• Po dlhšom čase, keď bola zásielka odoslaná, sa stratila v depe.

Reakcia obchodu vulpi.sk

Ďakujeme za recenziu. Situácia nás mrzí, no nedokážeme ručiť za prácu a služby Zásielkovne.
    Ponúkli sme Vám opätovné zaslanie tovaru, to ste však odmietli.

• rychle dodanie
    • kvalita tovaru nesplnila ocakavanie

Reakcia obchodu vulpi.sk

Ďakujeme za názor. Ak ste s Vami zakúpenými plachtami nespokojná, je možné ich reklamovať alebo odstúpiť od kúpnej zmluvy (zatiaľ sa nestalo ani jedno z uvedeného). V prípade nespokojnosti s tovarom je priestor vyjadriť názor v recenzii na tovar, nie na obchod. Ďakujeme za pochopenie.

Prišla mi iná farba produktu a to už má veľmi sklamalo a ten prístup konec ...

Reakcia obchodu vulpi.sk

Áno zaslali sme vám omylom nesprávnu farbu cumlíka, za čo sme sa niekoľko krát ospravedlnili a chybu sme si priznali. Ponúkli sme vám výmenu tovaru alebo odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí. Tovar ste nám odmietli zaslať, bez čoho sa nedá ani jedno, ani druhé. Rovnako ste odmietali odstúpiť od zmluvy.
    Po odstúpení od zmluvy vám boli peniaze v ten deň vrátené a rovnako vám bolo nad rámec zákona preplatené poštovné k nám. Chyby sa občas stávajú, no bez chcenia zákazníka sa vyriešiť nedajú.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Tovar mal byť odoslaný do piatich pracovných dní, bez vysvetlenia ho ešte žiaľ neodolali

Reakcia obchodu vulpi.sk

Dobry den, tovar je prichystany na odoslanie k vam. Kedze od 24. jula mame dovolenku (o com sme informovali na eshope) vasa objednavka nebola vyexpedovana. Bude odoslana hned po 29. juli, ked nam konci dovolenka. Ospravedlnujeme sa za zdrzanie. Urcite vam pridame k objednavke darcek.