• zatiaľ žiadna
    • - len platba vopred
    • - tovar uvádzajú "skladom" ale aj po týždni bez dodania a bez komunikácie

S obchodom som ešte nemal skúsenosť, no zatiaľ rozhodne neodporúčam a dúfam že niekedy uvidím tovar za ktorý som vopred zaplatil nemalú sumu. Totožný tovar majú bežne dostupný aj v iných obchodoch, no pri výbere e-shopu som stavil na kvalitnú značku prémiových vozidiel Volvo ktorú používajú v obchodnom názve..vyzeralo to dôveryhodne.

Reakcia obchodu VolvoZone.sk

Situácia čo nastala bola dosť nepríjemná, tovar bol na sklade menej ako 5 kusov co ukazoval aj eshop, reálne zostával posledný 1 kus a brzdové kotúče sú diel čo sa mení po pároch. Chýbajúcu položku sme preobjednávali v rámci EÚ takže kompletizácia sa značne predĺžila. Uznávame, že sme mohli informovať o meškaní. Zároveň však musím dodať, že ste u nás už raz pred tým objednávali a tovar sme Vám dodali tak ako bolo uvádzané aj na eshope. Taktiež po prijatí platby na nás účet chodí info mail, že objednávku spracovávame a vybavujeme.

• Vzhladom na to že robím len s hotovosťou a nemam bankový účet tak nemam možnosť kupovať diely..

• Nie je zatiaľ čo hodnotiť

Peniaze chcú ihneď a tovar v nedohľadne...

Reakcia obchodu VolvoZone.sk

Objednávku ste si spravili deň pred Vianocami a platbu ste spravili počas dovolenky, medzi sviatkami, ktorá je aj jasne zobrazená na eshope ( 22.12-31.12 eshop zatvorený) čo sú zároveň normálne dni kedy je väčšina prevádzok zatvorená takže sťažovať sa, že nedošiel tovar keď je zatvorené je :) :)