• Žiadna odozva na mail ci telefonát

• Skoro nič skladom
    • Nedvíhajú telefón, resp. raz dvihli a zrušili ma
    • Nie sú na predajni v čase otváracej doby

Vo štvrtok som výrobok ktorý mali skladom k dodaniu do 24h a zvolil som možnosť osobného odberu. V pondelok som im zavolal, že čo, keďže som akurát dostal mail o potvrdení objednávky. Povedali že však to je k odberu (keby som nezavolal, nedozviem sa), ale vzápätí mi volali, že to ale nevedia nájsť, ale zavolajú mi v ten deň keď to nájdu. Odvtedy mi nikto nezavolal, iba raz mi dvihli telefón a vzápätí ma zrušili. Na výdajni v čase otváracích hodín taktiež nikto nebol. Jediné moje šťastie je, že som neplatil dopredu a tak som im len cez mail zrušil objednávku (na čo sa samozrejme nikto neozval)

cele zle

Je to 10 dni od vytvorenia objednavky, po 8 dnoch som pisala e-mail s otazkou, co sa s objednavkou deje, kedze som nedostala ziadne informacie od momentu potvrdenia objednavky. Zatial ziadna odpoved. Omnoho radsej by som hodnotila skusenost PO obdrzani objednavky alebo aspon informacii.

• tovar vobec nedodali

Tovar som objednal 14.8.2017, pričom pri tovare bolo avizované dodanie do 3. dní. Dnes je 29.8. 2017, tovaru nikde. Takže, pokiaľ sa spoliehate na dodacie termíny, ktoré má firma na stránkach, zabudnite... Z tohto dôvodu v budúcnosti asi uprednostním iného dodávateľa.

Objednal som biele slúchadlá, prišli čierne. Keby som ich chcel, prišli by skôr a boli by lacnejšie o 10 eur od iného predajcu. Pôvodný čas doručenia: do 4 dní. Skutočný čas doručenia: +3 pracovné dni navyše, t.j. +6 kalendárnych dní. Výsledok: nestihol som narodeniny svojej dcéry.

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za omeškanie z dôvodu dlhšej dodacej doby z nášho centrálneho skladu. Čo sa týka farby - žiaľ chybu som spravil ja osobne pri balení vašej zásielky, nakoľko som si nevšimol farbu slúchadiel za čo sa Vám ospravedlňujem, nakoľko máme skladom slúchadla aj v bielej aj čiernej farbe. O danej chybe sme sa dozvedeli až z Vaše recenzii, škoda... sme v Bratislave a mohli sme Vám slúchadlá ASAP vymeniť u nás na odbernom mieste. V prípade záujmu o výmenu nás prosím kontaktujte priamo na [email protected].
    Stefan team internetového obchodu zvukasvetlo.sk ďakujeme za pochopenie

U tovaru mali uvedene dostupnost do 48 hodin. To ze tovar nemaju mi oznamili az ked som ich po 5 dnoch urgoval. Neaktualne udaje na stranke + neinformovanie o stave bez toho aby som ich urgoval = tyzden strateneho casu.

• Výhody nezistené
    • Nedodanie tovaru

Nízka spoľahlivosť

• Neprofesionalny pristup k zakaznikovi. Velmi zla komunikacia.

E-shop vyzera na prvy pohlad OK. Jedna sa ale o obchod v ktorom nemozem nikomu odporucit nakupovat na zaklade zlych skusenosti a velmi zlej a neprofesionalnej komunikacii zo strany majitela k zakaznikovi (ak sa cloveku vobec podari dovolat sa, prip. dostane odpoved cez email - treba velku trpezlivost). V skratke, neodporucam!

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážená pani Jana Kovalcikova Vaša objednávka z dňa 21.10.2016 Vám bola expedovaná 23.10.2016 doteraz je zásielka neprevzatá! Vami uvedené tel. číslo 0903182255 je zlé a na emaily nám opakovane neodpovedáte a na danej adrese sa nikto s Vašim menom nenachádza a nepoznajú Vás ani susedia z danej bytovky!!! Zásielka sa nám od Vás vrátila a vzhľadom na uvedené skutočnosti považujeme Vašu recenziu za účelovú a predpokladáme že sa jedná o špinavé praktiky našej konkurencie!

• ZAVADZA ZAKAZNIKA

NEKUPUJTE U NICH NIC

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený pán PAFF, veľmi nás mrzí Vaša reakcia. Na našom e-shope bola žiaľ pri Vami vybranom produkte uvedená neaktuálna cena (nastala zmena ceny u distribútora pre SR o čom sme nedostali informáciu), čo by sa stávať nemalo, ale stalo sa a vzhľadom na to sme sa Vám ospravedlnili a informovali Vás aká je aktuálna cena a akú najlepšiu ponuku teda cenu Vám vieme ponúknuť pre Vás, ako kompenzáciu vzniknutej chyby na našej strane.
    Nami predloženou ponukou Ste nesúhlasili a na Vašu ponuku sme žiaľ pristúpiť nemohli nakoľko podľa našich obchodných podmienok Vám nemôžeme predať tovar pod náš nákup.
    Ešte raz sa Vám za spôsobenú chybu ospravedlňujeme ale Viac sme v tejto veci urobiť nemohli.
    ďakujeme za pochopenie.
    team internetového obchodu zvukasvetlo.sk

• Na prvy pohlad bezny eshop, avsak ak pridete po tovar, vybavte sa silnymi nervami.
    • Neodporucam, cakal som na predajcu pred obchodom skoro pol hodinu, priniesol tovar uplne iny, potom ho po upozorneni vymenil ale nebol mi ani schopny vydat z hotovosti. Ziadna velka hotovost, mal mi vydat 30EUR. Vytlacit doklad trvalo asi 30 minut. Cele toto trvalo asi HODINU.

Absolutne neodporucam, tito ludia vobec nevedia komunikovat so zakaznikom, predajca mi prisiel ***editované***, pomaly reagoval, nebol schopny ani vystavit blok, doplietol objednavku, neda sa platit kartou a nevedel ani vydat z hotovosti. Cele zle!!! Obratte sa radsej na konkurenciu, usetrite si nervy.

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, náš kolega sa Vám snažil plne vyhovieť nakoľko Ste si prišli tovar odobrať z odberného miesta 2 hodiny po otváracích hodinách,kolega mal už odvod z pokladne zrealizovaný a preto nemal možnosť Vám vydať. Napriek tomu sú v okolí bankomaty a obchody, kde by Vám určite radi rozmenili. Pri uzatváraní objednávky Ste si vybrali platbu v hotovosti a zdôrazníme tam do budúcna informáciu, že sa platiť kartou nedá.
    Ďakujeme za podnet.

• :(
    • dodacia lehota o ,....komunikácia stroháá

obísť oblúkom !!!

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, Vami objednaný tovar dňa 27.09.2016 o 16:30hod Vám bol odoslaný dňa 04.10.2016 a o oneskorenom odoslaní tovaru ktorý bol žiaľ vypredaný a nebol na sklade u nás a ani u distribútora pre SR a ČR sme Vás telefonicky informovali ako aj o termíne kedy sa tento tovar naskladní a odošle. Informácie o tom ste dostali aj telefonicky aj emailom pri odoslaní tovaru spolu s faktúrou v elektronickej podobe. Balík sa Vám kuriér opakovane snaží doručiť od 05.10.2016 a to za najnižšiu cenu na trhu. Pokiaľ Ste kuriérom kontaktovaný neboli poprosíme o zaslanie bližších informácií na [email protected] ďakujeme za pochopenie

• nizka cena...
    • dlha dodacia doba, zmatocne info v maili, nedodrzanie otvaracich hodin

opat sa potvrdilo "nizka cena - zly obchod"

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, žiaľ prišli Ste zrovna v čase obedovej prestávky a náš kolega bol práve na obede o čom Vás informoval v telefóne. Mrzí nás ale aktuálne nevieme zabezpečiť fungovanie v čase čerpania obedových prestávok.
    ďakujeme za pochopenie

• ziadne
    • vsetky

telefon nefunkcny, tovar nedoruceny

• nepravdivé dodacie lehoty uvádzané na stránke.
    • Uvedené 3 dni a ani po 10-ich dňoch žiadne info o tom, čo sa deje. Pri pokuse dovolať sa , jeden telefón vypnutý a druhý nikto nedvíhal.
    • Ziadne
    • Absolútna ľahostajbost voči zákazníkovi, na predajni nikto nebol, osobný odber nemožný,

**editované***

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Dobrý deň, vzhľadom na Vami uvedený podnet by sme Vás chceli požiadať o zaslanie bližších informácií na [email protected] nakoľko máme záujem prešetriť Vami uvedenú kritiku. Vzhľadom na naše interné šetrenie sa aktuálne stalo iba dňa 24.06.2016 kedy na našom odbernom mieste v Mlynskej doline nebol od 10:00hod k dispozícií nikto pre možnosť osobného odberu a to zo zdravotných dôvodov nášho zamestnanca ktorý odišiel k lekárovi a zvyšok našej spoločnosti sa nachádzal na podujatí v CZ bez možnosti riešiť vzniknutú situáciu. ďakujeme za skorú odpoveď.S pozdravom team internetového obchodu
    zvukasvetlo.sk