• úžasný sortiment
    • rýchle a lacné doručenie
    • akceptovateľné ceny lepšie ako na Slovensku

Fajn obchod. Sortiment v BIO kvalite.

• rýchla dodávka, široký sortiment, rôzne veľkosti balení, akcie

Obchod spoľahlivý, rýchle vybavenie objednávky, kvalitný tovar

Spokojnost s nakupom, priaznive ceny tovaru

• rychle a kvaltné

• Rýchly, chutný, perfektný

rýchlosť, perfektná konunikácia

• Rýchlosť,kvalita vybavenia objednávky

rýchle a spoľahlivé vybavenie

• Výborná komunikácia, ústretovosť, ochota

Pri mojom objednanom tovare nastal problém s doručením financií na daný účet, do Česka. Napriek tomu daný pracovník sa snažil tento problém vyriešiť v môj prospech. Požiadal ma o zaslanie dokladu o zaplatení. Doklad som im poslala a všetko sa vyriešilo, tovar mi bol doručený. Ďakujem za Vašu ochotu a ústretovosť!! Obchod všetkým odporúčam napriek tomu, že je v Česku.

• Kvalitný tovar
    • Rýchlosť doručenia

• Rýchle dodanie tovaru
    • Dobré ceny a zľavy

Reakcia obchodu ZDRAVOSLAV.SK

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi potešení, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. Pre nás je dôležité, aby každá objednávka bola spracovaná a doručená čo najrýchlejšie, a sme radi, že sa nám to vo Vašom prípade podarilo.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás veľkou motiváciou. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme Vám veľa radosti z Vašich nákupov.

• super obchod

ceny by mali byť vyznačné včetne DPH

Dobrý deň Mária,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a za odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste s nami mali pozitívnu skúsenosť. Vaša spätná väzba ohľadom značenia cien vrátane DPH je pre nás veľmi cenná a určite ju zvážime, aby sme zlepšili informovanosť a pohodlie našich zákazníkov.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, pripomienky alebo potrebovali pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme Vám veľa radosti z Vašich nákupov.

super obchod,super ceny

Dobrý deň Mária,

ďakujeme Vám srdečne za Vaše pozitívne hodnotenie a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi potešení, že ste spokojná s našimi službami a cenami. Naším cieľom je poskytovať vysokú kvalitu služieb a produktov za konkurencieschopné ceny.

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou motiváciou a inšpiráciou do ďalšej práce. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme Vám veľa radosti z Vašich nákupov.

Tým Zdravoslav

• Štandartne dobrá kvalita, akcie, rýchle doručenie.

Dobrý deň Silvia,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi potešení, že ste spokojná so štandardne dobrú kvalitou našich produktov, našimi akciami a rýchlosťou doručenia. Naším cieľom je poskytovať vysokú úroveň služieb a produktov, aby sme splnili očakávania našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás veľkou motiváciou. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme Vám veľa radosti z Vašich nákupov.

Tým Zdravoslav

• Rýchle doručenie tovaru, dobré ceny

Vážený Vlado,

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu ZDRAVOSLAV.SK. Teší nás, že ste spokojný s rýchlym doručením tovaru a našimi cenami. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a ponuku, aby sme uspokojili potreby našich zákazníkov.

Dúfame, že budete pokračovať v nákupe u nás aj v budúcnosti a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

ZDRAVOSLAV

• Kvalitné a chutné potraviny za dobrú cenu.

Reakcia obchodu ZDRAVOSLAV.SK

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si vybrali náš obchod ZDRAVOSLAV.SK. Sme veľmi potešení, že ste bol spokojný s kvalitou a chutí našich potravín, ako aj s cenou.

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia a budeme sa aj naďalej snažiť poskytnúť vám ten najlepší možný servis. Ďakujeme, že ste sa rozhodli byť súčasťou našej rodiny ZDRAVOSLAV.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

S praním krásneho dňa,

ZDRAVOSLAV

Drahá Nana,

ďakujeme za váš pozitívny komentár a hodnotenie obchodu na Heureka.sk. Teší nás, že ste spokojná s rýchlym dodaním tovaru a že môžete odporúčať náš obchod. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby, aby sme našim zákazníkom prinášali čo najlepší zážitok pri nakupovaní. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebu pomoci, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme vám veľa zdravých a radostných dní s našimi výrobkami.

Zdravoslav