• Reakcia na email bola rychla
    • Tovar na eshop-e skladom a po tyzdni objednavky stale nieje ani vyexpedovany

Reakcia obchodu Wilde

Viete čítať alebo nie??? ak nie tak nenakupujte cez e-shop! Jasne a zrozumiteľne tam píšeme že tovar ktorý je skladom expedujeme do 5 "pracovných" dní !!! Keď sa Vám nechce čakať a akceptovať našu dodaciu dobu tak tovar mať jednoducho nebudete.

S pozdravom Wilde

tovar mi nebol doručený ani po 6 dňoch.ani žiadne upozornrnie som nedostala.

S pozdravom Wilde

• Tovar vraj na sklade a už týždeň čakám

Reakcia obchodu Wilde

"Chlapec" tovar z Vašej objednávky máme skladom, objednávky vybavujeme podľa poradia. Čakáte 4 pracovné dni, treba si prečítať obchodné podmienky koľko dní máme na vybavenie Vašej objednávky (s obchodnými podmienkami ste len pre zaujímavosť súhlasili). Prajeme veľa zdaru pri kúpe tohto tovaru u niekoho iného (počkáte si dlhšie)

S pozdravom Wilde

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Priso mi info o prijati objednavky a od vtedy nic. Neviem ci mam cakat dalej alebo si tovar objednat v inom obchode. Ziadne info. Tovar nemam.

• Neochota,

Podvodník a klamár!

Tovar mu bol dodaný do 48 hodín, tovar prebral a poslal na výmenu (nevhodná veľkosť). Výmena bola vybavená a toto všetko sa udialo do 8dní od objednania pôvodného tovaru. Len pre upresnenie zákazník poslal tovar na výmenu slovenskou poštou (vo štvrtok - doručené nám to bolo v pondelok - 5 dní sme čakali na tovar od zákazníka. Takže v rekordne krátkom čase sme mu tovar doručili prvý krát a v rekordne krátkom čase bola zrealizovaná aj výmena! Tento klamár v dotazníku Heuréky uviedol že objednávku zrušil čo je bohapusté klamstvo lebo tovar prebral prvý krát a nechal si aj tovar vymenený. Tomuto zákazníkovi nešlo o nákup (objednávka za 25Eur), išlo mu o poškodenie dobrého mena prostredníctvom recenzie! úbohé pán Chachalák, úbohé....

Wilde s.r.o.

Obyčajný grobijan !

Reakcia obchodu Wilde

Správanie dotyčného pána bolo vulgárne a neprijateľné !!! Objednávku sme mu logicky stornovali.

Wilde s.r.o.

• Objednávka nebola potvrdená aj keď obchod uvádza že daný produkt ma skladom, opakovane som sa snažil dovolať do obchodu no nikto nedvíhal Telefon.

Som nespokojný obchod nereaguje

Reakcia obchodu Wilde

Vážený "Fake" zákazník Marek z BA !!!

1. Tebou vytvorená objednávka bola nami potvrdená, prijatá a zaevidovaná !!!
    2. Tebou zvolená on-line platba nebola do dnešného dňa zaplatená!, takže logicky ti tovar nemohol byť zaslaný
    3. Tovar z objednávky sme mali skladom!
    4. Ani na jeden z našich 2 mobilných kontaktov nebolo z tvojho čísla nikdy volané!
    5. Z tvojho e-mailu nebolo nikdy písané ohľadom info k tvojej "tebou nezaplatenej objednávke"
    6. Zjavne nebolo v tvojom úmysle reálne nakúpiť v našom e-shope, len si čakal na formulár spokojnosti aby si mohol "hodnotiť tvoj nákup-nenákup"
    7. Takže pozdravujeme neschopnú konkurenciu ktorej sa zjavne nedarí, dosť trápny pokus poškodiť negatívnou recenziou.
    8. Nezabudni....Karma je zdarma!

S pozdravom Wilde s.r.o.

Dobry den na stranke maju napisane tovar do 5 dni o potvrdenie abiednavki preslo uz 10 dni a tuvor mi nebol stale doručeny ?

nevyhovojuci pristup personalu

Vážený "zákazník",

Vy nám nebudete prikazovať kedy máme alebo nemáme robiť inventúru, o tom kedy Vám budeme expedovať tovar zatiaľ rozhodujeme my! Vy môžete akceptovať alebo neakceptovať termín dodania to je asi tak všetko. Keď chcete nakupovať cez e-shop bolo by dobré si sem tam prečítať obchodné podmienky a s porozumením čítať odhlášky ktoré sme Vám posielali, až potom tu môžete vypisovať recenzie! To len aby sme si rozumeli a odporúčame zmeniť spôsob jednania lebo sa môže ľahko stať že Vám tovar nepošle žiadny predajca.

S pozdravom Wilde

• Tovar dosiel poskodeny lebo bol zle zabaleny

Reakcia obchodu Wilde

Tovar bol zabalený dôkladne a zjavne poškodený neprišiel! Zákazník nám netelefonoval, nepísal, neposlal foto poškodeného tovaru, nedomáhal sa výmeny tovaru, vrátenia peňazí, nedomáhal sa žiadnej kompenzácie za údajne poškodený tovar. Dosť divné pri sekere za 140 Eur ???

Hlavne že ste sa odbavili na recenzii...

• dlhá doba dodania
    • obal na tovare prišiel poškodený

Reakcia obchodu Wilde

Dúfam že len žartujete !!!

Vybavenie Vašej objednávky trvalo 4 pracovné dni !!! počas Vianočného chaosu je potrebné vybaviť cca 600 eshopových objednávok za 2 týždne, takže ak sa Vám zdá dodacia lehota dlhá, neodporúčam nakupovať cez eshop!

Obal na tovare prišiel poškodený ??? myslíte tú mierne stlačenú papierovú krabičku v mieste kde sa skladá??? papierová krabička od termo kukly ktorá skončí za 0 sekund v koši???

S pozdravom Wilde

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Pred 11 dňami bola potvrdená objednávka a do dnešného dňa nič. Žiadne info, žiaden tovar.

S rýchlosťou dodania, cenou a kvalitou obuvy som spokojný. Objednal som si ale topánku veľkosti 45 a doručená mi bola topánka veľkosti 44/5. Táto veľkosť topánky mi je len tak-tak a kvôli nedostatku času na riešenie som ju nevracal.

Reakcia obchodu Wilde

objednali ste si obuv Hanwag Alaska GTX veľkosť: 10 !!! poslali sme Vám obuv Hanwag Alaska GTX 10 !!!

obuv Hanwag Alaska GTX veľkosť: 10 = EUR 44,5 , mali ste si pozrieť veľkostné tabuľky a objednať veľkosť: 10,5 (EUR 45) takže chyba nastala na Vašej strane.

Tovar Vám bol odoslaný podľa objednávky a v deň vytvorenia objednávky. Netreba tu zavádzať zákazníkov a svoje pochybenie hádzať na predajcu. Namiesto hodnotenia 100 % a odporúčam, hodnotenie 50% a neodporúčam ??? úbohé

S pozdravom Wilde

• Majú napísané dodanie do 48 hodín ale tovar objednaný v pondelok prišiel až na další pondelok

Reakcia obchodu Wilde

Treba pozorne čítať! "Ak je tovar skladom" je dodanie do 48 hodín. Tovar sme Vám posielali na tretí pracovný deň od objednania, to že ste si zvolili dodanie Slovenskou poštou bola Vaša voľba. Treba si uvedomiť že niekedy si objedná ten istý produkt niekoľko zákazníkov naraz takže zdržanie 1-3 dni je úplne bežné a normálne. Zákazníkom ktorým dodanie súri si bežne dostupnosť overujú telefonicky, čo sa v tomto prípade nestalo.

S pozdravom Wilde s.r.o.

• chcete hodnotenie za nedodaný tovar?
    • však ste mi tovar nedodali

bez slov

Reakcia obchodu Wilde

Bohužiaľ zatiaľ zázraky na počkanie v ponuke nemáme a treba si uvedomiť že nepracujeme 24 hodín denne - 365 dní v roku ! Ak si niekto niečo objedná 26.12. 2018 nemôže očakávať že mu bude tovar dodaný na druhý deň. Počas sviatkov a medzi sviatkami bývajú predajne ako aj sklady u všetkých dodávateľov zatvorené či už pre dovolenky alebo inventúry. Reálne sa tovar začína expedovať až po 6.1. 2019 ! V predajniach tiež pracujú ľudia a nie stroje takže poprosíme trošku viac pochopenia. Vždy robíme maximum čo je v našich silách ale pri dovozových značkách a najmä tesne po resp. počas sviatkov treba počítať že vybavenie objednávok urýchliť nevieme.

Za pochopenie ďakujeme.

• tovar zodpovedal popisu

12.12. objednávaný tovar, platený kartou, dorazil 20.12.

Vážená zákazníčka,

Iba vďaka našej šikovnosti a snahe sme Vám do Vianoc doručili tovar ktorý ste si objednala. Tento produkt od značky Fjallraven by ste 10 dní pred Vianocami nezohnala nikde na Slovensku, lebo bol dávno vypredaný. Na naše náklady sme ho narýchlo nechali stiahnuť z Nemecka aby sme Vašu objednávku k spokojnosti vybavili..........a to, že ste počas kolabujúceho systému doručovania balíkov čakala 6 pracovných dní je až smiešne........nabudúce si v dostatočnom predstihu zistite čo vlastne kupujete a v akom termíne.

S pozdravom Wilde

vysoká cena, na iných stránkach cena 14 eu,- dobre som sa oklamal...

Vážený pán "Inžinier"

1 týždeň po Mikulášskej akcii od výrobcu Harkila ste si objednali 4 ks brúsok na nože v cene 19,90 Eur (odporúčaná cena brúsky je 24,90 Eur !!!) takže ste na každej brúske 5 Eur ušetrili čo sme Vám aj dostatočne v emaily vysvetlili !!! Tovar ste si objednali slobodne a predpokladám svojprávne, tovar sme Vám po zaplatení riadne a hneď dodali...........to že ich niekto na Slovensku ešte na stránke má za 14 Eur je Váš problém, je otázne či by Vám ich 4ks v cene 14 Eur boli schopný dodať.......my nie sme Spišská Charita ale predajcovia.......dať nám negatívnu a najmä nepravdivú recenziu je z Vašej strany úbohe!!! Prehladnosť stranky 0,5 z 5, komunikácia 0,5 z 5, kvalita dopravy a dĺžka dodacej doby 0,5 z 5.....naozaj úbohé.

• neskutočná dĺžka dodania