Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Dá sa tu nakupovať, ale neodporúčam tento obchod. Ľudia a komunikácia je ten najmenší problém. Ak ale rozmýšľajte nad kúpou veci z iného obchodu odporúčam stránku kuponyzdarma.sk ktorá mi veľmi pomohla.

  • Kikuska: Ano ma totizto xperia ma viacero jazykov a takisto patri aj slovencina

  • dobry den ma sony xperia sola slovenske menu ? :) dakujem

  • Dobrý deň chcel by som sa spýtať ked som si dneska 17.2.2012 objednal HTC Evo 3D tak kedy my dojde ? máte ho skladom ?

  • chcem sa ospravedlnit za nesprávne hodnotenie ktoré sa stalo omylom som spokojný s vašimy službami.

  • ako mam pridat recenziu???