• tovar nedoručený

zatial som tovar nedostal a nemam ani ziadnu informaciu

Baterky vybite, dlha doba dorucenia

Reakcia obchodu zažni.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.
    Dlhšia dodacia doba bola spôsobená zdržaním pri dodávke tovaru od výrobcu k nám. Za toto zdržanie sa ospravedlňujeme.
    Akumulátory, ktoré ste objednal sú dobíjacie a nakoľko sa nejedná o štandardné batérie, nie sú z výroby prednabité.

Ako som uz spominal, tova doteraz nik nedorucil

Reakcia obchodu zažni.sk

ďakujeme za Vašu recenziu aj keď negatívnu. Negatívne recenzie nás posúvajú vpred v zlepšovaní služieb zákazníkom, no len v prípade ak sú oprávnené, čo táto recenzia podľa nás nie je. Tovar, ktorý ste si objednal sme v čase Vašej objednávky nemali skladom v požadovanom množstve (počet kusov máme jasne uvedený na eshope). Informáciu o dobe dodania (7-14 dní) ste mali uvedenú v emaile o potvrdení objednávky. V čase recenzie je to 11 dní. Ak by sme z nejakého dôvodu nestíhali túto lehotu učite by sme Vás informovali.

zažni.sk

• neozvali sa vobec o akceptacii objednavky

Komunikacia nič 0bodov

Reakcia obchodu zažni.sk

informácia o akceptácii objednávky je odosielaná automaticky na email zadaný pri vytvorení objednávky. Pravdepodobne Vám tento email zapadnul do SPAMU. V danom emaile je aj informácia o dobe dodania tovaru. V čase vytvorenia objednávky sme mali skladom 1ks (jasne uvedené pri produkte), no vy ste objednal 2ks , čím sa doba dodania samozrejme predĺži (cca na týždeň). Namiesto neoprávnenej recenzie by bolo vhodnejšie kontaktovať priamo eshop, či Vašu objednávku eviduje alebo či sa nestala napríklad nejaká systémová chyba.

• Ste nulový.

Reakcia obchodu zažni.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Vašu recenciu považujeme za neopodstatnenú a slovné hodnotenie za zbytočné.
    Objednal ste si tovar, ktorý sme aktuálne nemali skladom. Nanešťastie sa medzičasom daný tovar vypredal aj u výrobcu a teda sme Vám ho nevedeli dodať. O tejto skutočnosti sme vás informovali prostredníctvom emailu s tým, že bohužial vašu objednávku sme nútení stornovať nakoľko tovar Vám nie sme schopní dodať.
    Negatívne recenzie nás posúvajú vpred a zlepšujú naše služby. Avšak to iba za predpokladu, že je takáto recenzia relevantná a oprávnená. Bohužiaľ Vaša recenzia je iba kopnutie si do eshopu a tímu ľudí, ktorí sa vždy snažia v rámci aktuálnych možností byť ústretoví k zákazníkom.

• ceny
    • komunikácia
    • rýchlosť doručenia

Objednala som si tovar z obchodu 9.10.2022 dnes je 17.10.2022 tovar mi stále nedorazil komunikovala som s obchodom ktorému som písala aby som sa informovala kedy mi odošlú tovar to bolo 11.10.2022 napísali mi že tovar bude odoslaný v stredu následne na to som im v piatok 14.10.2022 písala či tovar bol odoslaný odpísali mi na to že im paketa stornovala prepravu zásielky a že znova odošlú objednávku dnes 17.10.2022 ale na môj druhý mail mi už neodpovedali. Následne som aj volala ale telefón mi nezdvihli a ak dnes objednávku neodošlú tak objednávku zruším a objednám si radšej z obchodov ktoré mi moju objednávku rýchlejšie doručia.

Obchod neuvádza že nie je platca DPH

Reakcia obchodu zažni.sk

Dobrý deň, všetky fakturačné údaje sú prehľadne uvedené na našom e-shope v záložke Kontakty - https://www.zazni.sk/kontakty/, ďalej v Obchodných podmienkach a aj na objednávke, ktorá vám prišla na email.