• Spolahlivost

Príšerná skúsenosť. Už som si kupoval topánky online všelikde, ale tak hroznú skúsenosť som nemal ani náznakom. Ja chápem, že predávať topánky online je objektívny problém (pretože si ich človek nemôže vyskúšať) - a tak by si človek myslel, že o tom vie aj ten ochod a že prípadné problémy vie a chce riešiť. Lenže bohužiaľ.

Prvá vec - presne podľa inštrukcii, ktoré majú na webe, som si zmeral nohu. Vyšlo mi to na 26,6cm. Podľa inštrukcii na ich stránke som k tomu pridal "nadmerok" 9mm a tak mi topánky č.42 mali perfektne sedieť. Lenže topánky č.42, ktoré prišli, boli obrovské. Keď som si ich obul a zašnuroval, pohodlne som na obidvoch nohách za pätu strčil celý ukazovák. Bol piatok. Volám na ich zákaznícku linku. Nikto to neberie. O niekoľko hodín neskôr volám opäť a opäť to nikto neberie. Neskôr to skúšam ešte raz a bingo! Niekto zdvihol telefón a ja sa môžem s niekým rozprávať! Pani bola milá a vysvetlila mi kopu filozofie za tým, prečo mám nosiť nielen tenké, ale zároveň aj nadrozmerné topánky. Nie - ďakujem! Chcem topánky, ktoré mi budú normálne sedieť.

Takže som započal proces výmeny - vyplnil som požadovaný formulár. Na otázku, či chcem tovar vrátiť, aleb vymeniť, som začiarkol "vymeniť". Všetky informácie, ktoré odo mňa chceli, som poctivo vyplnil. Do kolonky IBAN som napísal, že nechcem peniaze, lebo chcem tie isté topánky, len menše číslo! To som odoslal a... Prišla hláška: "Chyba, pri validácii údajov. U původního zboží nebyly načteny požadované informace (id, popis, ean nebo cena). Čo nedávalo žiadny zmysel, lebo takéto údaje odo mňa ten systém nepýtal. Volám na linku zákazníkom. Bolo to v sobotu doobeda. Na zákazníckej linke to nikto neberie. Lebo veď je sobota.

Tak som tam napísal mail, v ktorom som im vysvetlil svoj problém a že mne je jedno, či sa nejaký ean, či iný nezmysel načítal, alebo nie, hlavne chcem poslať tie nadrozmerné topánky späť a za svoje peniaze sa konečne dostať k topánkam, ktoré mi budú sedieť. Odpoveď prišla v pondelok doobeda. Vraj si skontrolovali systém - vraj im funguje a chyba teda musí byť vo mne!!! Toto považujú za zákaznícku podporu! Máš problém s tým, že sme ti poslali nadrozmerné topánky? Drž hubu na nos ich! Také majú byť! Neotravuj nás svojimi potrebami - topánky sme ti už poslali!

Musel som im poslať screenshot tej pôvodnej hlášky ich sofistikovane nefunkčného systému (ešteže som si ho urobil a uložil!). Až potom sa konečne spamätali a poslali mi inštrukcie na výmenu. Proste niečo katastrofálne. Modlite sa, aby vám vaše topánky sadli. Inak sa pripravte na serióznu tortúru.

Tovar mi zatiaľ nedorazil, takže neviem ohodnotiť. S úctou, Erika Ambrušová

Kúpa tenisiek prebehla rýchlo, bez problémov. Jedinou nevýhodou bolo, že vybraný model nebolo možné vyskúšať v žiadnej z dostupných predajní. Vzhľadom k tomu, že som tento typ topánok kupovala po prvýkrát, bola som rada, že výborne sadli. Takže spokojnosť!!!

• Prehľadnosť, jednoduchosť výberu

Od roku 2016 si kupujem iba produkty rady Vivobarefoot a moje nožičky si to tiež pochvaľujú

Úplne spokojná so službami vivobarefoot obchodu.

• Výborná komunikácia
    • Rýchle expedovanie objednávky

• Kvalita produktov
    • Rýchlosť dodania

• pekna a prehladna stranka radost klikat
    • Nebola moznost poslat do Zboxu (aspon som to nikde nenasiel) a kurier sa ozval dost necakane ked boli vseci v praci, trebalo mi obvolat vsetkych susedov aby som to nejako vybavil.
    • mohli poslat nejaku poukazku na dalsi nakup aspon na 5% by to potesilo...

• Oficialny predajca znacky
    • Nizsie ceny ako v UK
    • Stare modely
    • Je to pobocka ceskej firmy, na SK iba predavaju
    • Zdlhava a malo kompetentna komunikacia
    • Chybajuce akcie pre noveho zakaznika a pod

V UK som viackrat kupoval topanky od Vivobarefoot. Na jednej strane som rad, ze su otvoril dorucovanie aj v SR ale treba povedat, ze je to trh minulorocnych a zostatkovych modelov. Pokial by v UK mali moje cislo tak urcite kupujem cez originalny obchod.

rýchle dodanie, bezproblémová výmena v prípade zlej veľkosti

Tenisky som hned zaplatila cez banking a nasledne mi do 2-3 pracovnych dni boli dorucene. Som velmi spokojna. :)

Nemám čo dodať. všetko OK

Obuv má správnu šírku, s dĺžkou nie som spokojný. Obe moje chodidlá majú 28,5 cm dĺžku, čo zodpovedá veľkosti 45, a aj taká je na bote napísaná, ale keď som botu nasadil na chodidlá, prsty som mal dva cm od kraja špičky. Podľa veľkosti okraj prstov mal byť cca 5 mm od okraja!. Čiže sú príliš dlhé , vonkajšia dĺžka niečo cez 31 cm !!!. Veľkosť 46 ? Vzhľadom na tenký zvršok by dĺžka mala zodpovedať 30 cm ! Boty preto pri chôdzi ,,čľupkajú,, vydávajú mľaskavý zvuk. Vzhľadom k predraženej cene a vo výslednej kvalite je nesúlad. Boty si nechám pretože som ich vyskúšal vo vonkajšom prostredí.

Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov

• Kvalitne produkty

Konkrétne topánky, ktoré som objednala teraz sú nekvalitné, ale v minulosti objednaný tovar bol v poriadku.

• Rychlost, siroky vyber
    • Ked treba urobit vymenu obuvi (napr. za vacsiu velkost), reklamuje sa v Prahe, postovne z SK cca 10€

• Veľmi rýchle vybavenie nákupu aj výmeny za inú veľkosť. Ochotný a nápomocný prístup pri pomoci s vyplnením formulára na výmenu tovaru.