Veľká výhoda je rýchle jednanie, sme veľmi spokojní

Veľmi kvalitný mlynček na mäso, som spokojná.

Som spokojný

• Vsetko OK. Prijatelna cena, rychlost dodania.

• Spôsob riešenia reklamácie

Reklamoval som kosisko pretože po pár ťahoch mi ostala rúčka kosiska v ruke. Podľa vyjadrenia predajcu konzultoval reklamáciu s dodávateľom a ten ich informoval, aby reklamáciu poslali na posúdenie. Cena kosiska 7,41 € + doprava, náklady na vrátenie reklamovaného kosiska 3,90 € = absolútne neekonomické a nezmyselné. Neviem, čo chcel dodávateľ posudzovať na zlomenej rúčke kosiska. Či bola držaná správne? Robil by crash test?

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Široký rozsah sortimentu a férové ceny.
    • Tovar ktorý som objednával, mal popisné chyby. Iný rozmer bol v názve výrobku a iný v jeho podrobnejšom popise (sklolaminátová tyč 120 cm v názve, 100 cm v popise) Teraz je to už opravené, len si na tieto veci dajte pozor, aby ste po doručení objednávky neriešili reklamáciu.
    • Po zrušení objednávky mi neuviedli dôvod zrušenia.

Urobil som znova objednávku. Presne s tými položkami ako predtým. Už mi písali, že jednu z položiek momentálne nemajú a čakajú na naskladnenie do cca mesiaca. Pýtali sa ma, či si preto želám objednávku zrušiť alebo si nechám doručiť len ostatné položky skladom. Odpísal som im, že ak to bude naozaj do mesiaca naskladnené, ako tvrdia, chcem počkať a ponechať objednávku k vybaveniu. Tak som zvedavý, ako zareagujú. Na odpoveď čakám.

Obchod je dobrý, zo strany predajcu som sa stretla s veľkou ochotou a poradenstvom.

• Rýchle jednanie a široký výber.

• Super rýchle vybavenie objednávky, perfektne zabalené.

Super rýchle dodanie.

• Komunikácia so zákazníkom po dodaní tovaru bola ústretová a nápomocná. Rýchlosť dodania tovaru.

Internetový obchod má svoje výhody aj nevýhody. Nevýhodou bolo dodanie zlej kópie návodu, ale po komunikácii s obchodom mi dodali návod, ktorý bol plne čitateľný.

neviem

• Mal náhradný diel , ktorý som potreboval za rozumnú cenu
  • Tovar dodnes nebol doručeny, ani žiadna odozva…

nemám nejaké skúsenosti s obchodom, ale na budúce objednám tovar u iného obchodníka, keby som ho objednal z Čiech už ho dávno mam doma.

Reakcia obchodu ZEMO

dobrý deň,
    boli ste informovaný o čakacej dobe na produkt čo ste si objednal. Nerozumieme Vašej recenzii.
    ZEMO-Moravčík, s.r.o

veľká spokojnosť, zakúpený výrobok mal v porovnaní s ďalšími sedemnástimi obchodmi výrazne nižšiu cenu, dodaný v krátkom termíne.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru Ďakujem
    • Dodané presne ako bolo prezentované

• Veľmi spokojná, odporúčam:)
    • Rýchle vybavenie objednávky

• tovar rychlo doručeny