• Osobný odber v BA
    • Nízka cena
    • Písali, že majú na sklade. Keď im po dvoch dňoch volám, že čo je s tovarom, oznámili mi bez ospravedlnenia, že tovar nemajú, v blízkej dobe mať nebudú a teda že moju objednávku rušia a peniaze mi pošlú späť. Neviem do kedy by ma nechali čakať, keby som sa neozval.
    • Peniaze späť prišli až po urgencii mailom z mojej strany o pár dní.

Ja som nebol vôbec spokojný, pretože som chcel tovar a nič som nedostal, len som stratil čas.
    Keby tovar mali a doručili by mi ho včas, tak by som bol určite spokojný. Len to sa však nestalo.

Reakcia obchodu www.123shop.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, nakoľko išlo o sezónny tovar (krycia plachta na bazén) a rýchlo sa vypredal. Vďaka dovolenkovému obdobiu sme sa Vám pohotovo nestihli ozvať a peniaze sme Vám vrátili s oneskorením.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.

Jana 123shop.sk

• ponúka rýchle dodanie tovaru
    • žiadna mailová komunikácia
    • zavadzajúce informácie na webovwj stránke

neodporúčam

Reakcia obchodu www.123shop.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, že sme Vás nekontaktovali aj e-mailom, no predpokladali sme, že telefonická komunikácia s Vami je dostačujúca. Čo sa týka informácii o dostupnosti tovaru na našej stránke, konkrétne že tovar je skladom u dodávateľa, za to zodpovedá dodávateľ, nakoľko nám dal informáciu, že tovar už je pre tento rok vypredaný, deň pred dodaním tovaru na náš sklad.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a budeme sa snažiť, aby ste nabudúce z nákupu u nás odchádzala spokojná.

Jana 123shop.sk