• Rýchla odozva

Síce po telefonickej dohode obchod objednávku zrušil nakoľko nebol naskladmený tovar a do vianoc by sa to nestihlo.Ako kompenzáciu mi poslali darček podľa vlastného výberu.Veľmi poteší milý prístup a určite odporúčam obchod.

Pekný deň,

ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie, dúfam, že sa môžeme tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.

100% spokojnosť

Reakcia obchodu Vstavanespotrebice.sk

moc Vám ďakujem za Váš nákup, odporúčanie aj kladné hodnotenie, teší ma, že ste s našou komunikáciou spokojný.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• bezproblémový nákup, za naj cenu na trhu, rýchla dodávka

Tovar s najvýhodnejšou dostupnou cenou som si objednal v pondelok po 18,00 hod. Následne po 19,00 hod som volal dodávateľovi pre upresnenie termínu dodávky. Prijímajúci pracovník ma ubezpečil , 6e objednávku vidí pred sebou, tovar má na sklade a okamžite ho ráno odošle.
    V stredu o12,00 som mal tovar doma. Neuveriteľné. Vianoce s plynovým spotrebičom zabezpečené. Kvalita tovaru po namontovaní super.

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Vstavanespotrebice.sk

Vaša spokojnosť s nákupom u nás ma naozaj teší. Zákaznícka spokojnosť je našou prioritou, preto som veľmi rád, že aj na Vás sme urobili dobrý dojem, kedykoľvek sa na nás neváhajte zase obrátiť.

Sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni a to až do 23°° hod.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• Pracovníci obchodu sú telefonicky dostupní aj cez víkend, takže mi dali odpoveď na moju otázku a ja som tým pádom nestratila čas a tovar mi bol doručený veľmi rýchlo. Pracovníci obchodu kladú veľký dôraz na kvalitu dodaného tovaru. Ponúkli pomoc, ak by sme mali nejaké otázky ohľadom fungovania kuchynského spotrebiča. Veľmi profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi.

Pekný deň,

moc Vám ďakujem za Váš nákup, odporúčanie aj recenziu. Teší ma, že ste s naším zákazníckym spokojná, kedykoľvek sa na nás neváhajte zase obrátiť, vždy Vám radi možno len poradíme.

Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Vstavanespotrebice.sk

moc Vám ďakujem za Váš nákup, odporúčanie aj kladné hodnotenie, teší ma, že ste s našou komunikáciou spokojný a verím, že budete spokojný aj s Vašim novým odsavačom.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

Objednanie a dodanie tovaru SUPER.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

objednala som si tovar, no sklamalo ma, ze nebol uz v ponuke lebo ho vyrobca prestal vyrabat. Velmi ma to mrzelo a ocakavala by som, ze obchod bude inzerovat iba to, co vie dodat, ale velmi milo ma prekvapilo, ze ma nevybavili iba strohym mailo o nedostupnosti, ale mi rovno zavolali a ako ospravedlnenie som si mohla vybrat maly darcek i ked som si iny tovar nevybrala. Nedostatky sa mozu vyskytnut a na to je prave dobra spatna vazba, dolezite ale je, aby bol zachovany prozakaznicky pristup. V tomto pripade bol

• Prehľadnosť
    • Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Ceny

Hezký den,

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší, snažíme se vždy o co nejhladší průběh, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Přeji pěkný den,

Michal Jesika, elektrocz.com
    [email protected]
    Elektrocz.com - od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně

• Rýchle doručenie.

• rýchlosť
    • ceny

Pekný deň,

moc Vám ďakujem za odporúčanie aj kladné hodnotenie. Snažíme sa vždy o čo najkvalitnejší prozákaznícky servis.

Sme tu pre Vás aj pri Vašom prípadnom budúcom nákupe - 7 dní v týždni a to až do 23°° hod.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• Rýchle doručenie a výhodná cena

Pekný deň,

ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie, som naozaj rád, že ste s nákupom v našom obchode aj s jeho rýchlym priebehom spokojná a dúfam, že sa môžeme tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• - garantujú najlepšiu možnú cenu, tovar sedí s popisom, super rýchle doručenie kurierskou spoločnosťou,
    • - výborná a mimoriadne ústretová komunikácia. Nakupovala som na fy, všetko prebehlo tak ako malo,
    • - pri platbe mi vo faktúre rovno odpočítali DPH,
    • - doručenie v cene tovaru

Nákup u tohoto predajcu môžem len odporučiť

Reakcia obchodu Vstavanespotrebice.sk

moc Vám ďakujem za Váš nákup, odporúčanie aj kladné hodnotenie, teší ma, že ste s našou komunikáciou spokojná.

vsetko hladko, bez problemov

• Celkom rýchle dodanie tovaru
    • Tovar dorazil v poriadku bez poškodení.

• Rýchle dorucenie

Pekný deň,

ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie, som naozaj rád, že ste s nákupom v našom obchode aj s jeho rýchlym priebehom spokojný a dúfam, že sa môžeme tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.

• Perfektna komunikacia, rychlost dorucenia

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

Objednávka prebehla bez problémov a doručenie domov bolo rýchle prostredníctvom kuriéra. Som veľmi spokojná s týmto obchodom. Odporúčam každému.

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• Promptné vybavenie objednávky. Veľmi príjemný prístup zo strany obchodu. Skvele zabezpečenie predaja.

Korektný prístup. Rýchle vybavenie objednávky. Spoľahlivosť! Objednávka bola doručená do dvoch dní, čo sa už často nevidí!

Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

• Stale posuvanie terminu, chybal im jeden produkt z nakupu, ktory neboli schopni dodat. Nakup za 2300 eur, chybajuci diel 79 eur, Dany diel bol dostupny v inych obchodoch Uplna neochota vec vyriesit. Vysoko neodporucam.

Reakcia obchodu Vstavanespotrebice.sk

ďakujem za Váš nákup aj recenziu. Za nepríjemnosť s dlhším termínom dodania sa Vám veľmi ospravedlňujem. Vždy sa musíme riadiť informáciami o dostupnosti priamo od dodávateľov. Snažíme sa vždy urobiť maximum, aby bol každý zákazník spokojný, ale hoci by sme radi, nie je v našich silách toto nijako ovplyvniť.

Dúfam, že nám dáte ešte v budúcnosti príležitosť napraviť si reputáciu a presvedčiť vás, že nám naozaj záleží na spokojnosti každého zákazníka.

Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem,