• Super

• Rychle dodanie
    • Darcek k nakupu
    • Updaty k objednavke

• Veľký výber

Všetko ok, už som 2x objednával a všetko bolo v poriadku.

• Rychlo a super kvalita

• rýchle doručenie
    • ceny
    • darčeky k objednávke
    • komunikácia

Maximálna spokojnosť, super rýchle doručenie balíka + prekvapenie v podobe darčekov, prípravky Top, určite odporúčam všetkým

• Široký výber tovaru
    • Výborne ceny
    • Darček k objednávke

• Rýchlosť doručenia

super

• prehladny shop

Odporúčam

Popracoval by som na baleni a na mnozstve plastov. Myslim, ze plastove flase a krabicky nemusia byt este obalene plastovou foliou. Ak nieco, tak napr. staci krabicu vyplnit papierom alebo skrobom.

Reakcia obchodu Wolf Garage

Dobrý deň, v prvom rade sa vám chceme poďakovať že ste si našiel čas a ohodnotil váš nákup. Na balenie sme mali doposiaľ len kladné reakcie, nakoľko si dávame extra záležať na precíznom balení aby počas prepravy nedošlo k poškodeniu tovaru. Preto balíme každý produkt aj do bublinkovej fólie. Avšak všetok baliaci materiál vrátane krabice je z opakovaného použitia, nakoľko myslíme aj na prírodu. Snažíme sa nájsť kompromis medzi dokonalým zabalením tovaru a zároveň použiť baliaci materiál, ktorý je nepoškodený a z opakovaného použitia. Ešte raz ďakujeme za vaše hodnotenie a prajeme príjemný deň. Wolfgarage shop

• bezproblemovy priebeh od zakupenia po dorucenie
    • komunikacia
    • objednam znovu