Nahodov som natrafil na nieco ocom som netušil ze existuje,chcem si urobyt navijak a hladal som nieco ako adapter na pilu toto mi posluzi aj na stavbe aj ako pohon navijaku to uz viem ako,som spokojny a vdaka ukazal som to aj znamym a netusili ze take nieco je

• všetko skladom

• Rýchlosť

• Su kvalitne

OK

• Dobrý.9

• Rýchle dodanie tovaru

• Veľký výber za primerané ceny
    • Lacné

• vždy najdem čo hladám

Veľmi široký sortiment a rýchla doba dodania

• Rýchlosť a ústretovosť

Výborný obchod

• vyhodov

Všeobecná spokojnosť

• Spokojný

I napriek sviatkom mi bol tovar doručený včas,riadne zabalený,bez poškodenia. Obchod má široký výber tovaru a súčiastok ako na profi tak aj na tzv, Číny . Prepravca má riadne informoval o doručení a tovar mi riadne a včas doručil.

Som moc spokojný tovar čo som objednal a od objednania 3den mam doma

• Štartér Easy štart pre Čínske motorové píly sa rozpadol - vyskočila pružina zo svojho miesta - druhý deň po inštalovaní, ale to nebude chyba obchodu ale chyba výrovy/montáže. Oprava spravené, uvidíme koľko vydrží.

Rýchle dodanie 1 spokojnosť 1

Super

• Piestne krúžky nepasuju zlý rozmer doručený a neboli kvality API
    • Palivové hadičky doručené priesvitné nie zlte

Reakcia obchodu Zatechservis

zaznamenali jsme Vaši zprávu o potížích s nedávnou objednávkou a chceme Vám co nejdříve pomoci vyřešit situaci. Pokud se domníváte, že bylo dodáno nesprávné zboží, je důležité, abyste nás obratem kontaktovali e-mailem a přiložili příslušnou fotodokumentaci.

Jakmile obdržíme Vaše informace a fotografie, okamžitě se pustíme do vyšetřování. Pokud se potvrdí, že došlo k záměně, budete bez prodlení informováni o dalším postupu včetně výměny zboží nebo vrácení peněz.

Oceňujeme Vaši spolupráci a děkujeme za trpělivost. Jsme zde, abychom zajistili Vaši spokojenost s našimi službami.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Tým HS Parts