• Som spokojná ,dobra cena ,rýchle doručenie.

• dodanie
    • jemne poskodeny balik

balik zabaleny foliou a pod nou flaky..cudne a este horsie bolo aj to ze na vonavke su tiez nejake cierne flaky ktore nejdu dolu,ako keby bol otvoreny a zas zabaleny..z druhej strany za tu cenu co som dal to asi ajtak stalo,vona original ale niesom si isty ci odtialto budem este kupovat..pride mi to trochu podozrive

• Super cena
    • Kvalitny tovar
    • Rychle dodanie
    • Ľahka orientacia v eshope

Uz viackrat skm objednala, konkretne bi-oil tu maju za skvelu cenu, dodanie rychle a cela objednavka vybavena a dorucena bez problemov, za mna super.

• Dobré ceny na parfémy

• Velmi rychle dodanie
    • Super cena za produkt

• Spoľahlivý, rýchly, primerané ceny

• Super ceny
    • Rychle dodanie
    • Originalne parfumy

Vsetko prebehlo "bez najmensieho zavahania" -> velka spokojnost.

• Dodanie obratom

• Ceny
    • Hrozná komunikácia
    • Zlé podmienky pri reklamáciách
    • Kvalita parfémov

Kupovala som v obchode parfém Versace Crystal Noir EDP, no po prvom nastriekaní som sa na ruke vyhádzala. Vôňa bola odlišná a omnoho slabšia od téj ktorú som vlastnila cca pred rokom, preistotu som v Notine aj vyskúšala tento parfém a utvrdila som sa že vôňa nie je ok alebo je to fake.
    Parfém som reklamovala a odpoveď som dostala až po urgovaní. Odpoveď znela v skratke taká, že parfém je v poriadku a že sa od vyrobcov pravdepodobne zmenila nejaká zložka v parféme, čo neni ich chyba.
    Moje možnosťi boli buď, že mi parfém vrátia alebo, že mi vrátia 80% z ceny, Na čo som sa ohradila a odvtedy sa obchod odmlčal, takže majú cca vyše 2 týždne parfém aj peniaze, ktoré som zaň zaplatila.
    Takže určite po tejto skúsenosti neodporúčam z obchodu zakúpiť parfémy, radšej trošku zainvestovať inde... (Overené mám Elnino, Douglas a Notino)

Reakcia obchodu ZIVADA.sk

děkujeme za objednávku mrzí nás tato zkušenost.

Komunikovali jste s námi přes emaily, kde se Vám kolegyně omlouvala za trvání vyřízení reklamace. Protože chtěla tento problém vyřešit k Vaší spokojenosti, konzultovala celou situaci s odborníkem od parfémů a také s dodavatelem a nakonec se rozhodlo, že se Vám vrátí 100% částky za Vaší objednávku, která Vám byla zaslána na účet a byla jste o tom informována.

Náš obchod prodává produkty od certifikovaných dodavatelů nebo přímo od výrobců, tedy Vám můžeme s jistotou potvrdit, že neprodáváme falzifikáty.

Věříme, že v budoucnu nám ještě dáte šanci a objednáte si u nás.

Děkujeme.

• bezproblemove dorucenie
    • tovar zodpoveda popisu
    • najlepsia cena tovaru na internete

• Najlepsia cena tovaru na trhu, rychle doručenie, navyse doklad o nakupe v baliku.

• Cena, rýchlosť dodania, komunikácia

• dobre ceny, vela tov

Eshop, lahko clovek najde co potrebuje. Vsetko prislo, mali dobru cenu.

• dobre ceny
    • široký sortiment

sviečky za dobre ceny

• Rýchle doručenie, skvelé značky a za skvelé ceny

• Bol rýchlo dodaný tovar, super
    • Cenovo najvýhodnejšie

• Výborné ceny, rýchlosť doručenia, komunikácia.

• Super ceny, rýchle dodanie tovaru.

• Výborné ceny, rýchle doručenie.