Tovar mi do dnešného dňa nebol dodaný. Sledovanie zásielky? Web nedostupný.

• Farebné podanie obrazu je iné ako na obrázku

Fotky na stránke Wallmuralia majú (neviem či zámerne) zvýšený kontrast a sýtosť farieb - sú atraktívnejšie na pohľad ako v skutočnosti. Výhovorky typu monitor zákazníka ma iné podanie farieb osobne neuznávam. Objednávam totiž obrazy z internetu bežne u iných predajcov a prvýkrát sa mi stalo, aby obraz bol výrazne bledší a menej kontrastný ako na obrázku stránky. Mám podozrenie, že obrázky na webovej stránke sú naschvál dofarbované vo Photoshope. Tak či onak, neodporúčam kúpu.

• Rozlíšenie obrazu - rozmazaný, neostrý - ako keby ste zväčšili fotografiu z mobilu

dlho trva dorucenie , draha doprava

Kvalita tovaru nesmierne sklamala!

• Prišiel nepoužiteľný tovar, ručičky na hodinách sa nedali namontovať a farba hodín bola iná.

Veľmi predražené 50 Euro za foliu

• nedala sa uhradiť platba na učet obchodu

• Pekný výber hodiniek
    • Hrozný prístup
    • Neochota
    • Zavádzanie

Objednala som si hodinky. Prišlo mi niečo úplne iné ako som si objednala a samozrejme s omeškaním. Volala som tam kde ma drzo odbili, že si vymýšľam. Začala som to riešiť cez e-mail. Úplná neochota komunikovať a riešiť daný problém. Zavádzali ma, že najprv to musia riešiť, neozyvali sa týždne. Potom mi napísali trochu donútené, že mám poslať späť hodinky a tak dostanem peniaze. Samozrejme poštovné mi nepreplatili lebo som to zevraj posielala na vlastné riziko. Peniaze mi napokon vrátili ale ajtak som bola v minuse lebo poštovné ma vyšlo drahšie ako celé hodinky

• Objednany tovar mi neprisiel prisiel mi uplne iny obraz ako som si objednala ..musim na svoje naklady ho vratit spat..nie som spokojna....

• Reklamácia neprijata aj napriek 10 dňovej lehote
    • Arogantné správanie sa človeka na emaili

Nikdy viac nebudem v tom obchode nakupovať a budem odradzat aj svojich známych... Takéto správanie som ešte nezažila...

• Tovar - sklenené hodiny, zle zabalený, len v papierovom kartóne. Hodiny prišli celé rozbité.

Hodiny mi prišli poškodené. Napísal som email wallmuralia že mi prišli hodiny poškodené a že ich chcem vrátiť a nech mi vrátia peniaze. Odpísali mi že mi pošlú nove hodiny ale ja hodiny nechcem a chcem aby mi vrátili peniaze. Nemám záujem o tie hodiny .