• Prišiel mi len jeden kus objednávky a objednala som 2

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom našej zákazníckej podpory: [email protected] a chýbajúci produkt Vám dopošleme, alebo vrátime peniaze. ❤️

Lenka, zákaznícka podpora XO BEAUTY

• Ak využijete promokód (napr.od influencerov), e-shop neumožňuje využiť ponuky od výrobcov produktov ako (ak nakúpite naše produkty v takej a takej cene, máte zdarma od nás napr.špirálu)
    • Ceny produktov sú premrštené v porovnani s inými e-shopmi.
    • E-shop neponúka dopravu zdarma ani pri väčších objemoch zakúpených produktov

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Milá Stela, veľmi pekne ďakujeme za Vašu objednávku a recenziu. Promokódy a iné akcie sa nezlučujú, informácia o tom sa nachádza priamo v košíku. ❤️

Lenka, zákaznícka podpora XO BEAUTY

Poplietli čo sa dalo.Z dvoch objednaných vecí poslali jeden správný produkt, ale druhý úplne niečo iné čo som mala objednané.

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Milá Iva, ďakujeme za Vašu objednávku. Všetky reklamácie riešime prostredníctvom našej zákazníckej podpory a Vaša reklamácia je už spracovaná a vyriešená. ❤️

• 3 z 5 produktov (ruze, konturky) som musela vyhodit, nekvalitne produkty

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Milá Timi, ďakujeme za Vašu objednávku. Všetky reklamácie riešime prostredníctvom našej zákazníckej podpory a čakáme za Vašou odpoveďou, aby sme mohli ďalej postupovať.

• Staré produkty

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Milá Kaja, ďakujeme za Vašu objednávku a spätnú väzbu. Avšak náš e-shop ponúka nielen najnovšie novinky, ale aj osvedčené a obľúbené webové produkty. V prípade akýchkoľvek dotazov nás vždy môžete kontaktovať prostredníctvom zákazníckej podpory: [email protected]

Lenka, zákaznícka podpora XO BEAUTY

• Na tento balík som sa velmi tešila, no ešte stále mi nedorazil(bol objednaný pred 10 dňami)...čo mi príde cekom dlho. Nakoľko to nie je balík z Číny..

Reakcia obchodu XO BEAUTY

Milá Veronika, ďakujeme za objednávku a hodnotenie. Podľa sledovacieho odkazu bol Váš balíček doručený v priebehu 7 dní. Nie je to naša štandardná doručovacia doba, ale vzhľadom k aktuálnej situácii to je pochopiteľné. V prípade potreby môžete vždy napísať na náš e-mail: [email protected].