Výber a ostupnost tovaru skladom

• Široký výber

• sortiment, ceny
    • neviem

Veľmi, naozaj veľmi príjemný zamestnanci sktorými, som riešil moju objednávku. Boli ochotný a pracovitý aj keď, moja objednávka bola len za 4€.

• Široký výber tovaru,dobrá cena,skvelá komunikácia,rýchle dodanie priamo domov.
    • Nepostrehol som žiadne.

Takto má obchod fungovať.

• komunikacia a pristup k zakaznikovy je perfektny

• kompletný sortiment tretier Sidi

S nákupom som bol spokojný. Jediné čo by som vytkol je , že chýbala informácia, kedy mi bude tovar doručený. Telefonát kuriéra 5 minút pred doručením nie je to najlepšie. Tentokrát to nebol až taký veľký problém.

• profesionalne služby acelkon slušná zlava na tovar

najlepšia cena
    ano odporúčil

• rýchlosť
    • zaujímavý tovar

odporúčam

• ponuka produktov, ktoré absentujú na svk trhu
    • príjemné ceny
    • ak si nevyberiete vhodný spôsob dopravy, možno vyššia cena (samozrejme je to český obchod)

Bol to môj prvý obchod a neľutujem. Tovar prišiel v poriadku, nepoškodený a funkčný. Využil som možnosť balíkomatu, čo je skvelá možnosť spôsobu doručenia. Obchod odporúčam

• Veci na sklade

• - v ponuke maju pouzite veci
    • - neseriozne a neochotne jednanie
    • - rozhodne nedoporucujem objednavat si veci z eshopu. Jedine nakupovat v kamennej predajni a tam doporucujem dokladne skontrolovat.

Objednal som si bicykel z eshopu. Bicykel prisiel s poskodenym ramom resp. poskodena bola farba/lak na rame. Na dalsi den som prisiel osobne do predajne a chcel som bicykel vymenit. Najprv ma predajca Lada Karasek presviedcal, ze rovnaky bicykel v ponuke uz nemaju aj ked ho na eshope mali stale skladom. V ponuke uz mali udajne len samotny ram. Prisiel som teda zo samotnym ramom a ten mi po skontrolovani neuznali s tym, ze sa jedna uz o pouzitu vec. Ram mal najazdenych 0km.

Reakcia obchodu XCR Svorada Cycling Shop

Zákazník objednané kolo použil a následně jej chtěl vrátit. Velice spornou situaci jsme se zákazníkem vyřídili k jeho spokojenosti a byla mu vrácena zaplacená částka zpět na účet. Nejsme prodejci použitých nebo bazarových věcí. XCR Svorada

• na to ze expeduju z Ciech velmi rychlo doruene :)

• to čo som hľadal mali len tam - aj drahšie veci

som spokojný

• komunikácia a aj prijatelna cena

OK

• Neserióznosť.

Objednal som si plášte za 20,-,bolo písané skladom.Sami stornovali objednávku a napísali že skladom už niesu a za tu cenu už ich nevedia dodať.V zapetí boli v ponuke skladom ale už za 40,- Eur.Telefóny nezdvíhali a na môj email zareagovali až po niekoľkých dňoch.Ziaden obchod sa ešte takto nezachoval.Bol som sklamaný.

• rychle dorucenie
    • siroky sortiment
    • stranka mi prisla trosku neprehladna , avsak to moze byt len moj dojem :)

skvely sortiment, prijatelne ceny a rychle dorucenie. urcite sa znova "vratim"