• Tovar mi prisiel poskodeny jedna flasticka bola prasknuta cize vytecena.

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.
    Odporúčali by sme Vám výrobok reklamovať. Postup reklamácie nájdete na našej stránke, tu:https://www.wellneo.sk/obchodne-podmienky/
    Ďakujeme za pochopenie.

Welleneo Iza Effect som si objednala už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná. Tentokrát je to ale inak. Tovar som si objednala už viac ako pred mesiacom. Dodacia doba 2-3 dni ani z rýchlika. Po cca 2 týždňoch mi prišiel mail, že prepáčte za omeškanie, ale balík už je na ceste k Vám. Balík síce aj prišiel, ale obálka bola PRÁZDNA. Pripomínam, že tovar vyplatený viac ako mesiac som stále nevidela. Skúsila som to vyreklamovať podľa inštrukcií operátora. Mail síce prišiel, že vybavujeme..., že je na ceste k Vám už pred týždňom, ale žiadny kuriér sa mi doteraz neozval. Takže naozaj nezabudnuteľný zážitok. Ďakujem Welneo

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Žiaľ, aktuálne hektickejšie obdobie spôsobilo, že objednávky boli v meškaní, čo nás veľmi mrzí. Ohľadom reklamovaného nedodaného tovaru nás prosím kontaktujte na 02/59 220 750 alebo napíšte na [email protected]. Ďakujeme.

• Dlhé doručenie, tovar mi neprišiel

Reakcia obchodu Wellneo

V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Ani po piatich dňoch tovar nedorazil.

Reakcia obchodu Wellneo

• Zlá komunikácia, nie je prehľad o stave objednávky

Amatérsky prístup !!

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. V deň dodania príde sms od kuriérskej spoločnosti s dodaním.

• tovar mi ani po 2 týždňoch nedorazil, žiadna info obchodu o termíne doručenia

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok, informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

• žiadny oznam,čo sa deje s objednávkou. Čo je bežné u iných obchodov.

Prvý aj posledný krát som využil služby Vášho obchodu...

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

Tovar NEDORAZIL
    Žiadne info

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

• Termín nekonecny

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

• Tovar už druhy tyžden nedorazil.

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.V prípade akýchkoľvek otázok , preverenie zásielky,nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

• Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania.Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

Nemôžem hodnotiť obchod keď mi ešte tovar neprišiel.

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. V prípade ak máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň

• Už 9 dní čakám n objednávku aj po reklamácii, tiež po zaplatení!!!
    Neviem produkt ohodnotiť

Reakcia obchodu Wellneo

• nedá sa platiť pri doručení

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň. Samozrejme sa dá platiť pri doručení na dobierku. Ak si objednávate obline, treba si túto možnosť zakliknúť.

• dlhá čakacia doba,žiadne vyrozumenie

Reakcia obchodu Wellneo

• Dobrý deň....Prišli mi hodnotiace formuláre na Vàš obchod, ale tovar mi zatiaľ nedorazil....Vyplatený je už minim.9 dní....Podľa Vàs, sa má UŽ nachádzať na adrese: ul. Hlavná 91/43, Dolná Strehová 99102 a stále NIE JE DODANÝ......Zákazníčka

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, mrzí nás, že Vaša objednávka mešká, ospravedlňujeme sa. Mohlo sa stať, že produkt, ktorý ste si objednali, sa dočasne vypredal a čakáme na doskladnenie. V prípade, že máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás na telefónnom čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň.

Rodinné totálne sklamanie pred vianocami, toto som snáď ani nečakala že sa práve vám stane, hlavne že zahlcujete môj FB aj médiá reklamami a tovar neviete dodať na tak dôležite Vianoce. Teraz idem ako debil k svokrovcom s prázdnymi rukami ďakujem!!!lebo ... Od 12.12 neviete dodať tovar troška hanba aj v Tomto čase, e-shopu a kuriérov. Vďaka. A prepáčte, hnevám sa právom.....

Reakcia obchodu Wellneo

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.
    Žiaľ, aktuálne hektickejšie obdobie spôsobilo, že niektoré objednávky boli v miernom meškaní, čo nás veľmi mrzí.
    Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase. Žiaľ, môže sa stať, že sa niektorý produkt počas vybavovania objednávok vypredá. Vždy sa snažíme o rýchle naskladnenie, niektoré faktory do plnej miery nedokážeme ovplyvniť.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

Neviem čo mám hodnotiť, keď mi tovar stále nebol doručený objednavala som 2.12.2021 už to bude 2tyzdne a stále tovar neprišiel, písala som aj mail a zoadna odozva takze určite už z tejto stránky neobjednam.

Reakcia obchodu Wellneo

ospravedlňujeme sa za technické problémy z našej strany.

Tovar ešte nedošiel ani email info kedy dojde co sa deje ci je na ceste nic vobec

Reakcia obchodu Wellneo

ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Prosíme, najskôr si skontrolujte priečinok spam, prípadne reklamy/promotions v e-maili. Veľakrát skončí potvrdzujúci e-mail práve tam. Aktuálne doručovacie služby čelia enormnému dopytu po ich službách, preto Vás prosíme o trpezlivosť. Akúkoľvek zmenu v dĺžke doručenia Vám budeme ihneď komunikovať. Veríme, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti.

• Vysoké poštovné

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša spätná väzba ohľadom výšky poštovného. Cenu za dodanie uvádzame v našich obchodných podmienkach, tiež v samotnom košíku. Žiaľ, vyššia cena poštovného je spôsobená zvýšenými nákladmi na dopravu. Pravidelne tiež uverejňujeme akcie na dodanie zadarmo, prípadne, ak nakúpite nad určitú hodnotu, máte dodanie zadarmo. Ďakujeme za pochopenie.