• Osobny ustretovy pristup k zakaznikovy
    • Vždy dali viac do toho ako sme sa dohodli :)
    • Expresne doručenie

Jedina nevyhoda je, ze cakam na dalsie novinky aby som si mohol objednat :D

Reakcia obchodu Wolf Garage

Ďakujeme za kladné hodnotenie. Sme veľmi radi že ste bol spokojný s vaším nákupom. Ďalšie novinky z radu autokozmetiky budú čoskoro ;-)

• Rýchle dodanie a top prostriedky na vonkajšiu a vnútornú údržbu auta

Nadmieru spokojný s týmto e-shopom, niet čo vytknúť. Komunikácia na úrovni, ochota poradiť. Expresné doručenie objednávky a kvalitné produkty za príjemné ceny..odporúčam

• Prehľadná stránka
    • Darček k nákupu
    • Super ceny

Milí komunikatívny ľudia, veľmi rýchle dodanie objednávky a k tomu aj darček k nákupu.

Reakcia obchodu Wolf Garage

• Rýchla a bezproblémová komunikácia a doručenie

• rýchlosť
    • profesionalita
    • zaujímavé ponuky
    • komunikácia

Môžem len odporučiť, objednávka vybavená behom dvoch pracovných dní. Milý a komunikatívny personál, ktorý vie ochotne poradiť. Autokozmetiku nakupujem už len tu

Reakcia obchodu Wolf Garage

Rýchle dodanie objednaného tovaru, bezproblémová komunikácia, kvalitné produkty.

• výhodná cena
    • kvalitný produkt

Kvalitný produkt za dobrú cenu. Spokojnosť

• Rychle dodanie
    • Ochotny poradit

Skvele znacky a za najlepsie ceny. Dorucenie bolo rychle. Urcite este nieco objednam.

Reakcia obchodu Wolf Garage

Ďakujeme za kladné hodnotenie. Sme veľmi radi že ste bola spokojná s vaším nákupom.

• rýchle vybavenie objednávky
    • kvalita tovaru

Spokojnosť s kvalitou výrobku za dobrú cenu. Rýchlo vybavená objednávka.