Dostal som napodobeninu - fake parfemu Hugo Boss Ma Vie, vratil som ho, peniaze mi boli vratene

• dobrý deň ,ešte stále neviem v akom konkrétnom stave je moja objednávka . Viem iba toľko ,že na tovar sa čaká.

• kurier sa vopred vobec neohlasil, az ked stal pred branou

spokojna s rychlostou dodania tovaru

Tovar som zrusila, nakolko od pondelka do piatka mi tovar neposlali. Vianoce, chapem.. Mohli ale k produktom napisat ze tovar do Vianoc nevedia dorucit.

dobrý deň je to zatiaľ prvý nákup a čakám už 12-den na tovar ale dúfam že príde do konca roku takže moje hodnotenie nieje objektívne možno to je len malá chybička vo veľmi dobre fungujúcom kolektíve želám Požehnané sviatky

• Ponúkajú len ,,dobé zľavy,, (ktoré nedodržia lebo tovar som nedostal) :-)
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu, okrem potvrdzujúceho mailu.

Bežne objednávam tovar cez internet, ale s takým niečim ako tu som sa ešte nestretol.
    Svojvoľne bez akejkoľvek komunikácie zrušili objednávku.
    Dozvedel som sa to po niekoľkých telefonátoch.
    Hlavne, že ponúkli na svojej stránke super zľavu - 23% na televízor.
    V žiadnom prípade neodporúčam!!!!!
    Nakoniec som si tovar objednal v inom obchode.

• .
    • .

• Jednoduchý ale prehľadný eshop

Cena

W2

Priemerný internetový obchod.prajem veľa zdaru!

W2

• Doba čakania na tovar,aj keď je na sklade.

Ak majú čas na čakanie,nech sa páči.

Reakcia obchodu w2electronic

Dobrý deň , objednávku ste dostali na 5 prac. deň . Tovar Externe skladom dodanie do 3 dní bolo označenie na produkte , S pozdravom W2 ,

Pekný deň ,

• S tovarom som nebol spokojny poslal som ho spat do obchodu a vybral som si iny tovar ,

obchod odporučam

W2

neodporúčamn, nakoľko sme si objednali tovar, prešiel mesiac a tovar neprišiel. Na mailovú komunikáciu nikto neodpovedal a na telefonickú komunikáciu mi bolo povedané, že sa ozvú a neozvali. Neseriózne jednanie.

• Pri otazke ake vyhody ponuka tento obchod sa musim iba znechutene zasmiat!vysvetlim nizsie.
    • Nulova komunikacia,zavadzaju cenami ako najnizsimi na heureke.

Nekupovat,nezdrziavajte sa tymto pofidernym akoze obchodom!!!objednal som si 2 externe HDD bola na heureke nanizia cena..po vytvoreni objednavky mi ich automat poslal spätné odpoved ze moja objednavka je zaevidovana..10dni preslo a ziadny tovar dokonca ani ziadny mail..urcite neodporucam tento obchod!!!

Reakcia obchodu w2electronic

Dobrý deň , Tovar na objednávku 7-14 dní, nevieme expedovať DO 48 hodín , ak ste mali otázky mohli ste nás kontaktovať tel: 11:00-14:00 ,0940137538

S pozdravom W2 ,

• nič nakoľko tovar nebol doručený
    • neseriózny prístup

už mesiac čakám na tovar, kt. mali údajne na sklade. Na telefonáty neodpovedajú, dovolal som sa im iba raz..pred dvoma týždňami, vtedy povedali, že tovar naskladnia na druhý deň a hneď pošlú..doteraz tovar neprišiel.....

S pozdravom W2 ,

• Ako mám ohodnotiť nefunkčný E-shop?

rýchle dodanie