• Jedna topanka prisla opotrebovana

Prava topanka je opotrebovana. Latka na vrchu spicky je poprehybana, okolo paty zvnutra zaspinena. Som velmi nespokojna, tovar posielam naspat, nemam zaujem o takuto (ne)kvalitu

Reakcia obchodu Vivobarefoot

omlouváme se za komplikace. V případě, že nebylo s obuví něco v pořádku, kontaktujte nás na [email protected]. Záležitost se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

• Nemusím objednávať zo zahraničia.
    • Neviem si vybrať hocičo, lebo nie všetko je momentálne dostupné. Je to samozrejme na úkor toho, že ide iba o distribúciu a nie samotného dodávateľa, ale aj napriek tomu si ale myslím, že by sa na tom dalo a malo popracovať, lebo je to škoda potenciálneho biznisu.

Áno, som reálny človek a áno, som zákazníkom, tak, ako Vy. Obchod je v pohode a až na to, že nie je všetok tovar k dispozícií, lebo nie je na sklade, som spokojný s mojou objednávkou, kvalita sa rozhodne zhoduje.

Rýchle dodanie, presné miery, široký vyber

rychle dodanie tovaru

• Tovar bol doručený rýchlo.
    • Kvalita produktov.
    • Žiadne nevýhody. Chvíľu som bola v neistote, či objednávku zaregistrovali a či produkt príde, keďže potvrdenie o objednávke a všetky správy mi chodili do spamu, ale to je nepodstatné :)

• super, rýchle dodanie, tovar podľa predstáv aj popisu

• pekné, pohodlné topánky
    • s kvalitou je to už horšie, ale dám ešte šancu inému páru

• rýchle dodanie tovaru, široký sortiment tovaru

Kamenná predajňa na záhradnícke ma trochu prekvapila, chcel som si tam skúsiť pred kúpou veľkosť a jedna predavačka s tým mala problém, nechcela mi ponúknuť tenisky že mám si ich najskôr kúpiť, ja ze a co ak mi budu veľké alebo malé, každý model je trochu iný a ona ze to už nie je jej problém. Našťastie tam bol predavač ktorého už z videnia poznám a on s tým nemal problém. Ta predavačka veľmi nepríjemná.

Reakcia obchodu Vivobarefoot

kamenná prodejna na Zahradnícké nepatří pod náš e-shop. Jedná se o samostatného prodejce, který pouze prodává naši značku. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, ale v tomto případě se musíte s negativní recenzí obrátit přímo na ně.

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

• Rychle dodanie.

Objednávka bola v krátkom čase vybavená

Vždy nám došiel tovar do 4-5 dní

• Rychle hednanie
    • Vrátenie tovaru, ak sa veĺkosť nezhoduje s popisom = 9.90 € ku cene topánok.
    • Myslím, že vymena tovaru by už ž mohla byť bezplatná . Vratka v škatuli s nálepkou, kurier na adresu... keď to tak môže buť u mnohých iných axs lacnejším tovarom a z väčších vzdialeností.
    • Nemusim ist do Bratislavy
    • Nie vždu sa dá pri voľbe veľkosti spiľahnúť na popis
    • Dlhý čas , kym sa vrátia peniaze na účet

Obuv je perfekna

• Ok

rýchle dodanie, dobrá komunikácia

• - rýchle dodanie
    • - kvalitný tovar
    • - cena

Obuv je úplne ina, ako som nosila doposiaľ. Sice si musím na danu obuv zvyknuť, viem, že robím pre seba a moje nohy to naslepšie, čo môžem.