• rýchle dodacie lehoty a tovar je pomerne kvalitny, dlhé roky som spokojná a odberateľka

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za milý komentár. Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Ďakujeme, že s nami nakupujete.

výpredaj-zľavy.sk

• Výhodný nákup, dobrá kvalita aj cena.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za milý komentár. Budeme sa tešiť na ďalšiu objednávku.

výpredaj-zľavy.sk

• Veľkosť sedí, pekné kvalitné tričko
    • Veľkosť sedí

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za pekný komentár. Budeme sa tešiť na ďalšiu objednávku.

výpredaj-zľavy.sk

• Som spokojná s dodaným tovarom :-) .
    • Potešilo ma to, že boli dostupné aj tie najväčšie veľkosti výrobkov v pánskej veľkosti 76/78. Každý človek je človekom a zaslúži si byť oblečený rovnako, ako každý iný človek. Výrobky potešili strihom, kvalitou materiálu a kvalitou výrobku :-) . Ďakujem Vám :-) .
    • Balík prišiel v poriadku, včas :-) . Som osoba s ŤZP, ocenila som ochotu kuriéra Slovenskej pošty, ktorý mi doručil balík až ku vchodovým dverám :-) . Ďakujem :-) . Prajem Vám všetkým aj Vašim blízkym príjemné prežitie Vianoc.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za milý komentár. Teší nás, že Vám nakupovanie a doručovanie s nami vyhovuje. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
    Prajeme Vám krásne sviatky.