• Rychle dodanie

• Rýchla dodávka
    • Neviem o žiadnej

• Dobrá komunikácia
    • Info o stave mojej objednávky

Výborná

• Výborná komunikácia
    • Dobré ceny
    • Dobré informácie o stave objednávky

Vrelo odporúčam - radi poradia, rýchlosť dodania. Nakúpim aj nabudúce :-)

• Rýchlosť dodania, výborná komunikácia s obchodom, prostredníctvom chatu vedia dokonale poradiť

Tovar som si objednala dňa 31.03. a hneď na druhý deň 01.04. mi bol doručený, takže obchod zoozone.sk hodnotím na jednotku

• ŽIADNE VÝHODY
    • Väčšinou nepridávam ku žiadnym internetovým obchodom žiadne recenzie (asi hlavne preto, že ma doposiaľ ani jeden nesklamal), ale u tohto mi to nedá, pretože ma sklamal na plnej čiare. Táto recenzia nebude vôbec pozitívna, pretože s takýmto prístupom predávajúceho som sa ešte nikdy nestretla a to si objednávam veľmi často. Predávajúci nebol ochotný so mnou akokoľvek komunikovať, nebol ochotný so mnou riešiť žiadnou alternatívou (teda okrem zamietnutia reklamácie) môj problém a tým bolo akvárium ktoré mi prišlo rozbité a nemám ani akvárium schopné používania a ani peniaze. Nakoniec vypínal po prvom zvonení ktorékoľvek číslo z ktorého som sa mu snažila dovolať a slušne sa dohodnúť. Aspoň vidieť ako mu na kupujúcich záleží a aké "pekné" reklamy si robí. Nikomu neodporúčam tento obchod a dúfam že sa nájdu ľudia ktorí si túto recenziu prečítajú a zoberú si zo mňa príklad. Som veľmi sklamaná a dúfam že sa už so žiadnym takýmto obchodom nestretnem.

Rýchle dodanie tovaru.

nedalo sa dovolat na uvedene cislo na webstranke, ktoru aj velmi pomaly nacitavalo ?!

• Najlepšia cena na trhu na externý filter, ktorý som hľadal
    • Dobre zabalené

Tovar (veľký externý filter+filtračné média) som uhradil vopred prevodom na účet. Možnosť PayPal alebo platba kartou zatiaľ nie je dostupná, snáď v budúcnosti. Dodanie Slovenskom Poštou bolo v cene ale nie priamo kuriérom, ale na lokálnu poštu. Radšej by som uprednostnil kuriéra. Jeden z objednaných tovarov nemali na sklade, a tak mi rovno vrátili adekvátnu časť sumy na môj účet ešte pred príchodom zásielky. Škoda, mohli ma kontaktovať, vymenil by som to za iný podobný a dostupný tovar. Zhrnutie: Pre tento eShop som sa rozhodol na základe najnižšej ceny a našťastie nedošlo k žiadnym vážnejším problémom. Možno by som popracoval na komunikácii a popisu možnosti dopravy lebo mi nebolo jasné z objednávky, že budem musieť chodiť na poštu po veľkú škatuľu. Taktiež keď jeden tovar nemali na sklade ale zároveň mali podobný, určite by som skúsil predať alternatívny produkt. Ak by existovala platba kartou, skrátila by sa doba dodania a tiež zvýšila bezpečnosť nákupu. Celkovo hodnotím najmä kvôli najlepšej cene na Slovenskom trhu 3,5 hviezdičky.

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia o priebehu objednávky.

• Dobré ceny, rýchla dodávka

Rychle dodanie