• Nižšia cena v proovnaní s ostatnými obchodmi
    • Napísané že majú tovar skladom, po objednaní prišiel e-mail informujúci o tom, že musia naskladniť tovar, a potrvá to aj 2 týždne.

Radšej zakúpte tovar z iného obchodu alebo priamo pobočky nejakého elektra, poprípade sa telefonicky informujte o dostupnosti tovaru.

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Je nám ľúto, že Vami vybraný tovar nebol skladom pre okamžité expedovanie . Tovar snažíme zákazníkom zabezpečiť v čo najkratšom čase. Ospravedlňujeme sa , že sa nám to teraz nepodarilo. Veríme, že budete nakupovať v našom eshope, aby sme Vás presvedčili o bezproblémovom nákupe.

• Profesionálne služby

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Záleží nám na Vašej spokojnosti .
    Veríme, že zostanete našim verným zákazníkom a budete naďalej nakupovať v našom eshope.

Spokojnosť.

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Teší nás vaša spokojnosť. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.

rýchle doručenie

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Náš team pracuje na tom, aby sme dodali pre Vás tovar v čo najkratšom čase. Aj vďaka sa zlepšujeme naše služby.
    Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.
    S pozdravom XXLTUZEX

• dobré ceny , rýchle dodanie

S pozdravom XXLTUZEX

• V obchode uvedené , že je tovar na sklade. Skutočnosť je ú plne iná a po chvili príde mail, že čakajú na naskladnenie tovaru. Dodacia doba 14 dni ? Pani na telefone bola v pohode.

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie . Ospravedlňujeme sa , že Vami vybraný tovar nebol skladom pre okamžité expedovanie .
    Veríme však, že budete naďalej nakupovať v našom eshope, aby sme Vás presvedčili o bezproblémovom nákupe.
    Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám pekný deň XXLTUZEX

Až 3 dni po objednávke nebola žiadna kommunikácia, tovar mi bol doručený oneskorene, hoci bol na sklade. Neodporúčam

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Vaša objednávka bola bez zdržania vyexpedovaná. Od momentu prevzatia zásielky kuriérskou spoločnosťou žiaľ, nevieme ovplyvniť jej doručenie, ktoré je od tej chvíle v rukách kuriérskej spo-ločnosti. Veríme že pri nasledujúcom nákupe u nás budete spokojný s nákupom a službami ako doteraz.

Spokojnosť

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a Vaše kladné hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.
    S pozdravom XXL Tuzex

• Dostatočné informácie o tovare, rychle dodanie, jednoduchá komunikácia

Reakcia obchodu XXLTUZEX

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom eshope.

Včasné dodanie tovaru

• rýchle vybavenie

S pozdravom XXL Tuzex

• Ozaj skvelý nákup, velmi dobra cena, veľmi rýchle dodanie. Super prístup a komunikácia s kuriérom pri dovoze. Sme nadmieru spokojný s týmto nákupom.

S pozdravom XXL Tuzex

• Velmi rychle dodanie, maximalna spokojnost

• Spokojnost

• Rýchle dodanie.
    • Stlačená krabica a obitý roh krabice od Lego stavebnice :(

• super, všetko na 100%

• Rychle dodanie tovaru.

Vyhoda.

• Nákup z domu

S pozdravom XXL Tuzex

Komunikácia, rýchlosť dodania tovaru, cena