• Vyhodne ceny
    • Moznost dorucenia v ramci BA zadarmo
    • Rychlost dodania tovaru z externeho skladu

• najrýchlejší internetový nákup

• Proaktivny pristup
    • Neboli

Kvalitné služby za najlepšiu cenu.

Nedodal tovar

Reakcia obchodu ZÁRUKY.sk

nevieme o aký tovar sa jedná; neevidujeme žiadnu dodávku ktorú by sme nevedeli dodať. Ak bola dodacia lehota predĺžená, informovali sme vždy o tom zákazníka vopred.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať na kontaktoch uvedených na našej stránke.

• dostupnosť dovaru
    • žiadna

V tomto obchode som kupoval výrobok pre najnižšiu cenu aká bola na trhu a dostupnosť. Zatial mám len dobrú skúsenoť,ale ešte nemôžem v tomto čase hodnotiť,lebo dnes
    mi výrobok prestal fungovať a budem ho reklamovať

• - zást. fy bol pomerne neskoro večer online a trpezlivo s nami konzultoval výber tovaru
    • - čo sľúbil, to aj dodržal
    • - tovar bol dodaný promptne a s kvalitou sme spokojní

toto bola prvá skúsenosť s obchodom a určite bola pozitívna
    zástupca bol veľmi kortektný, ústretový, trpezlivý a seriózny
    určite odporúčam

• Promptná a profesionálna komunikačná podpora v čase prípravy i realizácie objednávky
    • O slabinách sa nedá hovoriť, možno by sa postupne mohla rozširovať ponuka tovarov v súčasnek línii - len overené, testované a vysoko kvalitné produkty.

Odporúčam nakupovať v špecializovanom obchode s výpočtovou technikou ZÁRUKY.sk, lebo ponúka svedomitú, promptnú a profesionálnu klientskú podporu na vyspelej komunikačnej úrovni. Obchod ZÁRUKY.sk je schopný reflektovať špecifické potreby zákazníka.

Všetky charakteristiky obchodu, o ktorých sa dočítate na jeho webovej stránke - orientácia na kompletné riešenia pre fyzické osoby, podnikateľov, malé a stredné spoločnosti, vysoko profesionálny prístup, promptné reakcie a nadštandardná technická i obchodná podpora a ponuka len overených, testovaných a vysoko kvalitných produktov - sú pravdivé a činnosťou obchodu dôsledne napĺňané.

Slovenského nákupcu milo prekvapí skutočnosť, že v obchode ZÁRUKY.sk sa ocitne v jasne vymedzenom priestore, v ktorom sa neutopí vo všetkom možnom, ale len vo vymedzenom a kvalitnom priestore výpočtovek techniky a vstúpi nielen do profesionálnej, ale aj ľudsky vyzretej komunikácie pri hľadaní svojich ideálnych riešení, lebo sa môže plne spoľahnúť na analýzy a ponúkané riešenia profesionálov obchodu ZÁRUKY.sk v kontexte svojich špecifických potrieb.

• ceny, moznost online komunikacie (chat) so zakaznikom
    • zatial malo znamy :)

extra trieda - vynikajúci

• Dobra cena
    • neviem

• Nedostal som zarucny list, mal som problem s platbou. Platil som cez sytem ktory stranka ponuka. System nefungoval. Objednavku musel predajca na telefono stornovat asi 3x. Nakoniec som platil prevodom.

ok

Reakcia obchodu ZÁRUKY.sk

v prvom rade Vám ďakujeme za objednávku.

K Vašim komentárom:
    Záručný list nemáme povinnosť vystaviť (ten nahradí faktúra s dodacím listom ktorý si nájdete po vystavení vo Vašom profile na e-shope), faktúru máme podľa zákona povinnosť vystaviť do 15 dní od dodania tovaru, ktoré ešte neuplynuli (nie sme povinní ju zasielať s tovarom). Faktúry sa u nás generujú automaticky po niekoľkých dňoch, aby boli správne zachytené všetky udalosti vplývajúce na dopravu (napr. dodržanie dátumu dodania pre spotrebiteľov, ktorý nevieme kým nie je tovar prebratý a zaplatený).

Systém CardPay na platbu kartou sme na základe Vášho problému testovali a test prešiel bez problémov. Upovedomili sme banku, aby prípadný problém čo najskôr odstránila. Takisto odporúčame kontaktovať Vašu banku, či nie je Vaša platobná karta blokovaná pre internetové platby, resp. platby na vybraných portáloch; občas sa to stáva.

Tím ZÁRUKY.sk

• V objednávke som vyplnil fakturačné údaje, ale na faktúre pri tovare boli neúplné. Písal som ohľadom tohto problému správu, ale zatiaľ sa mi nikto neozval.

Dobrý deň Miloš,

ospravedlňujeme sa za problémy; informáciu ohľadom nesprávnych fakturačných údajov sme však nedostali.

Náš logistický partner po novom vystavuje faktúry v mene zákazníkov (nás), čo sa nám veľmi nepáči a upozorňovali sme ho na to. Na faktúre chýbajú aj vybrané údaje tak ako spomínate.
    Túto situáciu momentálne riešime a veríme v skorú nápravu zo strany logistického partnera. Váš prípad samozrejme posúdime čo najskôr a vystavíme vlastnú, správnu faktúru.

Dovoľte nám ešte raz sa ospravedlniť za prípadné vzniknuté problémy.

Tím ZÁRUKY.sk

• Pozor! V obchodných podmienkách udávajú spôsob platby dobierkou, Pri objednaní chcú len platbu vopred. To sa dozviete až po zaregistrovaní a poskytnutí osobných údajov!!!!!!

zavádzajú zákazníkov

Vážený Ivan,

spôsob platby dobierkou ponúkame a využilo ho už veľa zákazníkov. Vo Vašom prípade sa jednalo o technickú chybu, ktorá bola po nahlásení odstránená a spôsob platby na dobierku je znova funkčný.

Nabudúce Vám odporúčame kontaktovať nás predtým, než vyrieknete takéto nepravdivé obvinenie. Obchodné podmienky sú alfou a omegou a pokiaľ je niečo na stránke chybné a v nesúlade s nimi, radi chybu napravíme.

Tím ZÁRUKY.sk

• je tam dost rzchla dodavka tovaru a celkom ok ceny v porovnani
    • mohlo bz tam bzt aj viac sortimentu

Je fajn, ale trba popracovat na tom vacsom yoyname poloyiek k predaju

• Kvalitny tovar, rychle dodanie, skvele ceny, profesionalny pristup

Odporúčam, len samé pozitívne skúsenosti

• zaujímavá ponuka
    • dobré ceny

Zaujali ma predovšetkým dobrými cenami a rýchlou dobou dodania. Väčšina tovaru je značky HP, ktorá je moja obľúbená.

• cena, rýchlosť dodávky
    • zatiaľ nie sú

som spokojný

• velmi podozrivy eshop - shop sablona zdarma, divny pristup predajcu, rovnako ako kladne recenzie ktore si tu zverejnil Nieco tu smrdi.

nakup neodporucam

Dobrý večer,
    čo pre Vás znamená "divný prístup"?

Šablóna zdarma nemusí nutne znamenať nekvalitu; šablóna i engine sú síce zdarma, ale sú upravené a prispôsobené pre potreby ZÁRUKY.sk. Okrem toho by sme v prípade "podozrivosti" nemohli byť HP Sales Point registrovaným partnerom.

Snažíme sa ponúkať najmä tovar, ktorý máme overený a podľa možností aj otestovaný; vďaka dlhodobej spolupráci s vybranými výrobcami máme skúsenosti s ich produktami.

Preto na našom e-shope nenájdete "10 000 položiek", za tými "stovkami" v katalógu si však stojíme. Aj preto na ne máme kladné recenzie; snažíme sa ponúkať to čo je dobré a dávame o tom aj vedieť.

www.zaruky.sk

• Ústretový prítup. Čo sa dohodne to aj platí.
    • V dohodnutom v termíne doručené .
    • Nemám výhrady

Odporúčam. S takým prístupom sa nestretávame každodenne.Ďalej chcem vysokú profesionalitu predajcu.