Neviem preco objednavku zrusil obchod,dopredu za tovar neplatim ani mi nebolo oznamene ze mi pride tovar

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Objednávku sme zrušili z dôvodu že ste ani po opakovaných výzvach na úhradu nezaplatili objednávku. Bolo vaším výberom že platíte vopred platobnou kartou. Ponúkame aj možnosť dopravy na dobierku túto ste si však nevybrali.

S pozdravom,

Tím PANAKEIA

• za mňa nič moc táto nová kozmetika PEPTIDOVÝ PANALUX mi vôbec nesadla po podaní séra tvár lepkavá krém to isté keď som si prešla rukou po tvári suchá to sa mi ešte nestalo

• Soľný peeling bez vôňe kokosu, suchý tak, že sa sypal ( a to mal obsahovať oleje ), naplnený len do 3/4 nádoby
    • Volala som pani z firmy, ktorá sa síce tvárila že chce problém s ich nekvalitmou kozmetikou odstrániť avšak vyriešili to tak že objednávku ktorú zadala ako ospravedlnenie a kompenzaciu za nekvalitné vyrobky po mesiaci stornovala a všetci majú byť spokojný. Hlavne firma ktorá oklamala zákazníka.

• Čakala som 2 dni po objednaní a nič. Na moju výzvu slušne odpovedali, že nemajú jeden z produktov a objednávku ihneď vybavia. NEVYBAVILI. Po mojej ďalšej výzve, vraj je horúco a báli sa, aby sa produkty neskazili, no teraz ich už posielajú. NEPOSLALI. Tak som objednávku zrušila. Škoda, tešila som sa na slovenské produkty.

Komunikovali so mnou len na výzvu, objednávku som nakoniec zrušila

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Mrzí nás vaša skúsenosť. Váš balík sme nemohli odoslať kvôli vysokým teplotám, keďže sú naše produkty prírodné a teplota ich môže znehodnotiť.

Prekvapuje nás vaša reakcia a očividne ste o naše produkty záujem nemali (objednávku ste stornovali tretí pracovný deň od objednávky).

PS: Vaša objednávka bola pripravená na expedíciu v deň Vášho storna.

Tím PANAKEIA

Ten prácovnik čo to balil tak ma skontrolovať či je to dobre zavreté lebo mne prišla vilata na polovicu

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Mrzí nás Vaša skúsenosť, podobná situácia sa nestáva často ale môže sa stať. Vždy nás treba kontaktovať, tovar buď vymeníme alebo Vám vrátime obratom peniaze.

Dnes sme Vás kontaktovali a oznámili Vám že zasielame novú tinktúru na vašu adresu.

Tím PANAKEIA

Už tam nekúpim, 4-5€ na produkte už je moc.

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Mrzí nás vaša recenzia, avšak úplne jej nerozumieme. Naše nákupné ceny tovaru nie sú známe. Mnohých predajcovia predávajú produkt za nižšie ceny keďže nedopredali tovar pred zdražovaním. V našej cene je taktiež zarátaný 100% servis o klienta.

Každý klient má pred objednaním možnosť výberu obchodu, z ktorého si objedná a môže vopred zvážiť ceny.

Namiesto ďateliny zaslali echinaceu -10 eur v koši,- moja strata

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme, pravdepodobne sa stala chyba v expedícií tovaru.

Avšak mrzí nás a nerozumieme prečo ste nás nekontaktovali hneď ako ste zistili že prišlo k omylu, v týchto situáciach na naše náklady zabezpečíme dopravu tovaru a situáciu vyriešime k vašej spokojnosti.

Na webe máme niekoľko krát spomenuté toto tel. číslo: +421948735144 alebo tento e-mail: [email protected] na tieto kontakty nás môžete kontaktovať vždy keď vznikne podobná situácia alebo vám niečo nie je jasné.

• Necítim účinok.

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Dnes sme sa Vám snažili zavolať, aby ste vysvetlili, prečo sa Vám produkt nepáči. Žiaľ, zdvihli ste v bolestiach, je nám to úprimne ľúto a veríme že sa Vám čoskoro polepší. Vybral ste si produkt KOPANYČARSKY VYPROŠŤOVÁK, ktorý sa užíva či už na problémy s trávením alebo po tzv. "opici". V telefóne ste náme stihli povedať že Vás trápi prostata. Ak si v budúcnosti nebudete vedieť vybrať produkt vhodný na Váš problém, zavoľajte nám na toto tel. číslo: +421948735144. Ochotne Vám poradíme a vyberieme to správne pre Vás. Tento produkt pomáha celej našej firme a známym, zákazníckom keď sa vyskytnú tráviace ťažkosti, pôsobí takmer okamžite.

Za naším produktom a jeho originálnou receptúrou si naďalej stojíme.

Tovar nebol do dnešného dňa doručený ‍♀️

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Po preverení objednávky, sme zistili že ste si zvolili pri vytvorení objednávky "Online platbu kartou" a tá nebola zaplatená, o 2 dni sme Vám zaslali zálohovú faktúru na e-mail, keďže ste nezaplatili ani nedali vedieť či by ste chceli objednávku odoslať na dobierku, objednávku sme neodosielali.

Ďakujeme za pochopenie.

• Po použití Aktivátora opálenia som sa spálila nie opálila

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Mrzí nás váša reakcia, tento rok ste prvá z tisícky zákazníkov, ktorej sa produkt nepáči.

Ak sa smiem spýtať dodržali ste zásady správneho opaľovania pod produktom? Ak nie, samozrejme že sa spálite, URUCUM nemá SPF a nie je proti spáleniu od slnka.

Ak sa chystáte na dlhší pobyt na slnku, naneste najskôr ochranný SPF faktor, a následne aktivátor opálenia. Oplatí sa tiež dodržať niekoľko ďalších zásad:
    deň pred opaľovaním si spravte peeling, ktorý vyhladí vašu pokožku,
    do jedálnička zaraďte najmä potraviny bohaté na antioxidanty a špeciálne betakarotén, ktorý podporí pekné opálenie – nachádza sa napríklad v mrkve,
    pite dostatok tekutín, najmä vody,
    pokožku dostatočne hydratujte,
    nevystavujte sa priamemu žiareniu medzi 11.00 a 15.00.

Žiadne zázraky nerobí je mastný,za mňa nič moc.

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Dobrý deň, samozrejme že po užívaní 5 dní nebudete mať žiadne vrásky. Taktiež ste mali možnosť si prečítať konzisteciu krému pre tým ako ste ho objednali.

Veríme že po dlhodobejšiom používaní krému budete spokojná.

Zaplatil som za 120 a doručené som mal 20 !!

Reakcia obchodu zdraviezkopanic.sk

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, bolo vám odoslané našou chybou 40 ks namiesto 120.

Po tel. hovore sme vám doposlali ešte 120ks.

Prepáčte.