ok

• Zakúpil som si z eshopu Zivada, Tom Ford Ombré Leather Parfum parfém unisex 100 ml a bol to fejk.

Reakcia obchodu ZIVADA.sk

Dobrý den, děkujeme za objednávku a mrzí mě vaše nespokojenost s produktem.

Dohledali jsme podle objednávky konkrétní produkt a tento jsme zaslali dodavateli jako podnět ke kontrole šarže výrobku. Zároveň se s Vámi spojí náš zákaznický servis s návrhem reklamace, kde bychom vaši situaci individuálně posoudili a navrhli řešení. Samozřejmě se pokusíme záležitost vyřešit k vaší plné spokojenosti.

Také bychom vás rádi informovali, že produkty nakupujeme pouze přímo u výrobců nebo certifikovaných dodavatelů, a to právě z důvodu zajištění 100% kvality. Navíc u prémiových parfémů složených z vysokého podílu přírodních složek dochází vlivem klimatických a sezónních podmínek při získávání ingrediencí k proměnlivosti vlastností, což může vést k jemné variaci celé vonné kompozice i jejího zbarvení, což však není závadou.

Pro další informace nebo jakoukoli pomoc nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Děkujeme,

• K objednávke bol pribaleny zľavový kupón, ktorý bol platný len do konca roku 2023 na nákup produktov v BENU lekárni, takže asi by si mal dať tú námahu ten čo balí objednávky, keď už tam dáva zľavy,nech sú platné na tento rok. Áno viem,na druhej strane bol platný kupón na nákup v Astratex... Ale aj tak. Toľko len k mínusu

Celkovo som bola spokojná

Spokojnosť !

• Ceny
    • Hrozná komunikácia
    • Zlé podmienky pri reklamáciách
    • Kvalita parfémov

Kupovala som v obchode parfém Versace Crystal Noir EDP, no po prvom nastriekaní som sa na ruke vyhádzala. Vôňa bola odlišná a omnoho slabšia od téj ktorú som vlastnila cca pred rokom, preistotu som v Notine aj vyskúšala tento parfém a utvrdila som sa že vôňa nie je ok alebo je to fake.
    Parfém som reklamovala a odpoveď som dostala až po urgovaní. Odpoveď znela v skratke taká, že parfém je v poriadku a že sa od vyrobcov pravdepodobne zmenila nejaká zložka v parféme, čo neni ich chyba.
    Moje možnosťi boli buď, že mi parfém vrátia alebo, že mi vrátia 80% z ceny, Na čo som sa ohradila a odvtedy sa obchod odmlčal, takže majú cca vyše 2 týždne parfém aj peniaze, ktoré som zaň zaplatila.
    Takže určite po tejto skúsenosti neodporúčam z obchodu zakúpiť parfémy, radšej trošku zainvestovať inde... (Overené mám Elnino, Douglas a Notino)

Reakcia obchodu ZIVADA.sk

děkujeme za objednávku mrzí nás tato zkušenost.

Komunikovali jste s námi přes emaily, kde se Vám kolegyně omlouvala za trvání vyřízení reklamace. Protože chtěla tento problém vyřešit k Vaší spokojenosti, konzultovala celou situaci s odborníkem od parfémů a také s dodavatelem a nakonec se rozhodlo, že se Vám vrátí 100% částky za Vaší objednávku, která Vám byla zaslána na účet a byla jste o tom informována.

Náš obchod prodává produkty od certifikovaných dodavatelů nebo přímo od výrobců, tedy Vám můžeme s jistotou potvrdit, že neprodáváme falzifikáty.

Věříme, že v budoucnu nám ještě dáte šanci a objednáte si u nás.

Děkujeme.

• Spokojnost

Drahý parfem,rozbitý vrchnák, prepravou to nemohlo byť ani krabička od parfemu nebola poškodená, nemám čas to balit a posielať naspäť

Reakcia obchodu ZIVADA.sk

děkujeme za recenzi a omlouváme se za špatnou zkušenost.

Produkt, který si objednáte projde rukama několika našich kolegů ve skladu a snažíme se vše balit do několika vrstev bublinkové fólie. V emailové komunikaci jsme Vám zaslali možnost vrácení zboží zdarma, které zabere pouze pár minut k podání na podacím místě. Po doručení zásilky zpátky nám zákazníka vždy kontaktujeme s dalším řešením, které je buď ohledně vrácení peněz (po žádosti zákazníka), nebo o odeslání nového kusu zboží.

Mrzí nás to a věříme, že nám v budoucnu dáte šanci tuto zkušenost napravit.

Děkujeme

• tovar bol pekne zabalený aby sa nepoškodil

Rychle dodanie

Rýchle dodanie, prišlo všetko, čo som si objednala. S nákupom som bola spokojná. Cena bola lacnejsia ako u inych predajocv, určite si parfém objednám cez zivadu aj nabudúce.

• bezproblemove dorucenie
    • tovar zodpoveda popisu
    • najlepsia cena tovaru na internete

• Najlepsia cena tovaru na trhu, rychle doručenie, navyse doklad o nakupe v baliku.

• Rychle vybavenie objednavky

rýchle dodanie , krásny tovar

• Bezproblémové objednanie tovaru cez internet

• Objednávka bola vybavená rýchlo, tovar bol kvalitne zabalený
    • Ziadna

• Cena, rýchlosť dodania, komunikácia

Všetko je ok, dobrá komunikácia.

• Profesionálny prístup