rade ma prekvapilo, ako je mozne, ze vam objednavku system dovoli zaplatit, ked tovar maju uz vypredany!!! A po druhe, ze sa snazia natahovat cas vratenia penazi tym, ze vam budu nukat nahradny tovar a ale vsetko len cez mail, a ako som uz povedala, odpovedaju s opozdenim 4-5 dni, t.z ze ak potrebujete odpovedat na tri ich ponuky tak sa vratenia penazi asi nedockate, mne osobne ich este nevratili a to uz presli viac ako 3 tyzdne

Uz nikdy viac

• Rychlost dodania a lacno
    • Ze nedodrzi dodanie

Uz by som si ho nevybrala

Neponúkajú tovar na dobierku, ani iný spôsob priamej platby.
    Tovar v skutočnosti nemajú, v ponuke figuruje naďalej.
    Nedôveryhodný, doteraz nemám vrátené peniaze

Reakcia obchodu www.123shop.sk

omlouváme se, v současné době lze platit pouze převodem. Na možnosti platby dobírkou pracujeme. Vaše platba za zboží Vám byla vrácena obratem, prodlení bylo zřejmě způsobeno převodem z České republiky.

• -možno že je najlacnejší...
    • absecia dobierky aj keď to figuruje na stránke...
    • následná komunikácia cez telefón, potreba zaplatiť vopred
    • potvrddzujúci mail udával cenu v CZK... cena obsahovala aj príplatok za dobierku, ale celé to bolo zaplatené prevodom vopred...

Celé zle...

Reakcia obchodu www.123shop.sk

ospravedlňujeme sa, v súčasnej dobe je možné platiť len prevodom. Tento spôsob platby je bez poplatkov. Na možnosti platby dobierkou usilovne pracujeme, aby mohla byť spustená v čo najbližšej dobe.

• Zavádzajú zákazníka, že majú tovar na sklade u dodávateľa, čo by malo znamenať, že tovar bude dodaný aspoň do týždňa a nie sú ho schopný dodať ani za mesiac.

Reakcia obchodu www.123shop.sk

bohužiaľ meškanie bolo spôsobené dvojtýždňovým výpadkom vo výrobe, o čom sme Vás obratom informovali.

• Nesplnena dodacia lehota, nekomunikacia so zakaznikom..som velmi sklamana

Neodporucam tento obchod!

Reakcia obchodu www.123shop.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie, problémy s komunikáciou už sme vyriešili.

• Vobec nemam informacie o stave objednavky.Ziadna komunikacia,cislo,ktore je uvedene ako informacne nikto nedviha.

Reakcia obchodu www.123shop.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za zlú komunikáciu v danom období, nakoľko sme sťahovali sklad 123shopu do Prahy.
    Budeme se snažit, aby ste nabudúce z nákupu u nás odchádzala spokojná.

Jana 123shop.sk

• cena tovaru
    • nedodržanie dodacej lehoty

Objednaný tovar nemali na sklade. Uvádzali dostupnosť za 2-3 dni. Nasledujúci deň po objednávke ma telefonicky kontaktovali s tým, že tovar príde o 2-3 dni neskôr. Nestalo sa. Teraz už na stránke uvádzajú jeho dostupnosť za 10 dní. Ani 11 dní od objednávky ho však nemám. NEODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu www.123shop.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, nakoľko nám dodávateľ niekoľkokrát predlžoval dodaciu lehotu tovaru ku nám na sklad.

Jana 123shop.sk