• Cena velmi prevysuje kvalitu materialu oblecenia. Saty nevyzeraju ako na stranke, takze sklamanie. Uz neobjednam.

Reakcia obchodu ZAZZA.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste s tovarom spokojná. Šaty, ktoré ste si objednala, sú u našich zákazníčok veľmi obľúbené.

Fotografie produktov v našom internetovom obchode sú z nášho fotoštúdia, aby sme zabezpečili čo možno najreálnejšie vyobrazenie produktov.

Tovar s ktorým nie ste spokojná môžte vrátiť. Viac informácií o vrátení tovaru nájdete na stránke nášho internetového obchodu.

ZAZZA

• Tovar som objednával 2 krát, ten istý druh.Druhy krát prišiel tovar z iného materiálu ako v predchádzajúcej dodávke.Samozrejme horšia kvalita.

šaty prišli v stave nenosenie ,posielam späť. plisová sukňa dokrčená ,dožuvaná hrôza. Inak sedia ,farba pekná.

Oblecenie bolo skreslene na fotografii ako v skutocnosti. Vecu som odlozila a su nenositelne pre mna......ci ma mrzi.

Reakcia obchodu ZAZZA.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste s tovarom spokojná.

Tovar s ktorým nie ste spokojná môžte vrátiť. Viac informácií o vrátení tovaru nájdete na stránke nášho internetového obchodu v časti Vrátenie tovaru.

• Kvalita šiat

Tovar v skutočnosti vyzeral inak, vraciam späť.

Obj som šaty , ktoré som vrátila.
    Eshop mi poslalo peniaze späť za šaty za dopravu už nie. To sa mi ešte nestalo.
    Vracia sa plná suma podľa zákona nie len za tovar.

• Rychlost dodania
    • Kvalita tovaru

Saty su krasne tak maximalne na obrazku, realita celkom ina. Tenky, priesvitny material, sitie biedne. Nemaju hodnotu ani vypredajovych cien. Muzova reakcia na saty "to je nocna kosela"?!
    Objednala som si 3 saty a prisli v sacku cca o velkosti kancelarskeho papiera, tak si viete predstavit kvalitu materialu. Uz velkost balicka (neverila som ze su v nom 3 saty) pri preberani od kuriera ma prekvapila.
    Bola to moja prva a zaroven posledna objednavka, saty posielam spat.

Tovar zasielam späť, nesadla mi veľkosť a materiál šiat.

• Rychle dodanie
    • Nekvalitny material, tovar som vratila.

• Nekvalitný tovar z Číny

Reakcia obchodu ZAZZA.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste s tovarom spokojná. Tovar ktorý ste si objednala je od nášho dodávateľa z Anglicka a je u zákazníkov veľmi obľúbený.

ZAZZA

tovar iny ako na obrazku

obrázky veľmi pekné na stránke, komunikácia s predávajúcim štandardná - tu nie je čo vytknúť.
    Ale to čo mi došlo v reále mi ani kúskom nepripomína objednané šaty. Z toho som sklamaná. Materiál je ťažký, úplne iná farba ako na obrázku. Neviem si predstaviť v tak ťažkých šatách stráviť celý večer na spoločenskej akcií, nehovoriac o tej farbe.. na obrázku krásna žiarivá svieža oranžová a reálne síce "pomarančovo oranžová" ale farba pre staršiu pani a nie mladú ženu.

Nekvalitný tovar. Tovar na obrázkoch vyzerá úžasne, no v skutočnosti Vám príde nie úplne iné o kvalite ani nehovorím. Som veľmi sklamaná.

• Výhoda - lacné produkty a veľká nespokojnosť
    • Veľmi nekvalitný materiál a zavádzajúce rozmery - nevýhoda + iné farby reálne ako na obrázku

Lacný tovar + rýchle dodanie + rýchle vrátenie peňazí na účet po zaslaní tovaru ak je klient nespokojný so zaslaným tovarom

• nízka cena
    • slabá kvalita oblečenia
    • tovar naživo vyzerá inak ako na fotke

• Tieto saty z hrubeho materialu,velmi predrazene,bez oznacení a vysaciek,aliexpres ich ma za 7eur yie iste

šaty nie su biele, ako na obrázku. Reálne sú bielo - ŽLTÉ!! Kvalita materiálu je tiež pochybná. Za 35€ sa mi tovar neoplatí vracať. Avšak už objednávať určite nebudem...
    Tiež tovar nebol dodaný v sľúbenej lehote, a ani neprišiel informačný mail. Informácie o dodaní mi boli poskytnuté až po tom, ako som obchod kontaktovala ja.

• Tento nákup bol štvrtý v poradí ale šaty v tak hroznej kvalite ako prišli tentokrát som ešte nevidela.

• Krásne vypracovane super ušité ale katastrofálny material látky