Tovar - prívesky céder nezodpovedal obrázku v ponuke. Prišlo obyčajné, neopracované a bez povrchovej úpravy malé koliesko, odrezané z konára, dva kusy a líšili sa veľkosťou, jedno takmer polovičná veľkosť z druhého za TÚ ISTÚ SUMU, 5€ za rez, nie na šnúre, ktorá je pri prívesku na obrázku v ponuke, ale so zauzlenou niťou. Prehnaná cena, vnímam to ako podvod.

• Dlhá dodacia doba

Na tovar už čakáme vyše týždňa, ešte sme ho neobdržali a neprišiel nám ani žiaden oznam,že by sme si ho kojli už prevziať.

Reakcia obchodu ZDRAVIE NA DOSAH

Po tom, čo nám prišla táto recenzia, sme ihneď telefonicky kontaktovali túto klientku, pretože v tomto prípade urobila chybu pošta, ktorá neoznámila pomocou sms správy, že balík je už na pošte. Náš e-shop vždy po odoslaní zásielok posiela zákazníkom na ich e-mail informáciu, kde je uvedené podacie číslo zásielky, ktorú môžu sledovať na stránke slovenskej pošty. Tak to bolo aj v prípade tejto zákazníčky. Balík jej bol odoslaný do 3 pracovných dní od objednania tovaru.

• Dobrý deň. Objednali sme si Fucoidan. Predtým sme používali Fucoidan z inej firmy a výsledky krvi - zač. leukémia boli dobré a stabilizované.Keďže došlo k výpadku u danej firmy, našla som si Váš internetový obchod, ktorý pôsobí na zákazníka vierohodne. Avšak len navonok, po týždni užívania Vášho fucoidanu nastalo zhoršenie hemoglobínu skoro o 10... Následne sme si zakúpili nový Fucoidan z inej firmy / tam kde sme mali tovar overený/ a porovnali sme ich - vzhľad a obal je identický, chuť a farba je však úplne iná.Chcem sa opýtať ako je možné že dva rovnaké výrobky Starlife z dvoch rôznych firiem / predajcov/, majú úplne odlišné chute, ale čo je horšie - účinky sú úplne iné... Uvedomujete si, že tento liek je určený aj na liečbu rakoviny, kde každý deň liečby dôležitý a závisí od toho veľa. Je mi z toho smutno ...

Neodporúčam ,už mu nedôverujem.

Reakcia obchodu ZDRAVIE NA DOSAH

Veľmi nás mrzí, že máte takúto negatívnu skúsenosť s týmto produktom, ale my ako predajcovia nezodpovedáme za kvalitu, zloženie, obsah (chuť, farbu), účinnosť/neúčinnosť produktov. Za to je zodpovedný výrobca produktov. My len objednávame produkty a posielame ich zákazníkom. Vašu recenziu sme poslali do centrály spoločnosti Starlife a požiadali sme ich o oficiálne stanovisko k tomuto problému, pretože aj my sme ostali touto skutočnosťou dosť zaskočení a nemilo prekvapení. Záleží nám totiž na tom, aby boli naši zákazníci spokojní. O oficiálnom vyjadrení vás budeme informovať.

ZDRAVIE NA DOSAH