• Tovar bol podla predajcu na sklade ale nebol

Reakcia obchodu xTrek.sk

Bohužiaľ sme skutočne mali chybu v skladovom systéme - objednanú čelovku Fenix HM50RV2.0 sme mali mať skladom, ale omylom bola fyzicky zamenená za veľmi podobný model HM51RV2.0. Zákazníkovi sme ešte v ten istý deň volali s ospravedlnením a vysvetlením a ponúkli možnosť okamžitého dodania podobnej čelovky HM51RV2.0 alebo objednanie HM50RV2.0 s dodaním do cca týždňa.
    Chyba nás samozrejme mrzí a spravíme všetko, aby sa v budúcnosti neopakovala.

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú , zavádzajú zákazníka.

Reakcia obchodu xTrek.sk

Bohužiaľ, detský turistický nosič, ktorý si náš zákazník objednal sme skutočne v uvádzanej dodacej lehote nevedeli zabezpečiť - nosič sa počas predchádzajúcich dní vypredal aj u nášho dodávateľa, skôr, ako sme stihli upraviť dodaciu dobu na našich stránkach. Zákazníkovi sme ponúkli možnosť dodania, akonáhle bude nosič opäť dostupný, s predpokladaným termínom cca 6 až 8 týždňov. Vzniknutá situácia nás samozrejme mrzí a za dočasnú nedostupnosť tovaru sme sa ospravedlnili aj zákazníkovi.

• prehľadný web,
    • detailne informácie o produktoch
    • -mizerná komunikácia zo zákaznikom,
    • -nedoržanie dodacích podmienok
    • -nemožnosť výberu pri platobných podmienkach

-obchod síce ponuka atraktívne produkty,
    tie sú však často na externych skladoch a nedostupné
    -zlá komunikácia zo zákaznikom
    -neposkytnutie zliav
    -nedodržanie termínov dodania tovaru
    -nemožnosť výberu pri platobných podmienkach

Reakcia obchodu xTrek.sk

- Zakaznikovi sme v priebehu 5 dni 2x pisali email, 2x sms a 3x telefonovali (preto nech si urobi kazdy sam vlastny nazor na "mizernu komunikaciu so zakaznikom"
    - namiesto 4 pracovnych dni sme tovar dodali do 5 v dosledku neskorsieho odoslania tovaru dodavatelom
    - na zmluvne vyrobky s dodavatelmi neposkytujeme zlavy

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora.