-
Neodporučam absolutne, vopred uhradene a stale nie je objednavka dorucena. Nevedia ani sledovacie cislo zasielky, co znamena ze vobec nebola odoslana. Zeby bezdovodne obohocovanie ???
Neodporučam absolutne, vopred uhradene a stale nie je objednavka dorucena. Nevedia ani sledovacie cislo zasielky, co znamena ze vobec nebola odoslana. Zeby bezdovodne obohocovanie ???