• Napísali mi že to nemajú na sklade
    • Mali v ponuke batériu na cameru, ukazovalo tam že je na sklade ale nemali ju na sklade a ešte aj mi odpísali že sa prestala vyrábať . Načo to tam majú v ponuke keď to nemajú

Taký obchod by nemal ani len fungovať
    Keď zavádzajú zákazníkov
    Neodporúčam

Reakcia obchodu VT DATA

Dobrý deň, na eshope sme mali uvedené "Skladom: 0 ks", čiže skladom sme nemali ani jeden kus z tohto modelu batérie.
    Krátko po Vašej objednávke sme Vás informovali, že zisťujeme dostupnosť batérie u zahraničného dodávateľa a o dostupnosti Vás budeme informovať.
    Neskôr nás dodávateľ informoval, že batéria sa už prestala vyrábať, o čom sme Vás následne informovali a objednávku stornovali.
    VT DATA s.r.o.

Monitor mi bol doručený poškodený.

• Dobre ceny
    • Vyborna komunikacia
    • Zavady na notebookoch

Prvy notebook som vracal pretoze mal viacero zavad (trieda A).
    Druhy notebook som uz radsej objednal trieda A+, kde sa uvadza, ze je ako novy. Zial ma evidentne zavady, ktore som si vsimol neskor (az ked som venoval vela hodin instalaciam a nstavovania). Najvacsou je, ze cele telo notebooku je prehnute. Mensie zavady su, ze nove tlacene popisy na klavesnici su krivo a podsvietenie klavesnice neprechadza cez tu tlac.

• Dlhá doba dodania tovaru

Reakcia obchodu VT DATA

Vážený zákazník, tovar ste objednávali na eshope 14.8.2023. Na eshope bolo uvedené, že produkt nie je skladom a dostupnosť produktu, ktorý nie je skladom, je obvykle 7 až 14 dní. V ten istý deň sme Vás informovali, že aktuálne zisťujeme dostupnosť tovaru u dodávateľa. V piatok 18.8.2023 sme Vás informovali, že tovar sme naskladnili a ešte v ten deň Vám ho aj odosielame. Aktuálne je zásielka s tovarom na ceste k Vám s predpokladaným doručením zajtra, t.j. 22.8.2023.

• nizžia cena, než u konkurencie, širšia ponuka modelov

Bol to môj druhý nákup v rovnakej firme v rozmedzí niekoľkých rokov. Musím konštatovať, že sa nič nezlepšilo ! Zápory: maily s doyptom končia v spame; na sľuby v telefóne sa spoľahnúť nedá - je potrebné sa opakovane pripomínať; technické špecifikácie o tovare sú buď neúplné, príp úplne nepravdivé; neviete, čo vám v skutočnosti príde, príp. do času príchodu zariadenia si obstaráte komponent, ktorý sa po dodaní zariadenia ukáže ako nekompatibilný (konkétne ak je uvedené, že niekoľko modelov zariadenia s rovnakým typovým číslom má uvedné SSD, neznamen to, že všetky SSD budú mať rovnakú zbernicu). No a napokon po nespokojnosti s nákupom vám pošľú ponuku na zľavu na ich ďalšie produkty.

• Iný tovar, ako som objednal

• Predávaný tovar som zaplatil už pred11 dňami a stále ho nemám. Po urgencii telefónom som sa dozvedel, že baterka je ešte v Nemecku príde asi vo štvrtok, ku mne v pondelok. To znamená, že dodacia doba je spolu 17 dní. A to sa mi má páčiť ?! A k tomu všetkému ma ešte drzo vyzvete, aby som ohodnotil zakúpený tovar ktorý nemám. Čo ma už naozaj dožralo. To si nedáte ani tú námahu preveriť či bol tovar odoslaný zákazníkovi. Tak to je ten pravý kapitalizmus ? Ak to neviete robiť tak to zrušte.
    • Škaredo to bolo zabalené

Reakcia obchodu VT DATA

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar nebol zabalený podľa Vašich predstáv. Vždy sa snažíme tovar dôkladne a efektívne zabaliť. Sme však radi, že v telefonickej komunikácii ste sa vyjadrili, že s notebookom ste spokojní.

• Objednal som 4 monitory spravil som objednavku a na deuhy den mi volali ze musia zapocitat 2krat postovne lebo to nevedia inak poslat objednal som z ceskej republiky stranka www.pocitacezababju.cz 79eur 4 monitory hp 16:9 cena je uvedena aj s postovnym s ceskej republiky tak nechapem ten rozdiel

• Prvýkrát rýchlo vyriešili reklamáciu
    • Mali v ponuke čo inde nemali

Prvýkrát objednal notebook HP Elitebook 8540p, s poznámkou že musí byť 100%-ný harddisk keďže idú nato dôležité údaje z banky. No bohužiaľ ani sa nezaplo :/ Nemohli zato, to skôr HP že nedržali pevne súčiastky behom pošty. O 2 dni mi poslali druhý taký istý notebook, čo aj potešilo, no v tom zas harddisk nieje dobrý... Screenshot:

Zatiaľ čakám už druhý deň na mailovú odpoveď.

Tovar ktorý mi bol doručený bol uz používaný a nieje plne funkcný !!!

Reakcia obchodu VT DATA

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie. Nakoľko sa jedná o repasovanú techniku, produkt bol pred odoslaním zákazníkovi otestovaný a plne funkčný. V prípade ak sa zákazník rozhodne pre reklamáciu zakúpeného produktu, reklamácia bude vybavená k jeho spokojnosti.

• vyborná cena
    • Nedodáva tovar

Nekupovať lebo nedostanú tovar.

Reakcia obchodu VT DATA

Zákazní si objednal neexistující produkt, který sloužil pouze jako upoutávka odkazující na nabídku značkových brašen Samsonite. Zákazník na to byl hned upozorněn...

• pohodlný nákup z domova
    • možnosť si vybrať tovar podľa vlastných predstáv
    • možnosť sa pre tovar rozhodnúť v pokoji a pohodlí domova
    • výber tovaru je dostatočný a nemá žiadne slabiny

-tovar mi bol dodaný v krátkom termíne
    -neboli mi dané presné resp. úplné informácie pri telefonickom kontakte s pracovníčkou, že pri tlačiarni nebudem mať USB kábel resp. tlačiareň som nemohla hneď používať, pretože nebola dodaná kompletne - chýbal potrebný kábel, ktorým by sa zabezpečila prevádzka tlačiarne. Po dodaní tovaru som mohla len pozerať na dodaný a zaplatený tovar. Na druhý deň som išla do obchodu, ktorý má takýto sortiment a na vlastné náklady som si musela dokúpiť potrebná USB kábel - bez ktorého som mala nefunkčnú tlačiareň. Na základe tejto skúsenosti nebudem tento obchod odporúčať svojim známym, pretože na budúce môže v počítači chýbať dôležitejšia nedodaná časť tovaru a bude mi takto kúpený tovar nanič.

Reakcia obchodu VT DATA

Ďakujeme za Váš názor.. Pri predaji tlačiarní a to aj nových je bežnou praxou, že USB kábel nie je súčasťou balenia, USB kábel je samozrejme možné kúpiť aj u nás a to za veľmi dobrú cenu...

• je lacny
    • na webovej stranke nemaju aktualne veci