- na telefonne cislo vodaci.sk (+421 944 90 90 03) sa neda dovolat! Nastastie som si vsimol druhe cislo na plutvy.sk
    - chyba akakolvek informacia o tom, co sa deje s objednavkou
    - objednal som si 2 vesty, prvu som si bol osobne vyzdvihnut po vyse 2 tyzdnoch, po mojej iniciative (ziadne info, ze tovaz uz prisiel), druha vesta zial este nebola na sklade. Po osobnom dohovore a potvrdeni cez mail som zmenil objednanu vestu za rovnaku len v inej farebnej verzii, ktoru vraj ma vyrobca na sklade a ktoru by mi mohli dodat do tyzdna (buduci tyzden), to bolo 15.7. Od vtedy mi zase nedosla ziadna informacia, preco tovar nedorazil, zase som musel vyvolavat a zistil som, ze este stale nie je dostupna v Bratislave na osobny odber (1.8.). Vraj pride na predajnu za 1-2 dni, tak som zvedavy. Objednavka bola robena 30.6.! Zial vesta je uz zaplatena, inac by som nakup uz urcite zrusil.

• Nedvihaju telefon, tovar mi este nebol doruceny kedze pri objednavke bolo do 7 dni

• Vraj tovar do dvoch dní. 10 dní a stále čakáme.

• do teraz vsetky zakupene sedacky zacali po case fucat a nedala sa doma opravit. nakupujem iba koli cene...

• Doručenie tovaru cez dve ulice z Vrakune do Podunajských Biskupíc v Bratislave trvalo týždeň!!! Predajca avizoval predanie tovaru dopravcovi v utorok, dopravca potvrdil prevzatie tovaru až vo štvrtok. Celkom neseriózne jednanie zo strany predajcu.

Tovar som stale nedostal.Obchod poslal zasielku inam ako som napisal adresu.

Tovar som objednala a zaplatila ešte 12.12 a zatiaľ mi nebola zaslaná spätná väzba
    Keď som zisťovala ako to s obj vyzerá nevedeli mi ani povedať len som dostala informáciu,že tovar nie je na sklade aj keď pri vytváraní obj bol

Nedodržali avizovanú dodaciu dobu. Na maily ohľadne dodania nereagujú. Namiesto tovaru som dostal dotazník na ohodnotenie nákupu. Objednávku som nakoniec zrušil.

• Nezodpovedný!!!! Celé zle!!! Pruser!!! Nikdy viac!

Dobrý deň, Marián,

mrzí nás, že nákup u nás neprebehol podľa Vašich predstáv. Časť tovaru nám bohužiaľ meškala, o čom sme Vás telefonicky informovali a z našej komunikácie sme mali dojem, že je to pre Vás v poriadku. Ak nám dáte niekedy v budúcnosti opäť šancu, dáme si záležať, aby všetko prebehlo bezproblémovo.

Vodaci.sk, Maja

• Vinou chyby v ich systéme sa moja platba za objednaný tovar javila ako neuhradená.V rozhovore s "niekým"som sa dozvedel,že čo chcem,keď to nie je zaplatené...Ďakujem.nikdy viac...

Dobrý deň Igor.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za chybu, ktorá sa vyskytla pri platbe. Nestala sa u nás, ale v spoločnosti, kt. zabezpečovala prevod. Je mi jasné, že to vás nezaujíma, a berieme to celé na seba.
    Chyba pri paltbe áno. Avša čo sa týka komunikácie, verím mojim kolegom a som presvedčený, že takýmto spôsobom s vami nehovorili.
    Ak sa rozhodnete dať nám ešte niekedy šancu, som si istý, že vás presvedčíme o opaku.
    S priateľským pozdravom Juraj Bubeník, spolumajiteľ Vodaci.sk

Oba stany boli zabalene dokladne vo folii, obalova folia bola neposkodena. Jeden zo stanov vsak prisiel poskodeny (presuchany obal - diera cca 20cm, a taktiez nasledne poskodeny stan - kanal cez ktory ide vystuha) nemal som cas to reklamovat, kedze stany som potreboval, opravim si to sam, ale uz tuna nakupovat nebudem, nepdporucam ani inym.

Dobrý deň Fero.,
    Veľmi nás mrzí čo píšete. Verte, že ak by stane bolo viditeľné akékoľvek poškodenie, neodoslali by sme ho. V každom prípade, po návrate sa neváhajte ozvať, a stan nám pošlite. Vymeníeme vám ho za nový.
    S pozdravom Vodaci.sk, Juraj

• Neviem.
    • Komunikácia a doba dodania.

Ak niečo potrebujete súrne, tak tu nenakupujte.

Dobrý deň Erik,
    ako sme písali už pri vašej predchádzajúcej recenzii, mrzí nás dlhšie dodanie vašej objednávky. Verte, že sa veľmi snažíme o čo najrýchlejšie dodanie. Žiaľ, v tomto prípade to nevyšlo, a my si to uvedomujeme.
    Ešte raz sa ospravedlňujem a verím, že nabudúce vás presvedčíme, že toto bol len výnimočný prípad.
    S pozdravom Juraj, Vodaci.sk

• Tovar nemaju na sklade, uz 2 tyzdne preveruju dodanie

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Mrzí nás že ste čakali na dodanie dlhšie. Veríme ale že s tovarom ste maximálne spokojná. Vodáci.sk, Lukáš

• Ziadna spatna odozva, okrem automatickeho "potvrdenia" objednavky

Objednal som tovar takmer pred dvoma tyzdnami, doteraz okrem automatickeho potvrdzujuceho e-mailu som nedostal ziadne informacie ohladom objednavky, aj ked podla webovej stranky boli objednane produkty skladom.

• neviem
    • nedodane, nekomunikuju

nic moc

Dobrý večer,
    veľmi nás to mrzí, zlyhala komunikácia na našej strane. Hneď zajtra vám budem volať a pokúsim sa situáciu napraviť. Takisto hneď zajtra nájdeme riešenie, aby k podobnej chybe už neprišlo.
    Ešte raz, mrzí ma to, nevieme to vrátiť naspäť, ale pokúsime sa to aspoň napraviť.
    Vodaci.sk, Juraj

• ziadne
    • na stranke pisali ze tovar bude doruceny 1-3 dni...10. den cakam a stale nic.
    • Chcel som zrusit objednavku, ale som dostal e-mail ze vraj tovar som uz prebral.Proste uzasne :)

Radsej kupujte inde.Proste cele zle.

Vážený zákazník,
    veľmi sa ospravedlňujeme, urobili sme chybu, uvedomujeme si to. V rovnakom čase sme prijali dve objednávky s rovnakým obsahom od zákazníkov s veľmi podobnými menami. Nepozornosť kolegu spôsobila, že jednu objednávku sme obratom vybavili ale omylom označili ako vybavené obe.
    Ešte raz vedzte, že nás to úprimne mrzí a chápem vaše hodnotenie, Obratom sme zaviedli potrebné opatrenie, aby sa podobná situácia už nezopakovala.
    S pozdravom Vodaci.sk, Juraj