• Neprofesionalny pristup k zakaznikovi. Velmi zla komunikacia.

E-shop vyzera na prvy pohlad OK. Jedna sa ale o obchod v ktorom nemozem nikomu odporucit nakupovat na zaklade zlych skusenosti a velmi zlej a neprofesionalnej komunikacii zo strany majitela k zakaznikovi (ak sa cloveku vobec podari dovolat sa, prip. dostane odpoved cez email - treba velku trpezlivost). V skratke, neodporucam!

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážená pani Jana Kovalcikova Vaša objednávka z dňa 21.10.2016 Vám bola expedovaná 23.10.2016 doteraz je zásielka neprevzatá! Vami uvedené tel. číslo 0903182255 je zlé a na emaily nám opakovane neodpovedáte a na danej adrese sa nikto s Vašim menom nenachádza a nepoznajú Vás ani susedia z danej bytovky!!! Zásielka sa nám od Vás vrátila a vzhľadom na uvedené skutočnosti považujeme Vašu recenziu za účelovú a predpokladáme že sa jedná o špinavé praktiky našej konkurencie!

• ZAVADZA ZAKAZNIKA

NEKUPUJTE U NICH NIC

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený pán PAFF, veľmi nás mrzí Vaša reakcia. Na našom e-shope bola žiaľ pri Vami vybranom produkte uvedená neaktuálna cena (nastala zmena ceny u distribútora pre SR o čom sme nedostali informáciu), čo by sa stávať nemalo, ale stalo sa a vzhľadom na to sme sa Vám ospravedlnili a informovali Vás aká je aktuálna cena a akú najlepšiu ponuku teda cenu Vám vieme ponúknuť pre Vás, ako kompenzáciu vzniknutej chyby na našej strane.
    Nami predloženou ponukou Ste nesúhlasili a na Vašu ponuku sme žiaľ pristúpiť nemohli nakoľko podľa našich obchodných podmienok Vám nemôžeme predať tovar pod náš nákup.
    Ešte raz sa Vám za spôsobenú chybu ospravedlňujeme ale Viac sme v tejto veci urobiť nemohli.
    ďakujeme za pochopenie.

Doporučujem

• Na prvy pohlad bezny eshop, avsak ak pridete po tovar, vybavte sa silnymi nervami.
    • Neodporucam, cakal som na predajcu pred obchodom skoro pol hodinu, priniesol tovar uplne iny, potom ho po upozorneni vymenil ale nebol mi ani schopny vydat z hotovosti. Ziadna velka hotovost, mal mi vydat 30EUR. Vytlacit doklad trvalo asi 30 minut. Cele toto trvalo asi HODINU.

Absolutne neodporucam, tito ludia vobec nevedia komunikovat so zakaznikom, predajca mi prisiel ***editované***, pomaly reagoval, nebol schopny ani vystavit blok, doplietol objednavku, neda sa platit kartou a nevedel ani vydat z hotovosti. Cele zle!!! Obratte sa radsej na konkurenciu, usetrite si nervy.

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, náš kolega sa Vám snažil plne vyhovieť nakoľko Ste si prišli tovar odobrať z odberného miesta 2 hodiny po otváracích hodinách,kolega mal už odvod z pokladne zrealizovaný a preto nemal možnosť Vám vydať. Napriek tomu sú v okolí bankomaty a obchody, kde by Vám určite radi rozmenili. Pri uzatváraní objednávky Ste si vybrali platbu v hotovosti a zdôrazníme tam do budúcna informáciu, že sa platiť kartou nedá.
    Ďakujeme za podnet.

• :(
    • dodacia lehota o ,....komunikácia stroháá

obísť oblúkom !!!

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, Vami objednaný tovar dňa 27.09.2016 o 16:30hod Vám bol odoslaný dňa 04.10.2016 a o oneskorenom odoslaní tovaru ktorý bol žiaľ vypredaný a nebol na sklade u nás a ani u distribútora pre SR a ČR sme Vás telefonicky informovali ako aj o termíne kedy sa tento tovar naskladní a odošle. Informácie o tom ste dostali aj telefonicky aj emailom pri odoslaní tovaru spolu s faktúrou v elektronickej podobe. Balík sa Vám kuriér opakovane snaží doručiť od 05.10.2016 a to za najnižšiu cenu na trhu. Pokiaľ Ste kuriérom kontaktovaný neboli poprosíme o zaslanie bližších informácií na [email protected] ďakujeme za pochopenie

• nizka cena...
    • dlha dodacia doba, zmatocne info v maili, nedodrzanie otvaracich hodin

opat sa potvrdilo "nizka cena - zly obchod"

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, žiaľ prišli Ste zrovna v čase obedovej prestávky a náš kolega bol práve na obede o čom Vás informoval v telefóne. Mrzí nás ale aktuálne nevieme zabezpečiť fungovanie v čase čerpania obedových prestávok.
    ďakujeme za pochopenie

• OK
    • OK

Ok

• NIC
    • Ani po měsící nemám zboží

Otřesný eshop, vycucané ceny z prstu, komunikace nulová, ani po měsíci nemám zboží. Adept na obchodní inspekci!

• ziadne
    • vsetky

telefon nefunkcny, tovar nedoruceny

• nepravdivé dodacie lehoty uvádzané na stránke.
    • Uvedené 3 dni a ani po 10-ich dňoch žiadne info o tom, čo sa deje. Pri pokuse dovolať sa , jeden telefón vypnutý a druhý nikto nedvíhal.

• Dodacia doba a poskytovanie informacii o lehote dorucenia.

Treba si overit ci dany tovar ozaj maju skladom, aby ste necakali na dorucenie vyse tyzdna!
    Inak celkom dobre ceny.

• komunikacia
    • lahostajnost
    • chybny vyrobok

Jun 2016

Zakupeny dj mix . Zasielka prišla bez adaptéra k mixu. Po viac ako tyždni dodali adaptér(univerzálny), ktorý evidentne nepatril originálne k mixu. Po zapojení mix nefungoval . Tovar odoslaný naspäť na reklamáciu. Firma nevyzdvihla zasielku po dobu päť dní . Neodpovedajú na emaily, nedvihajú telefón.

Skusíli predať pokazený výrobok, nevyšlo. Som zvedavý či ešte uvidím svoje peniaze.

Tomuto obchodu sa vyhýbať veľkým oblúkom !!!

Vážený zákazník Tomas,
    je pravda, že pri vybavovaní Vašej objednávky prišlo k pochybeniu z našej strany nakoľko Vám pri doručení zásielky nebol dodaný napájací adaptér k mixpultu za čo sa Vám ospravedlňujeme.Tovar ste nám odoslali na vrátenie a danú prepravu sme zabezpečili po Vašom oznámení do 24hod a poplatok sa vrátenie sme hradili my. Zásielka nám bola doručená a peniaze Vám budú poukázané na Vami zaslaný bankový účet. V žiadnom prípade nemáme v záujme našim klientom predávať pokazené výrobky. Vami vrátení výrobok bol dnes predaný na servisné oddelenie na posúdenie funkčnosti.
    Vami zaslané emaily boli spracované a bolo Vám aj odpovedané.

Veľmi nás mrzí, že Ste mali takéto nešťastie a natrafili na chybný kus. Ako kompenzáciu Vám ponúkame -15% zľavu z ďalšieho prip. nákupu
    Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom
    team zvukasvetlo.sk

• Najlacnejší,medzi ostatnýma internet.obchodmi.
    • Som spokojný aj komunikácio,aj s dodaním tovaru.
    • Slabiny som nezistil.

Odporúčam každému. Naozaj môžem povedať, len to
    najlepšie.

• Ziadne
    • Absolútna ľahostajbost voči zákazníkovi, na predajni nikto nebol, osobný odber nemožný,

**editované***

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Dobrý deň, vzhľadom na Vami uvedený podnet by sme Vás chceli požiadať o zaslanie bližších informácií na [email protected] nakoľko máme záujem prešetriť Vami uvedenú kritiku. Vzhľadom na naše interné šetrenie sa aktuálne stalo iba dňa 24.06.2016 kedy na našom odbernom mieste v Mlynskej doline nebol od 10:00hod k dispozícií nikto pre možnosť osobného odberu a to zo zdravotných dôvodov nášho zamestnanca ktorý odišiel k lekárovi a zvyšok našej spoločnosti sa nachádzal na podujatí v CZ bez možnosti riešiť vzniknutú situáciu. ďakujeme za skorú odpoveď.S pozdravom team internetového obchodu
    zvukasvetlo.sk

• -kvalita za skvelú cenu
    • -prehľadnosť stránky
    • -objednávka doručená v 100% stave
    • -naj. cena zo všetkých e-shopov
    • -za mňa určite žiadne

-seriózne riešenie a dohoda obchodu
    -je to môj prvý nákup a neľutujem objednávku
    -odporúčam bez obáv nakupovať, oplatí sa to
    -som nadmieru spokojný
    -s radosťou si aj nabudúce zrealizujem objednávku, dík moc

• Výhodné ceny
    • Zlepšiť prehľad o procese vybavovania objednavky.

Najlepsia cena niektorych produktov.

• Na stránke ponúka produkty ktoré sú akože skladom ale skladom nie sú v mojom prípade gitara za 75 eur
    • nebola ale bola inná za108e.

Snažili sa výsledok bol rozpačítý.

Reakcia obchodu www.zvukasvetlo.sk

Vážený zákazník, mrzí nás, že Vami vybraný produkt nebol skladom a aj napriek našej snahe nám ho distribútor pre SR a ČR nevedel včas dodať a informáciu o dlhšej nedostupnosti tohto produktu dostal distribútor od výrobcu a následne my až po vybavení Vašej objednávky. Sme radi, že Ste sa rozhodli pre nami ponúknuté riešenie ktoré sme Vám oznámili emailom a aj telefonicky s Vami
    od konzultovali do 49 min od obdržania Vašej objednávky a vzhľadom na toto pochybenie sme Vám aj ponúkli dodatočnú -5% zľavu z Vami zvolenej náhrady ktorú sme Vám aj uplatnili. Následne sme Vami objednaný pôvodný produkt stiahli z našej ponuky z dôvodu dlhšej nedostupnosti. Ďakujeme vám za dôveru a veríme, že investícia do cenovo drahšieho modelu sa vyplatila. Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme veľa hudobných zážitkov. S pozdravom
    team internetového obchodu
    zvukasvetlo.sk

• Doporučujem, obchod spolupracuje so zákazníkom od prijatia objednávky až po jej doručenie.

nepotrebujem odísť z domu a tovar je doma