• Rychlost dodania, komunikacia s obchodom
    • Žiadna

Tovar som objednal ešte pred obedom.Na druhy deň za menej ako 24 hodin mi bol dodaný s vychodneho Slovenska na západne.Po objednaní mi behom par minut volala pani s obchodu na potvrdenie objednavky.

Neuveriteľne rýchlo mi to bolo dodané ,pomýlil som sa vo faktúre a nebol problém ju opraviť

• Zakaznicky orientovany pristup pri osobnej konzultacii

upozornili ma na potrebné súčasti objednávky pre kompletnú inštaláciu

Profesionálne jednanie, ústretový prístup, doručenie na druhý deň po zadaní objednávky.
    Odporúčam všetkým.

• rychle dodanie,ale bohuzial moj kit nebol skladom :( takze o tyzden sa dodanie posunulo...
    • na stranke maju ze vsetkom skladom a dodanie na druhy den...bohuzial moj kit nebol skladom a ocakaval ze aspon daju vediet-ze tovar nemoze byt odoslany,ma nekontaktovali ze momentalne nie je skladom objednany tovar a bude doruceny az po naskladneni...

doporucujem...prehladna stranka,rychla doba dodania,a ochota poradit

• Kvalitný tovar

Dobrá komunikácia, ochota

Ďakujeme za rcenziu.

• Zboží jsem objednal dne 16.8. a do dnešního dne t.j. 27.8. jsem jednak zboží neobdržel, ale co je smutné ani jsem nedostal žádnou reakci ze stranu obchodu, jenom ze strany automatického odpovídače - že objednávka byla přijata.
    Dne 26.8. jsem obchod kontaktoval emailem s dotazem ohledně mé nevyřízené objednávky a bohužel také zatím bez odezvy.
    Tak zatím jsou z tohoto ochodu spíše rozporuplné dojmy.

Reakcia obchodu Yakima

Ospravedlňujeme sa za dlhší reakčný čas. Zákazník objednal tovar ktorý sme nemali skladom a pokúsili sme sa ho doobjednať u dodávateľa. Vzhľadom na dovolenku u dodávateľa sme dlhšie čakali na reakciu. Objednaný tovar sa nám však nepodarilo zohnať a navrhli sme alternatívu od iného výrobcu aj s výraznou zľavou za oneskorené dodanie ktoré zákazník akceptoval. Náhradný tovar sme mu odoslali 1.9.2016

• Orientovaný na jeden top výrobok
    • z môjho pohľadu nemá je zameraný na top produkt

MAX spokojnosť, dobra orientácia v obchode, výrobok je kvalitný určite odporúčam po inštalácii splnil moje očakávania. Nosič pri diaľničnej rýchlosti nepočuť a na spotrebe na diaľnici nebola väčšia spotreba

Ďakujeme za recenziu.

profesionalita a ústretovosť personálu, variabilita sortimentu. Odporúčam.

Ďakujeme za recenziu.