Tovar NEDORAZIL
    Žiadne info

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

Celková spokojnosť.

Rýchle a spoľahlivé.

• Termín nekonecny

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

S 3D Shiatsu masážny prístrojv Wellneo som maximálne spokojná, dokonca aj moje známe ktoré si ho u mňa vyskúšali sa ho rozhodli zakúpiť.
    Masáž po namáhavom dni na boľavý chrbát padla úplne super.

• Tovar už druhy tyžden nedorazil.

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.V prípade akýchkoľvek otázok , preverenie zásielky,nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

...zatiaľ nemám žiadne skúsenosti s Vašim obchodom...dúfam, že moja objednávka bude čoskoro kladne vybavená...

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár.Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

• Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania.Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

Nemôžem hodnotiť obchod keď mi ešte tovar neprišiel.

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. V prípade ak máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň

rýchlo a kvalitne nakúpené

• Už 9 dní čakám n objednávku aj po reklamácii, tiež po zaplatení!!!
    Neviem produkt ohodnotiť

Reakcia obchodu Wellneo

• nedá sa platiť pri doručení

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň. Samozrejme sa dá platiť pri doručení na dobierku. Ak si objednávate obline, treba si túto možnosť zakliknúť.

• dlhá čakacia doba,žiadne vyrozumenie

Reakcia obchodu Wellneo

Dlha cakacia doba na objednavku...

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

• Dodanie az domov
  • Neprisiel potvrdzovaci mail ani tovar

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Skontrolujte si priečinok spam, prípadne reklamy/promotions v e-maili, potvrdzujúci mail mohol spadnúť tam. V prípade ak máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň

• tovar stále nedorazil, komunikácia s obchodom žiadna

Reakcia obchodu Wellneo

• Dobrý deň....Prišli mi hodnotiace formuláre na Vàš obchod, ale tovar mi zatiaľ nedorazil....Vyplatený je už minim.9 dní....Podľa Vàs, sa má UŽ nachádzať na adrese: ul. Hlavná 91/43, Dolná Strehová 99102 a stále NIE JE DODANÝ......Zákazníčka

Reakcia obchodu Wellneo

Dobrý deň, mrzí nás, že Vaša objednávka mešká, ospravedlňujeme sa. Mohlo sa stať, že produkt, ktorý ste si objednali, sa dočasne vypredal a čakáme na doskladnenie. V prípade, že máte záujem preveriť aktuálny stav Vašej objednávky, prosím, kontaktujte nás na telefónnom čísle 02/59 220 750 alebo emailom na adrese [email protected], radi Vám to preveríme. Prajeme pekný deň.

• S tovarom som veľmi spokojná