Maximálna spokojnosť

• rýchle dodanie tovaru
    • bezproblémová komunikácia

Vsetko vporiadku

Som spokojný s objednávkou.

rýchle dodanie, dobrá komunikácia

obchod posiela tovar obratom, no kurier si dava nacas, , treba poucit, po pripade zmenit kuriera,

• +++++

Dobre a prehladne spravena stranka

• Dobra ceny
    • Rýchle vybavenie a dodanie objednaného tovaru.
    • Dobra komunikacia obchodu.

Odporúčam

• Prehľadný eshop, dobré ceny a rýchle dodanie.

V eshope je dlhodobo veľa položiek nedostupných. Chýba informácia o dostupnosti chýbajúceho tovaru. Ďalej musím vytknúť, že nik z ľudí, ktorých kontakt je na stránke Zatech servisu, nereaguje na otázky! Viac krát som položil otázku na konkrétny tovar, ale nik neodpovedal.

• Objednalsom zapalovanie na ms170 a dostalsom

• Nekvalitný tovar

Reakcia obchodu Zatechservis

předně bychom chtěli vyjádřit naši lítost, že Vaše nedávné zkušenosti s naším zbožím nesplnily Vaše očekávání. Váš názor a spokojenost jsou pro nás prioritou a rádi bychom situaci napravili.

Proto bychom Vám chtěli připomenout, že máte možnost vrátit jakékoliv zboží zakoupené u nás do 14 dnů od převzetí bez jakéhokoliv zdůvodnění. Proces vrácení je jednoduchý a my se postaráme o to, aby bylo vše vyřízeno hladce a bez zbytečných průtahů.

Pokud se rozhodnete pro vrácení, kontaktujte nás, prosím, na přiloženém odkazu nebo odpovězte na email a my Vám zašleme všechny potřebné informace k bezproblémovému vrácení zboží.

Opravdu nám záleží na tom, abyste byli se svým nákupem plně spokojeni, a jsme připraveni udělat vše potřebné, abychom tohoto cíle dosáhli.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na možnost napravit Vaše zklamání.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

tým HS Parts

Spokojnosť

Pracovníci sú operativny

• Lacné a kvalitne diely
    • Super kvalita
    • Nemajú úplne všetky diely na motorové píly

Je to výborný obchod na diely pre nejako poskodene alebo pokazene motorove píly za nízke.

• Prehľadný eshop. Prijateľné ceny, rýchle dodanie a perfektná komunikácia.

• Cena a rýchle dodanie