• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.

• Dlhá doba dodania

Napriek tomu, že tovar mali akože na sklade, hneď sa automatickým mailom ospravedlnili za dlhšiu dobu dodania. Nakoniec to bolo 6 dní, čo je v dnešnej dobe dosť.

• rýchle doručenie a skvelá komunikácia

• ceny

Všetko bolo v poriadku.

S pozdravom XXLTUZEX

• dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie tovaru

• rýchlosť, spoľahlivosť

Spokojnosť

• Priazniva cena
    • Dlha dodacia doba...7dni od objednania!!!!

Všetko bolo super ale dlho som čakal na doručenie

S pozdravom XXLTUZEX

• Dlha doba dodania, este aj zvysena cena:(

Objednala som si niekolko baleni plienok s tym, ze ukazovalo, ze skladom maju jeden kus. Doba dodania bola 10-14 dni, po dvoch tyzdnoch som preverovala stav objednavky, nasledne mi bol zaslany email, ze tovar bude naskladneny koncom nasledujuceho tyzdna (teda plus dalsie dva tyzdne cakania) a ze cena vsak uz bude ina - namiesto 12,99€ za kus to bude 17,99€. Objednane bolo na dobierku, keby som to zaplatila vopred, predpokladam, ze by mi to ani nedorucili…
    Som absolutne sklamana z takehoto pristupu, po dobu cakania som mohla objednat tovar z x inych obchodov…:(

Dobré ceny.
    rýchle doručenie

• Vyborna komunikacia, promtnost vybavenia objednavky

V obchode som nakupoval po prvy krat, ale v Andrea shop som uz nakupoval a zrejme patria pod jeden obchod. Nemam vyhrady vsetko bolo poslane rychlo a tiez dobra komunikacia so zakaznikom o kazdom pohybe objednavky ma informovali emailom.

• Rýchlosť
    • Žiadna

S pozdravom XXLTUZEX

• Tento obchod je maskovany andreashop a s nimi mam velmi zle skusenosti pri jednej reklamacii

rýchle dodanie, prišlo všetko čo som si objednala

ok

S pozdravom XXLTUZEX

Prvý nákup ale som veľmi spokojný.
    Dobré ceny a rýchle doručenie tovaru.

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.
    S pozdravom XXL TUZEX

• Tovar som objednávala prvýkrát a musím vysloviť absolútnu spokojnosť. Reagovali obratom a do 2 dní mi bol tovar doručený . Určite odporúčam.

Neviem o žiadnej nevýhode.

Spokojnosť na mojej strane,
    Ďakujem

S pozdravom XXL TUZEX

Objednával jsem položku inzerovanou jako skladem v očekávání rychlého dodání. Po dvou dnech přišla zpráva, že objednávka bude mít "mírné zdržení" z důvodu velkého množství objednávek. Po bezmála třech týdnech čekání pak přišla finální informace - dokážeme dodat pouze zlomek objednaného zboží, zato za výrazně nevýhodných podmínek.