• Super rýchle doručenie
    • Zlé číslovanie obuvi

Nerozumiem,preco ste mi poslali velkost L,ked som si objednala XXL.Mali ste v ponuke uz len dve velkosti SX a XXL a nechapem,preco ste mi poslali L.Teraz mi tu lezia,vymenit ich nemozem,lebo uz nemate tu velkost.

Dobrý deň p. Anka,
    skontrolovali sme Vašu objednávku a Vy sama ste si objednali veľkosť L. Pozrite si to v potvrdzujúcom e-maili. Veľkosť XXL sme z tohto modelu nemali vôbec dostupné. www.webmoda.sk/damske-elasticke-modre-rifle-sperla.p35167.html
    Boli po maximálnu veľkosť XL.
    Nerozumieme tiež, prečo ste nám tovar nevrátili, alebo nám aspoň nezavolali a poradili by sme Vám.
    Je nám ľúto Vašej nespokojnosti, avšak poslali sme Vám správne veľkosť L, ako bolo zadané aj vo Vašej objednávke.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    [email protected] alebo telefonicky na 0915144366.

S pozdravom tím WEBmoda.sk

Po 6 dňoch žiadna správa kedy bude balík doručený

Dobrý deň Štefánia,

vašu objednávku sme Vám hneď na druhý deň po objednaní odoslali do zvoleného Z-boxu. Balík ste si však neprevzali a vrátil sa k nám po ukončení odbernej lehoty, o čom sme Vás aj telefonicky informovali. Pravdepodobne ste toho mali veľa a nestihli ste si balíček vyzdvihnúť, chápeme to.
    Sme radi, že nakoniec ste si objednávky prišli osobne vyzdvihnúť do našej predajne a s tovarom ste boli spokojná.
    Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Komunikácia ohľadom výmeny tovaru
    • Vrátenie tovaru bez poplatku
    • Príjemný prístup
    • Veľmi zlá kvalita tovaru, 2x mi bol doručený poškodený tovar, pričom počas telefonického rozhovoru mi bolo povedané, že mi posielajú tovar, ktorý vyzerá ok (nebol.. Ani zďaleka)

Objednala som si topánky - konkrétne nízke čižmy. Čižmy boli veľmi zlej kvality - vpredu boli poškriabané s čiernym fľakom, podrážka bola úplne zle zlepená, predná časť vyzerala, akoby po nej prešli drsným papierom...
    Zavolala som, či sa dá tovar vymeniť (chcela som vymeniť za ten istý typ, prišlo mi, že som pravdepodobne narazila len na zlý kus, ktorý neskontrovali pred odoslaním), že mi prišiel v zlej kvalite, pani bola veľmi milá a ochotná a povedala mi, že mám zaslať tovar naspäť má pri sebe akurát tento typ, ktorý je v poriadku a posiela mi ho na adresu.
    Avšak, tovar mi opätovne prišiel veľmi zlej kvality, boli zle zošité, predok bol opäť doškriabaný, proste veľmi zlej kvality (a to nie som veľmi náročná).Možno šlo naozaj o 2 chybné kusy, na ktoré som akurát natrafila... Ale neviem teda, viackrát si z tohto obchodu topánky ozaj neobjednám (oblečenie som odtiaľ nemala, hovorím len o topánkach).
    Takže za mňa, komunikácia super, vrátenie tovaru bez problémov, len to zanesiete do zalásielkovne a poviete kód, ale čo sa týka tovaru, teda čižiem, žiaľ veľmi zlá kvalita + pred odoslaním balíka by bolo potrebné skontrolovať, ako vlastne tovar vyzerá a neposielať možno chybné alebo poškodené veci.

Dobrý deň Katarína,

ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli s tovarom spokojná. Ak môžeme podotknúť, nejednalo sa o chybné kusy a tovar pred odosielaním stále kontrolujeme. Išlo o model dámskych čižmičiek, ktoré majú kresbu na gumenej časti podrážky a špičke, čo je viditeľné aj na fotografiách na našom e-shope. Nejde o škrabance ani iné poškodenie.
    Tento obľúbený model čižmičiek sa nám veľmi dobre predáva a zatiaľ sme sa nestretli s negatívnymi názormi, preto nás to veľmi prekvapilo.
    Každý má však nárok na vrátenie tovaru, čo ste využili a veríme, že pri nasledujúcom nákupe budete spokojná.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Nesprávne označená veľkosť výrobku

Dobrý deň Bobana,
    do poznámky pri recenzii ste uviedli, že ste objednávali veľkosť 48 a šaty Vám boli malé, avšak pravdepodobne ste si nevšimli, že šaty, ktoré ste objednávali sú veľkosť UNI (univerzálna). Pri týchto veľkostiach vždy udávame rozmery, keďže je zrejme, že veľkosť UNI sa tiež prispôsobí len pár konfekčným veľkostiam. Nie je vhodná pre každý typ postavy.
    Ide o tieto šaty: https://www.webmoda.sk/cervene-plisovane-saty-s-viazanim-v-pase.p25065.html
    V popise je uvedená veľkosť UNI taktiež si zákazník vie pozrieť aj rozmery. Je nám ľúto, že ste si túto informáciu nevšimli, alebo prehliadli.
    Samozrejme, pri každej objednávke máte možnosť vrátenia, preto, ak Vám nesadla veľkosť, kľudne nám ich môžete do 14 dní vrátiť, alebo poprípade vymeniť za iný model.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na [email protected] alebo telefonicky na 0915144366 a radi Vám pomôžeme.

S pozdravom,
    tím WEBmoda.sk

• Balík nebol doručený

Tovar nikdy nedorazil. Po informovaní sa v obchode mi bolo oznámené, že vraj sa zásielka stratila a pani v telefóne absolútne nemala záujem o vyriešenie tohto problému. Z ich strany mohlo prísť aspoň ospravedlnenie, prípadne návrh na zaslanie novej zásielky, tak sa však nestalo. Údajne to nie je prvá zásielka čo sa im stratila.

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

Áno, ako píšete, balíček, ktorý sme Vám hneď po objednaní odoslali sa stratil v preprave v kuriérskej spoločnosti, čo nás veľmi mrzí a hneď po zistení tejto informácie sme to aj riešili. Informáciu sme ďalej posunuli dopravcovi a čakali na spätnú väzbu.
    Taktiež ste boli o danej situácii informovaná a dohodli sme sa, že ak Vám daný balík nepríde do soboty, nepotrebujete ho už. Keďže náš e-shop funguje už 13 rokov je samozrejme, že sa pošte, či kuriérskej spoločnosti podarilo nejaký balík stratiť. Nikdy však náklady neznáša zákazník, ale my. Takto to bolo aj vo Vašom prípade. Balík, ktorý sme Vám odoslali, ste mali na dobierku/nebol vyplatený/, takže náklady znášame my. Je nám to veľmi ľúto, ale takéto situácie nevieme nijako ovplyvniť. Určite nám to nie je jedno, ako uvádzate, snažíme sa stále daný balík dohľadať, prípadne podať reklamáciu. V budúcnosti, ak Vám balík nebude doručený na druhý deň od odoslania, prosím ihneď nás kontaktujte aby sme danú situáciu preverili.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň.

Tím WEBmoda.sk

• prišiel mi tovar v inej farbe ako som si objednala

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme za nákup v našom e-shope. Farbu náušníc sme Vám zaslali presne podľa Vami vybraného variantu. Nevieme si preto vysvetliť Vašu negatívnu recenziu a je nám to veľmi ľúto. V prípade takýchto nedorozumení alebo iných problémov s objednávkou nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a danú vec by sme určite preverili.
    Veríme, že v budúcnosti sa na náš e-shop opäť vrátite :)

Tím WEBmoda.sk

• Mala som objednane dve tricka, prislo mi iba jedno, aj to bolo poskodene (derave).

Dobrý deň Katka,

ďakujeme za Vašu recenziu, pred odoslaním objednávky sme Vás telefonicky kontaktovali ohľadom nedostupnosti jedného kusu tovaru z objednávky, avšak neodpovedali ste nám na telefón. Keďže sme nechceli dlho držať Vašu objednávku nevybavenú odoslali sme Vám aspoň to, ktoré bolo dostupné.
    Ospravedlňujeme sa Vám za takéto nedorozumenie. Nie je u nás zvykom, aby sme takto bezpredmetne menili objednávky.

Ďakujeme a do skorého nakupovania :)

Tím WEBmoda.sk

Vratenie tovaru a ziadny email od webmoda o vrateny tovaru a v akom stave je vratenie penazi. Ked som ich telefonicky kontaktovala, ze vidim balik prevzali spat a neposlali mi ziadne info dalsie dni o vrateni tak pani na telefone hladala balik a vravi, ze niekde tam bude ako vratka lebo v PC vidi ale nevie ho osobne najst . Ziadna komunikacia so zakaznikom na emailoch.

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za Váš nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Spracovanie vrátenia zásielky a vystavenie dobropisu niekedy trvá 1-2 dni, následne sa odosiela email o prijatí zásielky a odosielajú sa peniaze späť. E-mailovú komunikáciu od Vás evidujeme 1x, kde ste nás len informovali, že posielate balík späť, že Vám tovar nesadol. Na tento email sme bohužiaľ neodpovedali, keďže bol iba informatívneho charakteru, samozrejme už teraz vieme, že v budúcnosti sa posnažíme aj na takéto e-maily promptne reagovať.
    S vrátením peňazí nemusíte mať najmenšie obavy. Podľa zákona peniaze musia byť vrátené zákazníkovi do 14 dní od vrátenia tovaru, pričom peniaze vraciame určite skôr.
    Je nám ľúto ak došlo k menšiemu nedorozumeniu a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu v našom e-shope.

Tím WEBmoda.sk

Tovar je čistý Alliexpres, šaty za 23e a kvalita úplne otrasná.... Som veľmi sklamaná. Už nikdy v tomto e-shope nakupovať nebudem

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za Váš nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Tovar objednávame od overených európskych dodávateľov. Model, ktorý ste si objednali vy patrí medzi jeden z veľmi obľúbených. Veľmi nás preto mrzí, že práve Vám sa daný model nepáčil. Sme radi, že ste si aj napriek tomu šaty ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

• Rychle dodanie
    • Absolutne nesedi velkost

Objednala som si velkost L, nosim M...to tricko bolo take male, ze som si ho ani cez hlavu neprestrcila, takze mam tricko, ktore som si ani nevyskusala

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za Váš nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Čipkovaný rolák, ktorý ste si u nás objednali za 7 eur bol elastického materiálu, predali sme ho vo viacerých kusoch, preto nerozumieme vášmu problému s obliekaním. Veľmi nás preto mrzí. Sme radi, že ste si aj napriek tomu rolák ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

Tím WEBmoda.sk

Na stránke majú veľký výber a pekné veci za prijateľné ceny. Bohužiaľ šaty ktoré som si objednala boli síce pekné ale nekvalitne ušité zo spodu zo sukne trčali všade nitky, píšu made in Italy ale materiál sa tomu teda nerovná skôr by som povedala Poland. Šaty sa skladali z dvoch vrstiev všimla som si, že na chrbte okolo rukávov nie je prišita vrchná látka k spodnej na obidvoch stranách. Takže tovar neprešiel zrejme kontrolou kvality pri šití a očividne ani slečny čo objednávku balili si neskontrolovali čo posielajú a za čo pýtajú peniaze ;). Čo sa týka sandaliek neviem či číslovanie čo majú na stránke úplne zodpovedá realite, síce som sandále obula ale boli dosť úzke. Bolo by fajn keby to napíšu do popisu ku výrobku aby sa predišlo zbytočnému vracaniu tovaru..... Čo sa týka doručenia na celej stránke na mňa vyskakovalo doručenie za 24hod. Balík prišiel na druhý deň to je pravda, ale objednávku spracovali za 3 dni takže od objednania po samotné doručenie dorazil balík za 5 dní..
    Na emaily odpisujú, dovolať sa dá slečna bola veľmi milá a dál sa s ňou vyriešiť daný problém (doručenie). Šaty som nevracala urgentne som ich potrebovala a nemala som čas zháňať nové, čiže som si ich musela doma opraviť.

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za Váš nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Šaty, ktoré ste si u nás objednali sme pravdepodobne neskontrolovali, za čo sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Veľmi nás preto mrzí. Espadrilky sú klasického strihu, nestretli sme sa zatiaľ s podobným postrehom ako u Vás, preto si myslíme, že pri topánkach ide už pri jednotlivcovi o typ nohy, strih a podobne. Sme radi, že ste si aj napriek tomu tovar ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

Tím WEBmoda.sk

• Objednala som si komplet kratase ,tričko tričko od makeupu aspon nech to skontroluju ked to idu posielat!!!!!

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme, že ste si našli chvíľku čas a ohodnotili svoj nákup na www.WEBmoda.sk.
    Je nám ľúto, že v minulosti sme si poriadne neskontrolovali tovar, ktorý sme Vám odoslali. Poučili sme sa z toho a veríme, že pri tejto objednávke, kde si opätovne objednali už aj iný tovar, ste bola spokojná.

Do skorého nakupovania :)

Krásny den praje,
    tím WEBmoda.sk

• rychle dorucenie, nizke ceny

industrialny, lepidlovy puch v krabici a cislovanie nezodpoveda standardu

• Tovar dosiel rychlo
    • Saty boli uplne inej farby ako na obrazku
    • Material nizkej kvality, teda lacna latka a aj zositie siat nekvalitne
    • Za tu cenu som cakala viac

Radsej uz by som si neobjednavala jedine ak by cena bola nizsia, ze sa oplati za tu cenu...

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za Váš nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Áno, máte pravdu, pri fotení boli šaty na výraznejšom svetle, preto sa farba zelená mohla zdať viac výraznejšia, avšak odtieň ostal rovnaký. Proces fotenia sa snažíme stále zdokonaľovať avšak pri niektorých farbách sa nám nepodarí presne zachytiť ich odtieň z dôvodu rôzneho svetla, alebo nastavenia obrazovky zákazníka, rôzny nastavený kontrast obrazoviek atď. Stále pracujeme na našom zdokonalení. Sme radi, že ste si aj napriek tomu šaty ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

Tím WEBmoda.sk

Objednala som teplakovu supravu velkost L a dosla sice suprava s visackou L, ale velkost bola S. Material tiez nekvalitny.

Reakcia obchodu WEBmoda.sk

ďakujeme Vám za nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Áno, máte pravdu, že súpravy sú menšieho strihu, avšak táto informácia je v popise produktu aj uvedená. Sme radi, že ste si ho ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

• Čiňak

Dobrý deň pán A.,

ďakujeme Vám za nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojný. Sme radi, že ste si ho ponechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojný, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť a peniaze by Vám boli vrátené.

• Rýchly nákup
    • Tovar prišiel so zle našitým rukávom
    • Nik nedvíhal telefón uvedený na stránke

Dobrý deň Renáta,

ďakujeme Vám za nákup a je nám ľúto, že ste s tovarom neboli spokojná. Pravdepodobne došlo k výrobnej vade a je našou chybou, že sme tovar pred odoslaním poriadne neskontrolovali. Veríme, že aj napriek tomu opäť navštívite náš e-shop. Peniaze za bundu, ktorú ste nám vrátili, sme Vám hneď poslali na Váš účet a to v plnej výške. Telefón máme stále v kancelárii na dosah, avšak niekedy sa stane, že zákazník volá, keď sme v sklade, alebo už mimo pracovnej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Tím WEBmoda.sk

topánky boli na boku oškreté,a zatreté nejakou farbou aby som si to nevšimla

Dobrý deň Eva,

ďakujeme Vám za nákup a je nám ľúto, že sme si poškodenie na obuvi nevšimli. Pravdepodobne došlo k výrobnej vade alebo poškodeniu ešte u výrobcu a je našou chybou, že sme tovar pred odoslaním poriadne neskontrolovali. Veríme, že aj napriek tomu opäť navštívite náš e-shop. Sme radi, že ste si topánky nechali, ale nabudúce, v prípade, že s tovarom nebudete spokojná, máte právo nám ho do 14 dní od obdržania vrátiť, alebo si ich vymeniť.

• Prehľadnosť stránky
    • Veľmi dobrý výber produktov
    • Super ceny
    • Do dnešného dňa mi tovar nebol doručeny, som veľmi sklamana nakolko dany tovar mal byt ako darček.

Krásny deň,

ďakujeme Vám za objednávku. Objednávku ste mali hneď o 2 dni na doručení, avšak nedvíhali ste kurierovi telefón a keďže ako ste písali, dom nemá popisné číslo a adresa je orientačná, keďže ulicu ešte nemáte pridelenú, nevedel Vás nájsť. My sme Vám objednávku odoslali hneď na druhý deň ako bola objednávka zadaná. Je nám ľúto nedorozumenia s kuriérom, ale niektoré veci nevieme bohužiaľ priamo ovplyvniť. Následne Vám zasielka bola doručovaná ešte 2 krát, ale opäť neúspešne. Po týchto 3 pokusoch o doručenie ste nám napísali e-mail, že si želáte objednávku stornovať. Ak potrebujete ďalšie informácie, kľudne nás kontaktujte mailom alebo telefonicky /0915144366, [email protected]/ Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš čas a veríme, že aj napriek tomu sa na náš e-shop čoskoro vrátite :)

S pozdravom tím WEBmoda.sk
    (Nikol, Evka, Sandra, Števka, Katka, Vivienne a Viki)